Metoda handlu punktowego uśredniającego wartość dolara - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Metoda handlu punktowego uśredniającego wartość dolara

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Stop loss na AUDCHF długo ustalony na BE (.8370).
    Zatrzymaj ę usunięto, aby umożliwić wymianę powietrza w pomieszczeniu do oddychania. Wyglądało na to, że trafi to w TP dość szybko, ale nooooo ....

  2. #12
    ualne Pozycje Otwarte EURUSD Krótkie na 1.36162TP 1.36062 (rozlicza się tutaj za 10 pipsów, TP nie trafiło pierwszego dnia) AUDCHF Long na .83706TP .83862 EURJPY Krótki na 138,275TP 137.990 Pivot Punktowe zlecenia wejścia USDCHF Dobra na dzień długi na .89074TP .89231 GBPUSD Dobra na dzień krótki na 1.71256TP 1.70888 EURUSD Dobra na dzień krótki na 1.36288 (dodatek do Open)Tej samej długoterminowej TP (GTC) Zamówienia bez punktów Pivot na punkt zwrotny GBPAUD krótkie na poziomie 1.82948 EURAUD krótkie na poziomie 1.48635 GBPNZD na poziomie 1.98507 EURNZD na poziomie 1.61901 Depozyty na żądanie: 97,81% Obciążenie eksploatacyjne Marża: 95,61% Obecna pozycjarozmiar nogi .5 x equity.5% Marża

  3. #13
    4 Załącznik (y) Wczesna sesja nowojorska EURUSD Krótkie uderzenie TP za niewielki zysk:
    https://www.forex-instant.com/crypto...-tomorrow.htmlEURJPY Krótkie trafienie TP w całym zakresie od .764 do .236:
    https://www.forex-instant.com/crypto...ple-pairs.htmlAUDCHF Long TP hit dla całego zakresu od .236 do .764:
    https://www.forex-instant.com/crypto...plattform.htmlZamówienie skrócone EURUSD, które miało zostać dodane do istniejącego skrótu, który trafił TP, jest usuwane. Zlecenie na długie wprowadzenie USDCHF zostaje skreślone; cena jest teraz poza .764, i nie sądzę, że będzie wrócić do .236 przed Nowym Jorku blisko. Realizacja zlecenia krótkiego wprowadzenia GBPUSD. Realizacja krótkiego zlecenia długoterminowego (bez punktów przegrupowania) krótkich w GBPAUD. ualne pozycje otwarte GBPUSD Krótkoterminowe na poziomie 1.71258TP 1.70888 GBPAUD Krótkoterminowe na 1.82948TP 1.81180 Obroty na podstawie punktów Pivot Brak w tej chwili. Długoterminowe zlecenia GTC bez punktów Pivot EURAUD krótkie na 1,48635 GBPNZD krótkoterminowe na 1,98507 EURNZD krótkoterminowe na 1,61901 Depozytydepozyty: 98,11% depozytu eksploatacyjnego Margin: 96,21% ualna pozycjaRozmiar nogi .5 x equity.5% Marża Inne noty Oczywiście mogłem dłużej pozostawać w szortach EURUSD i NZDUSD i zdobyć więcej pippage. Tak to czasem działa. Szczerze mówiąc, po prostu cieszyłem się, że wydostałem się z krótkiej przerwy NZDUSD z zyskiem netto na tym stanowisku, zanim doszłam do kolejnej wymiany, która już wyssała z handlu o pięć pipsów. Pod koniec sesji w Nowym Jorku zastanowię się nad dodaniem zleceń do otwartych pozycji, a także spojrzeć na inne pary, z których można się wycofać. Obecnie jestem w GBP (2x), AUD (1x) i USD (1x), więc będę chciał spojrzeć na brodzenie z powrotem na EUR, JPY i prawdopodobnie CAD, chociaż CAD ma pewne rozliczenia do zrobienia po zeszłym tygodniu ruch. Uważam, że krótkoterminowe saldo GBPAUD jest długoterminowe; widzisz, że próbuję uchwycić ponad 150 pipsów, przynajmniej sposób, w jaki zamówienie zostało teraz opracowane. Przy tej konkretnej pozycji przyjrzę się dodawaniu pozycji w oparciu o długoterminowe poziomy Fib. Możesz na przykład zobaczyć, że 1.8375 jest ważnym poziomem do obserwowania w przyszłości i może być kolejnym miejscem do rozważenia dodania pozycji, w zależności od tego, jak wygląda duży obraz:
    https://www.forex-instant.com/forex-...g-journal.htmlDo zobaczenia na końcu seshu w Nowym Jorku! Mike, aka

  4. #14
    Więc zasadniczo pracujesz z mikropozycjami (10c za pips) na koncie 10k, prawda?

