”Cena - Struktura - Przepływ” - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: ”Cena - Struktura - Przepływ”

  1. #31
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Steve, fajny sposób na handlowanie z człowiekiem sprawdzającymforex-instantpo długim czasie. ale tutaj całkowicie zgadzam się z devontraderem, wystarczy spojrzeć na wykres z brokerem, co chcą zrobić? po prostu popatrzcie na te pule płynności, które są pułapkami cenowymi dla sprzedawców detalicznych, po ich zbadaniu ujrzycie rynek w całkowicie nowy sposób.
    Cześć Pip, Miło znów cię usłyszeć Pip. Spędziłem około roku na studiowaniu metod handlu ICT. Ten wątek
    https://www.forex-instant.com/tradin...t4-charts.htmlprzez TRD było wielką pomocą w moim rozumieniu Baseny Płynności. Ale jako sprzedawca detaliczny nie mam możliwości, z całkowitą pewnością stwierdzić, gdzie znajdują się Baseny Płynności. Z pewnością widzę przepływ i strukturę ”Przełącz w kolejności”, który jest po prostu spowodowany wzrostem podaży (sprzedaży) lub popytu (kupowanie). Nie wszystkie zamówienia, siedząc na danym poziomie, są wypełniane po raz pierwszy, dlatego cena wróci (PullBack) do poziomu, na którym wciąż czekają zamówienia sprzedaży lub kupna. To właśnie próbuję wykorzystać.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Pip, Dobrze, że znów się odezwę Pip. Spędziłem około roku na studiowaniu metod handlu ICT. Ten wątek
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...help-indi.htmlprzez TRD było wielką pomocą w moim rozumieniu Baseny Płynności. Ale jako sprzedawca detaliczny nie mam możliwości, z całkowitą pewnością stwierdzić, gdzie znajdują się Baseny Płynności. Z pewnością widzę przepływ i strukturę ”Przełącz w kolejności”, który jest po prostu spowodowany wzrostem podaży (sprzedaży) lub popytu (kupowanie). Nie wszystkie rozkazy, siedząc na określonym poziomie, są wypełnione ...
    przeszedł przez twój wątek, to dobre podejście do przepływu z trendem śróddziennym. Przesunięcie struktury jest ważną zasadą, podoba mi się sposób, w jaki możesz szybko zmienić swoje nastawienie. kiedy mówisz o zmianie struktury, czego dokładnie szukasz? dla mnie ostatnia obniżka, która popchnęła cenę do ekstremalnych wysokości, musi zostać zerwana na przesunięcie struktury. które przydają się do drukowania świeczek pochłaniających?

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Pip, Dobrze, że znów się odezwę Pip. Spędziłem około roku na studiowaniu metod handlu ICT. Ten wątek
    https://www.forex-instant.com/forex-...n-traders.htmlprzez TRD było wielką pomocą w moim rozumieniu Baseny Płynności. Ale jako sprzedawca detaliczny nie mam możliwości, z całkowitą pewnością stwierdzić, gdzie znajdują się Baseny Płynności. Z pewnością widzę przepływ i strukturę ”Przełącz w kolejności”, który jest po prostu spowodowany wzrostem podaży (sprzedaży) lub popytu (kupowanie). Nie wszystkie rozkazy, siedząc na określonym poziomie, są wypełnione ...
    pule płynności to po prostu miejsca, w których zatrzymują się postoje. myślę, że gdybyś był sprzedawcą detalicznym, gdzie zatrzymałbyś się, gdybyś wziął handel? poniżej huśtawki !!!

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Pule płynności są po prostu miejscem odpoczynku. myślę, że gdybyś był sprzedawcą detalicznym, gdzie zatrzymałbyś się, gdybyś wziął handel? poniżej huśtawki !!!
    najprostsze podejście do tego

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Pule płynności są po prostu miejscem odpoczynku. myślę, że gdybyś był sprzedawcą detalicznym, gdzie zatrzymałbyś się, gdybyś wziął handel? poniżej huśtawki !!!
    Cześć Jason, rozumiem teorię. Próbowałem zastosować to w praktyce, szukając poziomów Swing na HTF, ponieważ mogą tam być Stopy umieszczone wokół nich i czekające, aż Price osiągnie te poziomy i umieszczając transakcje w niższych ramach czasowych. Niektóre huśtawki mają wiele basenów z płynnością. Nie mam możliwości dowiedzieć się, z jakimkolwiek stopniem pewności, gdzie istnieje znaczny poziom zatrzymań. Byłbym zainteresowany, aby zobaczyć, jak sobie z tym poradzić w sytuacji PRAWDZIWEGO CZASU TRADING.

  6. #36

  7. #37
    1 Załącznik (y) GBPUSD M5 Uwagi Obserwuję strukturę i przepływ

  8. #38
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    M5 w GBPUSD Obserwacje Obserwuję strukturę i przepływ {image}
    GBPUSD M30M5M1 Long Trade

  9. #39
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} GBPUSD M30M5M1 Long Trade {image}
    GBPUSD M30M5M1 Długi wynik handlowy (-10 pipsów) (-1R)


  10. #40
    1 Załącznik (y) Krótki handel w GBPUSD M30M5M1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.