4H Crossover (Swing Trading) - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: 4H Crossover (Swing Trading)

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    SBH, nie widzę żadnego zielonego macd, aby UE mogła długo iść. yr live log mówi długo UE. To samo z EG czy coś mi brakuje?
    Jestem długa zarówno w UE, jak iw EG (na szczęście lub niestety :-)), ponieważ mój MACD namalował jeden samotny zielony pasek sygnału. Prawdopodobnie ma to związek z różnicami w czasie zamknięcia świec 4H pomiędzy moim brokerem a twoim.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wszystkie pary AUD, EUR, GBP poszły wczoraj na południe ... i wciąż idą.
    Bardzo niestabilny dzień, delikatnie mówiąc. Żyjemy, by handlować kolejny dzień dzięki zarządzaniu pieniędzmi. Obecnie przepuszczam 3,5% w dół i mam nadzieję, że para lub para odwrócą się. Jeśli nie, będę pracował, aby wydostać się z niewielkiej wypłaty - typowego życia inwestora na rynku Forex.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie, mój przystanek to 1,5475. Wygląda na to, że powinien się podnieść, mam nadzieję. Uważaj na MA, jeśli przekroczą, to jest sygnał do wyjścia i czekania na wejście na południe.
    Nadal jestem w GU z SL 1.5495. Prawdopodobne przekroczenie granicy 21/89 zasygnalizuje zamknięcie mojego GU i oczekiwanie na błąd.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem długa zarówno w UE, jak iw EG (na szczęście lub niestety :-)), ponieważ mój MACD namalował jeden samotny zielony pasek sygnału. Prawdopodobnie ma to związek z różnicami w czasie zamknięcia świec 4H pomiędzy moim brokerem a twoim.
    ok, thx za wyjaśnienie. moja to GMT 1,5

  5. #25

  6. #26
    1 Załącznik (y) USDCHF trade Very Nice mooove!

  7. #27

  8. #28
    4 transakcje i 4 rentowne, czy jesteś pewien, że to nie działa?

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    4 transakcje i 4 rentowne, czy jesteś pewien, że to nie działa?
    Dobre wyniki Sloveforex! Mam nadzieję, że system nadal będzie dobrze dla Ciebie.

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dobre wyniki Sloveforex! Mam nadzieję, że system nadal będzie dobrze dla Ciebie. Ezzy
    Dzięki, Ezzy Chcemy tylko upewnić się, że 4-H Crossover egy idzie dobrze ... sburtonhome pokazał niesamowite wyniki na lata 2009-2010, które znacznie przekraczają średnie stopy depozytowe banków w USD. Będę mieć oko na te transakcje egy i post. Wtedy, jeśli są dobre, będę handlował na prawdziwym koncie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.