5 minutowy Momo Trade
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: 5 minutowy Momo Trade

  1. #1
    Dzień dobry,

    Znalazłem bardzo łatwego i obiecującego egya, zwanego The 5 Minute Forex Momo Trade. Jest podobny do tego, którego teraz używam.

    Używa tylko Macd i 1 średniej ruchomej.

    Używam 3 średnich ruchomych, 5, 10, 20 i macd, wykresu 5 min, EURUSD, USDCHF, AUDUSD i GBPUSD

    Zanim zacznę wyjaśniać w moim (niezbyt dobrze po angielsku), chciałbym poprosić o zapoznanie się z poniższym linkiem i wrócić, aby uzyskać swoją opinię.

    Ten egy jest od Kathy Lien i Boris Schlossberg i dostępny dla każdego.


    http://www.investopedia.com/articles...inute-momo.asp

    Zrobiłem dzisiaj 6 zawodów dla wszystkich zwycięzców!

    Mam nadzieję, że zacznę wątek, ponieważ jest to prawdziwy egy, łatwy w użyciu i może być opłacalny dla wszystkich.

    Holger

  2. #2
    Cześć Holger Czytałem twój link i nie mogę rozgryźć konfiguracji MACD. Czy mógłbyś pokazać to zdjęcie? Dziękuję Paul

  3. #3
    1 Attachment (s) Hi Holger, i dziękuję za wprowadzenie tej prostej i prostej konfiguracji. Investopedia jest pełna takich zgrabnych i opłacalnych konfiguracji i próbowałem ich z sukcesem na demo. z tego, co przeczytałem, konfiguracja MACD to standardowa konfiguracja (12,26,9), a pozycja jest wtedy, gdy przecina 0 z ujemnej na pozytywną dla długich i odwrotnie dla szortów. Oto dobry 30-punktowy unijny krótki ruch i kolejny 30-punktowy ruch o 8:50 (GMT 3)
    https://www.forex-instant.com/crypto...verage-ea.html

  4. #4
    1 Załącznik (-i) Witaj, Miło słyszeć, że ci się też podoba. Ustawienia Macd 12,26,9, podobnie jak w linku w pierwszym poście. Używam innego macd, który jest dołączony. Ten jest standardowym macdem, który znajduje się na MT4. Dziś rano kilka ładnych ruchów na różnych parach, po prostu trzymaj się z daleka od wiadomości. Dziś mamy kolejną wiadomość o 8:30. Po tym szukam przejścia przez macd. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą: sprawdź link do kalendarza o codziennych wiadomościach u góry pierwszego wpisu. To bardzo mi pomogło w przeszłości. Holger
    https://www.forex-instant.com/attach...4371291115.ex4

  5. #5
    czy to działa na eurjpy czy jest na to zbyt niestabilna?