  5. #15
    2 Załączniki Wyniki tygodniowe FXCM Oto tygodniowe wyniki konta FXCM .... Krzywej equity wygląda whacky, ale ROI jest to, co jest ważne. Saldo na początku tygodnia wyniosło 15 068 USD; pod koniec tygodnia 15,520 USD, czyli około 3% za tydzień:
    Skupiłem się głównie na trzech parach w FXCM, aby uprościć moje życie: EURGBP i EURUSD short; Długie USDJPY (chociaż pracowałem w kilku innych parach pod koniec tygodnia z nudów, szczerze mówiąc). YTD, zwrot jest mniej więcej taki sam jak w przypadku Twelver TE - 27,58% (chociaż dodałem środki na konto gdzieś tam, co dezorientuje sprawy):
    W każdym razie nadal nie używam SL w ogromnej większości przypadków, z wyjątkiem sytuacji, gdy istnieje dość spory zysk, który chcę chronić (rzadko się zdarza, aby być szczerym, generalnie nie pozostaję w zawodzie wystarczająco długo istnieje duże zagrożenie dla pipotażu). Wciąż uważam wyniki za nieco kłopotliwe, ponieważ cała samokształcenie, o którym mówiłem, mówi przede wszystkim o stosunkach ryzyko-nagroda i ustawieniu SL .... Względy związane z ryzykiem i nagrodą naprawdę nie są częścią tej metodologii; gdybym musiał wziąć je pod uwagę za każdą nogę moich pozycji, robiłbym totalną wariację i nigdy nie robiłbym handlu. Jeśli chodzi o SL, to mam do nich sprzeczny pogląd na wzór Josepha Nemeth, który nazywa je totalną bzdurą. Cóż, nie posunąłbym się tak daleko; Myślę, że stoją na drodze tej szczególnej metodologii, która pod wieloma względami jest podobna do Nemeth (chociaż z jakiegoś powodu przyciąga ją EMA z okresu dwudziestu lat, który uważam za tak wrażliwy, że jest praktycznie bezużyteczny, z wyjątkiem ramy czasowe Codziennie i powyżej). W każdym razie nie zamierzam naprawić czegoś, co, o ile mogę powiedzieć, nie jest zepsute .... Chociaż mam kilka pozycji otwartych w zeszłym tygodniu, które mogą wymagać trochę korekty w przyszłości .... Ta nagła słabość dolara, która pojawiła się w połowie tygodnia ... no cóż, to nie była moja przyjaciółka w perspektywie krótkoterminowej ...

