Akceleracja Kumo Twist: prosta i opłacalna egia - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Akceleracja Kumo Twist: prosta i opłacalna egia

  1. #31
    Faceci, czy znacie jakieś indi, które ostrzega mnie, gdy pojawia się skręt Kumo? Dzięki temu indi możemy otworzyć wiele wykresów. A kiedy to nas ostrzega, możemy zapłacić tylko na tych wykresach, szukając konfiguracji. Zauważyłem kilka Ichi indis z alertami, ale żaden z nich nie ostrzega, gdy zmienia się kolor Kumo.

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Faceci, czy znacie jakieś indi, które ostrzega mnie, gdy pojawia się skręt Kumo? Dzięki temu indi możemy otworzyć wiele wykresów. A kiedy to nas ostrzega, możemy zapłacić tylko na tych wykresach, szukając konfiguracji. Zauważyłem kilka Ichi indis z alertami, ale żaden z nich nie ostrzega, gdy zmienia się kolor Kumo.
    laksior: dodam tę funkcję później. Na razie chcę tylko, żeby ludzie spojrzeli na indior i zobaczyli, że wykrywa on poprawne sygnały. Robienie EA lub dodawanie alertów to nieumiejętność. Najpierw pozwalamy uzyskać ideę podstawową do perfekcji
    . thnx Jess

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote}: Dodam tę funkcję później. Na razie chcę tylko, żeby ludzie spojrzeli na indior i zobaczyli, że wykrywa on poprawne sygnały. Robienie EA lub dodawanie alertów to nieumiejętność. Najpierw pozwalamy uzyskać ideę podstawową do perfekcji
    . thnx Jess
    OK, zacznę testować to dzisiaj

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ludzie: Właśnie wróciłem do domu i jestem SLEEPY
    . W każdym razie widziałem błąd, który popełniłem. Jeśli nadal masz pierwszy indior po prostu ustawiono AlertMode = 4, to pozwoli to indiorowi na rozpoczęcie pracy. Przepraszam za to. Oto nowsza wersja, która teraz będzie działać. Jeśli wszystko będzie dobrze, w ten weekend zrobię EA. Nic NIE SKOMPLIKOWANE. Utrzymam to bardzo prosto, tak jak ma to wytwórca i przy prostym MM.
    Pamiętaj, że indior nie rysuje strzał z przeszłości. Tworzy tylko strzałki, które pojawiają się wraz z przesunięciem ceny. Więc kiedy...
    Gratulacje xmess twój indior działa doskonale na żywo ... sprzedaj sygnał na EUR 5D TF

  5. #35
    1 Załącznik (-i) Pierwsze pytanie na zdjęciu


  6. #36
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pierwsze pytanie na zdjęciu
    {obraz}
    kiedy cena spada, linie kumo spadają. Obecnym i możliwym sygnałem jest ta niedźwiedzią świeca. Edit: Przepraszam, że nie zauważyłem tego. Sprawdź, jeszcze raz. Poprzedni ruch kumo w dół (czarny prostokąt) jest bieżącym sygnałem dla tej metody.

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} gdy cena spada, linie kumo spadają. Obecnym i możliwym sygnałem jest ta niedźwiedzią świeca. Edit: Przepraszam, że nie zauważyłem tego. Sprawdź, jeszcze raz. Poprzedni ruch kumo w dół (czarny prostokąt) jest bieżącym sygnałem dla tej metody. {obraz}
    Tak, tak myślałem, ale strzałka z indi wywołuje 2 świeczki później. Może błąd lub coś takiego ...

  8. #38
    Cześć Stony, lubię to egy! Używałem ichimoku przez długi czas, ale nigdy nie widziałem czegoś takiego, próbuję tego! Jestem na eurusd 1 MINUT TF i idzie dobrze, wiem, że powiedziałeś minumum 5 minut tf, ale lubię to bardzo szybko. W każdym razie, bez względu na to, co jest TF, cena, gdy mamy sygnał, zwykle pierwszy powrót, niż iść w naszym kierunku. Czy istnieje sposób na znalezienie lepszego wejścia, gdy tylko otrzymamy sygnał? Jak zarządzacie wycofaniem? Dzięki, Okrim

  9. #39

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Stony, lubię to egy! Używałem ichimoku przez długi czas, ale nigdy nie widziałem czegoś takiego, próbuję tego! Jestem na eurusd 1 MINUT TF i idzie dobrze, wiem, że powiedziałeś minumum 5 minut tf, ale lubię to bardzo szybko. W każdym razie, bez względu na to, co jest TF, cena, gdy mamy sygnał, zwykle pierwszy powrót, niż iść w naszym kierunku. Czy istnieje sposób na znalezienie lepszego wejścia, gdy tylko otrzymamy sygnał? Jak zarządzacie wycofaniem? Dzięki, Okrim
    Nie mogę mówić o Stony, ale uważam, że poziom retencji włóknistej 61,8 po otrzymaniu sygnału działa dobrze. Sprawdź też, czy cena zaczyna dotykać chmury ichimoku i wycofuje się z niej.

  10. #40
    Adminior, proszę, wyczyść ten post i ostrzegłem, że nie chcę żadnego ekspertaindioR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.