  6. #6
    Witam, handluję tylko EURUSD, AUDUSD, USDCHF i GBPUSD, ale oznacza to, że nie działa on na innych parach. Sprawdź link w pierwszym poście lub po prostu google: pięciominutowy forex momo trade, aby uzyskać pojęcie o Egipcie, a następnie możesz skonfigurować swój wykres i wrócić miesiąc, aby zobaczyć, co się stało. Obok 20 ema mam również 5, 10 i 50 ema na mojej mapie. Ten wykres pochodzi z oryginalnego posta, w którym go znalazłem http://i.investopedia.com/inv/articl...e/FX-Momo2.gif To pochodzi z oryginalnego wpisu: niektórzy handlowcy są bardzo cierpliwi i lubią czekać do perfekcyjnego ustawienia, podczas gdy inni są bardzo niecierpliwi i muszą zobaczyć ruch w ciągu kilku minut lub godzin, albo szybko porzucają swoje pozycje. Ci niecierpliwi handlowcy są idealnymi handlarzami pędu, ponieważ czekają, aż rynek będzie miał dość siły, by popchnąć walutę w pożądanym kierunku i zaczekać z nadejściem impetu w nadziei na przedłużenie, gdy tempo będzie rosło. Jednakże, gdy ruch wykazuje oznaki utraty siły, nasi niecierpliwi inwestorzy będą również pierwszymi, którzy przeskoczyli statek, więc prawdziwy impet musi mieć solidne reguły wyjścia, aby chronić zyski, a jednocześnie być w stanie jeździć tak dużo przesunięcie rozszerzenia, jak to możliwe. Rozwinęliśmy wielki impet egy, który nazywamy # 8220, Five Minute Momo Trade # 8221; ponieważ szukamy rozpędu lub # 8220; momo # 8221; pękają na bardzo krótkich 5-minutowych wykresach. Leżymy na dwóch przeciwnikach, z których pierwszy to 20-okresowa EMA (Exponential Moving Average). Używamy wykładniczej średniej kroczącej na prostej średniej kroczącej, ponieważ zwiększa ona wagę ostatnich ruchów, co jest potrzebne do szybkich transakcji. Średnia ruchoma służy do określenia trendu. Drugim wskaźnikiem, którego używamy jest histogram MACD (Moving Average Convergence Divergence), który pomaga nam przyspieszyć. Ustawienia histogramu MACD są wartościami domyślnymi, czyli najpierw EMA = 12, sekunda EMA = 26, EMA = 9, wszystkie używają ceny zamknięcia. To egy czeka na odwrócenie handlu, ale bierze je tylko wtedy, gdy pęd podtrzymuje ruch odwrotny, aby stworzyć większy impuls rozszerzenia. Pozycja kończy się w dwóch oddzielnych segmentach, pierwsza połowa pomaga nam zablokować zyski i gwarantuje, że nigdy nie zmieniamy zwycięzcy w przegranego. Druga połowa pozwala nam spróbować czegoś, co może stać się bardzo dużym posunięciem bez żadnego ryzyka, ponieważ przenieśliśmy już nasz przystanek na breakeven. Zasady dotyczące długiego handlu 1) Spójrz, aby para walutowa była notowana poniżej 20-okresowej wartości EMA i MACD była ujemna 2) Poczekaj, aż cena przekroczy 20-okresową EMA, upewnij się, że MACD jest w trakcie przekraczania od ujemnego do pozytywnego lub przekroczyłeś pozytywny obszar nie dłużej niż 5 pasków temu. 3) Idź długo 10 pipsów powyżej 20-okresowej EMA 4) W przypadku agresywnego handlu, zatrzymaj się przy niskim wahaniu na wykresie 5-minutowym. W przypadku handlu konserwatywnego, zatrzymaj miejsce 20 pipsów poniżej 20-okresowego okresu EMA 5) Sprzedaj połowę pozycji przy wejściu i ryzyku, zatrzymaj sięw drugiej połowie do breakeven 6) Zatrzymaj się na szlaku przez wyższą z breakeven lub 20-okresową EMA minus 15 pipsów Zasady krótkiej wymiany handlowej 1) Poszukaj pary walutowej, która będzie handlować powyżej 20-okresowej EMA i MACD, aby była pozytywna 2) Poczekaj na cena do przekroczenia 20-okresowej EMA, upewnij się, że MACD jest albo w trakcie przejścia z pozytywnej na negatywną, albo przekroczyła negatywne terytorium nie więcej niż 5 barów temu 3) Idź krótko 10 pipsów poniżej 20-okresowego EMA 4 ) W przypadku agresywnego handlu zatrzymaj się na huśtawce wysoko na wykresie 5-minutowym. W przypadku handlu konserwatywnego, zatrzymaj miejsce 20 pipsów powyżej 20-okresowego EMA 5) Kup połowę pozycji przy wejściu minus kwota narażona na ryzyko, przenieś zatrzymanie na drugiej połowie, aby przejść na wyrób 6) Zatrzymaj się na szlaku przez niższą z limitowanych lub 20-okresową EMA plus 15 pipsów Holger

  7. #7
    1 Załącznik (y) SXMTrader, a co z tym?

  8. #8
    Witaj, Czy istnieje system, który jest w 100% bez utraty transakcji? Nauczyłem się, że tak nie jest! Zarządzanie pieniędzmi to odpowiedź. Mam 4 pary i jeśli wezmę sygnały z macd i osiągnę zysk zaledwie 10 pipsów, mogę szybko uzyskać 50-60 pipsów. Nawet przy 1 lub 2 przegranych transakcjach dziennie, mogę uzyskać dzienny zysk. Musisz przeczytać oryginał od twórców. Link znajduje się w pierwszym poście. Możesz skalpować w ten sposób za 10 pipsów lub jeśli jesteś bardziej doświadczony, pozwól, aby Twoje zyski działały i możesz wybrać dobre trendy. Zachowaj małe przeguby. Holger

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, Znalazłem bardzo łatwego i obiecującego egya, zwanego The 5 Minute Forex Momo Trade. Jest podobny do tego, którego teraz używam. Używa tylko Macd i 1 średniej ruchomej. Używam 3 średnich ruchomych, 5, 10, 20 i macd, wykresu 5 min, EURUSD, USDCHF, AUDUSD i GBPUSD Zanim zacznę wyjaśniać w moim (nie tak dobrze po angielsku) lubię pytać aby zapoznać się z poniższym linkiem i wrócić, aby uzyskać swoją opinię. Ten egy jest od Kathy Lien i Boris Schlossberg i dostępny dla każdego.
    http://www.investopedia.com/articles...inute-momo.asp...
    Tak długo, jak mkt jest na trendzie, otrzymujesz całkiem niezłe zwroty, ale jeśli mkt jest w zasięgu, możesz spotkać się z pewnymi draw-downami z powodu fałszywych sygnałów.

  10. #10
    A przez większość czasu rynek się zmienia!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.