  6. #16
    Post New York Close Mój GBPUSD short nie osiągnął ceny docelowej, więc przeniesię TP na pozycję do nowego .236 i zmodyfikuję zlecenie wejścia, aby dodać pozycję, sprzedaż przy .764 powinna wycenić osiągnąć ten poziom, ponieważ uważam, że skrót jest nadal dobry. Raczej przypadkowo cena związana z .236 nie zmieniła się znacząco, więc zostawię ją jako TP. Jak wcześniej wspomniano, krótkoterminowy GBPAUD jest pozycją długoterminową. Przyjrzałem się temu wykresowi, a cena jest obecnie w pobliżu. Zamierzam poczekać na opracowanie zlecenia wejścia, aby dodać pozycję, aby sprawdzić, czy para się zepsuła, czy też ma zamiar odtworzyć swój postęp, co może zająć kilka dni. Przechodząc dalej, by rozważyć moje inne opcje dla par do dodania do miksu, moje wybory wydają się nieco ograniczone. Jestem w GBP (2x), AUD (1x) i USD (1x). Nie chcę zbytnio podwoić kwoty w żadnej z walut, więc uważam, że należy skoncentrować się na EUR, JPY i prawdopodobnie CAD. Nie chcę wchodzić do NZD krótko, więc kiwi jest poza stołem, ponieważ chcę poczekać, aż zamiast tego pojawią się moje długoterminowe zestawy par NZD (ponieważ będą długie NZD). Jestem również tymczasowo wyłączony przez ostatni impulsywny ruch CAD i wolałbym poczekać, aż ta waluta ustabilizuje się nieco kierunkowo przed ponowną wizytą. Wygląda więc na to, że powinienem wrócić do wczorajszych spektakli o krótkim EURUSD, krótkim EURJPY i prawdopodobnie długim AUDCHF (co jest zasadniczo odwrotnością EURAUD krótko). Spośród tych trzech, ani EURUSD, ani EURJPY nie wygląda szczególnie obiecująco. Ceny na końcu Nowego Jorku są niższe niż .236, co oznacza, że ​​będą musiały wrócić do .764, zanim mój short zostanie wykonany; to samo dotyczy AUDCHF, tylko że jest obecnie powyżej .764, więc musiałby wrócić do końca .236, zanim długo będzie wykonywany. Wziąłem pod uwagę krótką konfigurację EURAUD, ale jest to kolejna para, która powróciła poniżej .236. W ostateczności przyjrzę się USDJPY i AUDJPY (długo tylko z powodu zamiany). Chociaż istnieje pewien związek co do kierunku pomiędzy krótszymi i dłuższymi ramami czasowymi z resectem do USDJPY, myślę, że jest to w pewnym zakresie z dłuższego okresu, że cena, na której się obecnie znajduje, jest dolną częścią tego zakresu, a może to być dość dobre miejsce na długie (choć niższe w stosunku do 101.25 byłoby lepsze). Wygląda na to, że AUDJPY ma nieco krótkoterminową konsolidację (lub przynajmniej, osiągając węższym zakresie) niż USDJPY. Mogę zrobić jedną z dwóch rzeczy tutaj, zrobić zamówienie OCO na te lub długo z nimi i myślę, że wybiorę później, decydując się na długi czas z obydwoma w przypadku, gdy trafią one do odpowiednich .236 , z ich TP jest na .764. Spowoduje to, że będę w GBP (2x), USD (2x), JPY (2x) i AUD (2x), zakładając, że wykonanie USJPY i AUDJPY longs. ualne pozycje otwarte GBPUSD Krótkoterminowe na poziomie 1.71258TP 1.70888 (Bez zmian) GBPAUDKrótko o 1,82948TP 1,81180 (niezmieniony) Punkt rozliczeniowy oparty na punktach Pivot zlecenia GBPUSD na dzień krótszy na 1.71594TP 1.70888 (dodatek do bieżącej pozycji) USDJPY Dzień na wejście Zamówienie na zakup na 101.522TP 101.688 AUDJPY Day Zlecenie kupna w cenie 95.187TP 95.492 Długoterminowe zlecenia GTC bez punktów Pivot EURAUD krótkie na poziomie 1,48635 GBPNZD krótkoterminowe na 1,98507 EURNZD krótkoterminowe na 1,61901 Depozyty na żądanie: 98,11% depozytu eksploatacyjnego Margin: 96,21% Bieżące Pozycjarozmiar nogi .5 x equity.5% Marża Pozostałe Uwagi Widzisz, że wykorzystałem bardzo mało mojego marginesu. Naturalnie rozważę zwiększenie rozmiaru nóg do wartości powyżej 0,5 x equity, gdy przechodzę przez kilka tygodni transakcji o tym rozmiarze. Ostatnio zwiększyłem rozmiar z .375 razy equity do .5, więc naturalnie chcę zobaczyć, jak ta wielkość jest odczuwalna pod względem intratratowych wypłat i takich.

