5 minutowy Momo Trade - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: 5 minutowy Momo Trade

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    A przez większość czasu rynek się zmienia!
    Niekoniecznie. Sztuką jest móc zidentyfikować kiedy mkt. przesuwa się z trendu do zakresu. Nie zapomnij wymienić na 5min. wykres tutaj! Jest systemem mechanicznym i nawet nie jestem wielkim fanem systemów mechanicznych w ogóle, muszę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych, jakie widziałem do tej pory!

  2. #12
    Sugerowałbym dodanie 150 EMa do wymiany sygnałów zgodnie z trendem. Jestem zaskoczony, że autor nie uznał tego, ale myślę, że system został zbudowany dla niecierpliwych inwestorów. Ale na wykresie 5 minut warto poczekać kilka minut na IMO. Chamane

  3. #13
    To jedna z pierwszych opłacalnych metod, jakie kiedykolwiek wypróbowałem. Używam teraz głównie akcji cenowej, ale jest to dobry sposób na chodzenie po wielkich ruchach. Jedynym minusem jest okres pomiędzy godzinami rynkowymi, kiedy płynność zwalnia, powstaje wiele fałszywych sygnałów. Sztuczka polega na wyczekiwaniu konfiguracji przed upływem godziny, zanim rozpocznie się ważna sesja.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    A przez większość czasu rynek się zmienia!
    Zakres składa się z mnóstwa mini-trendów ...

  5. #15
    Kolejna rzecz, która pomaga! Po otwarciu właściwości w 20 EMA przejdź do karty Poziomy i dodaj je. 10 -10 20 -20 15 -15 10 poziomów pomoże Ci odmierzać natychmiast, jeśli cena wynosi 10 pipsów powyżej lub poniżej EMA, 20 oznacza miejsce, w którym stawiasz stop, a 15 to miejsce, w którym chcesz zatrzymać.

  6. #16
    Dziękuję za twoje pomysły. Aby zorientować się w trendzie, mam 50 ema. Ale od innych członków wiem, że używają 100 sma lub teraz twoją rekomendację ze 150 podziękowaniami. Prawdą jest, że musimy być w stanie sprawdzić, czy istnieje trend lub rynek płaski, który oznacza pozostawanie na płaskich rynkach lub po prostu skalpowanie z macdami przekraczającymi linię zero za 5 pipsów ?! Ale jeśli mamy trendingowy rynek lub rynek się rozwija, możemy bardzo łatwo uzyskać nasz codzienny zysk. To bardzo dobry system i podoba mi się. Czuję się bardzo dobrze, przyjmując zamówienia. Musimy tylko spojrzeć, jak silny jest ruch na rynku, aby podjąć decyzję o TP i ciągłym zatrzymywaniu się, aby utrzymać mniejszych klientów i osiągnąć nasz codzienny cel. Nie idź za dużo, jeśli twój cel zostanie osiągnięty - zatrzymaj się na cały dzień. Przepraszam za mój angielski, nie jest tak łatwo napisać to poprawnie, mam nadzieję, że rozumiesz znaczenie. Jestem Niemcem i staram się jak najlepiej. Podczas pisania tego postu inni dodali komentarze. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć, że lubisz to egy, ponieważ pomoże to uzyskać wiele pomysłów na pomoc innym. Kontynuuj publikowanie swoich komentarzy i pomysłów. Dziękuję Ci

  7. #17
    Dzięki otwarciu tego wątku. Myślę, że wszystkie twoje sugestie dotyczące identyfikacji trendu są przydatne. Myślę, że dodam 100 Ema. Dzięki Wam wszystkim

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kolejna rzecz, która pomaga! Po otwarciu właściwości w 20 EMA przejdź do karty Poziomy i dodaj je. 10 -10 20 -20 15 -15 10 poziomów pomoże Ci odmierzać natychmiast, jeśli cena wynosi 10 pipsów powyżej lub poniżej EMA, 20 oznacza miejsce, w którym stawiasz stop, a 15 to miejsce, w którym chcesz zatrzymać.
    dobra sugestia Delfino, daje natychmiastową pomoc wizualną dla wejścia i SL i może być wykorzystana również do osiągnięcia zysku. dla identyfikacji trendu, nie zapominajmy o tytule egy, o rozpędu 5M. wykorzystuje ruch pędu w niższej ramie czasowej. jeśli chcemy uniknąć przegranych transakcji, możemy tylko wykonywać ruchy zgodnie z trendem i można to ustalić na wyższych ramach czasowych, takich jak 15M 30M lub 1H. MACD jest również dobrym wskaźnikiem trendu, jeśli masz pełny MACD (nie tylko histogram), jak ten w poście nr 3. Zidentyfikuj ruch na wyższym TF, a następnie powiększ 5M na wejście, bez potrzeby dodawania kolejnych EMA. zachowaj to tak proste, jak sugerowano na początku.

  9. #19
    Być może będę musiał eksperymentować również z natychmiastowym zatrzymaniem się. Przy 10 pipsach zatrzymaj się, by złamać, ale poczekaj, aż 1: 1 zamknie połowę pozycji. Ponieważ podstawą handlu jest wykorzystywanie rozpędów momentów, w większości sytuacji momentowych handel powinien wystartować i nie wrócić z powrotem do wejścia po osiągnięciu 10 punktów procentowych. Pomoże to uniknąć , jeśli wejdziesz w ciasny okres czasu.

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.