  7. #17
    A teraz ... Słowo o średnich kroczących Jeśli zrobiłeś jakieś lektury na temat wskaźników, których powinieneś używać do handlu, prawdopodobnie już wiesz, że niektórzy ludzie je uwielbiają, niektórzy ludzie ich nienawidzą. Lagagards, mówią krytycy. Jedynym ”wskaźnikiem”, którego powinieneś użyć, jest akcja cenowa, ponieważ akcja cenowa nie kłamie .... Cóż, krytycy wskaźników opóźniających są poprawni: oni się opóźniają. Więc, jakie one są dobre? Dla mnie osoba, która generalnie używa tylko ruchomych średnich (które również opóźnia się), wykonują one jedną ważną rzecz, a to zapewnia mi szybki, wizualny sygnał co do ogólnego stanu rzeczy z daną parą. Jeśli konkretna EMA jest płaska, para sięga; jeśli wędkuje w dół, para jest w trendzie spadania; podchodzić w górę, w górę trendu. (Mówię, generale, ponieważ średnie ruchy naprawdę nie mówią mi nic o wsparciu i oporze, co w rzeczywistości jest kwestią czysto cenowej akcji). W przypadku innych osób mogą one stanowić czysto obiektywną podstawę do opracowania reguł dotyczących wpisów i wyjść, które powinny być częścią twojego planu handlowego. Na przykład James Stanley (członek zespołu DailyFx ed) ma najbardziej prostą konfigurację wykresów, jaką kiedykolwiek widziałem, z najprostszymi regułami handlowymi, jakie można sobie wyobrazić. Używa 5 minut. i wykres 1H z 8-okresowym EMA i 34-okresowym EMA. Może uderzać w poziome linie, aby uzyskać wyraźne wsparcie i opór, ale o to chodzi. Jego zasady (jeśli dobrze je pamiętam): (1) jeśli cena jest wyższa niż 1H 34 Okres EMA i (2) 5 Min. 8 Okres EMA jest powyżej 5 minut. 34 Okres EMA, następnie (2) spojrzeć na długie wpisy po dotknięciu ceny 5 minut. 8 Okres EMA, przesuwając SL w górę, aby złamać równomiernie JAK NAJSZYBCIEJ, dodającodrywając od pozycji i ruchu SL, jeśli jest kontynuacja. Dość obiektywne rzeczy ....

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Więc zasadniczo pracujesz z mikropozycjami (10c za pips) na koncie 10k, prawda?
    Dokładnie. Moje rozmiary są trochę śmiesznie małe (w tym tygodniu po prostu podskoczyłem z 3k do 4k na nogę handlu). Zwykłem handlować głównie akcjami, więc przejście na rynek walutowy jest nieco korektą. Pomyślałem, że zacznę od małych rozmiarów pod względem wielkości partii, a następnie zwiększam je, gdy tylko poczuję się komfortowo z tym, jak radzą sobie intratytowe wypłaty i zobaczyłem pozycje, które mogłem tolerować przy jednoczesnym użyciu określonego rozmiaru partii. Wygląda na to, że maksimum 5 par to dobra zasada, zwłaszcza jeśli podejmujesz wspólny wysiłek, aby uniknąć obciążania otwartych transakcji w kierunku pojedynczej waluty. Dlatego patrzę na to, co mam otwarte i co nie jest reprezentowane w tym mixie i skupiam się na niereprezentowanych walutach, aby uwzględnić transakcje. Jednak przy utrzymywaniu statystyk dotyczących stosowanych procentów marginesu używalności i marginesu użytkowania, z którego korzystam, prawdopodobnie można założyć, że rozmiar nóg może wynosić więcej niż 1%, niż wynosi obecnie 0,5%, co nie jest szczególnie agresywne. .

  9. #19
    1 Attachment (s) Oto coś Whackadoodle - Spread Straddling TP OK, po raz pierwszy widziałem to ... W moim krótkim AUDNZD, spread jest rozłożony na mojej TP (pokazany czerwoną linią) (licytacja jest poniżej, powyższe pytanie):

  10. #20
    Czy w jakimkolwiek momencie decydujesz, że nadszedł czas, aby wyjść z handlu ze ą? Od kiedy zacząłeś handlować swoją metodą, czy zamknąłeś jakiekolwiek transakcje ze ą? A zamykając się ze ą, mam na myśli zamknięcie całej pozycji za ę, nie tracąc przy jednym lub dwóch wpisach pozycji wielozakładowej. Próbowałem już podobnych egipów w przeszłości, ale ostatecznie odkryłem, że jedna a, jakkolwiek zdecyduje się ją przyjąć, zniszczyła wszelkie dotychczasowe zyski. Niemniej jednak, było miło wygrywać w 99% przypadków przez całe tygodnie i miesiące; być może robiłem coś złego. Dzięki -

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.