Clown - Jeszcze inny systemmetoda - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Clown - Jeszcze inny systemmetoda

  1. #21
    1 Załącznik (-i) Nauczyłem się i użyłem czopów, głośności - to nazwę! Byłem tam, zrobiłem to. Ale też rzuciłem je lata temu i nie wróciłem tam. Jeśli w jakiś sposób ci pomogą - przyjemnie, skorzystaj z nich, każdy z nas musi znaleźć odpowiedni, własny, niepowtarzalny sposób, a my możemy tylko pomagać sobie nawzajem na tej trudnej drodze. Dla mnie wiele różnych znaków, które wyglądają na podstawie wykresów, zepsuje mój mózg, zbyt często się ze sobą kłócą, sprawiają, że jestem zdezorientowany i jem pewny siebie (kapitał mentalny). Chęć odfiltrowania złych transakcji może skończyć się jak chirurgia pczna - chcesz perfekcjonizmu i skończyć jak
    .
    Więc lepiej robię to, co działa teraz, spłucz-powtórz. PA i zmienność są kluczowymi czynnikami i żaden indy nie bije ludzkiej gałki ocznej i mózgu w tej kwestii. Zmieniono pracę na @night, obudziłem się zbyt późno, by handlować dzisiaj, miałem trochę swędzących transakcji na palcach, wszedłem technicznie (poza codziennym zasięgiem - nie najmądrzejszą rzeczą na dzień handlowca
    ), ale spojrzeli na wiadomości i szybko wyszli, ta pomoc na Cyprze i bankowość są zbyt gorące i technicznie nie da się ich obsłużyć.
    Cóż, zawsze jest następny tydzień.

  2. #22
    1 Attachment (s) Taxi: Mam nadzieję, że możemy przywrócić ten wątek z martwych. Zgaduję, że to sprawi, że będzie to klaun zombie? Jak w kim jest ten dziwaczny klaun? Tak czy inaczej, zamierzam przeprowadzić prawdziwy test twojego systemu przez następny tydzień. Mam go na 4H, codziennie i myślę o skalpinie. Nie było dużo skalpera, ale jest to coś, co wydaje się mieć pewien sukces, więc spróbuję. Jeśli chodzi o moje własne dodatki, dodałem jeszcze jeden MA, aby zasygnalizować wyjście. Jest to zgodne z systemem tenkansen na ichimoku kinko hyo, a krzyż oznacza wyjście lub skalowanie, a także obroty i numery rundy. Chciałbym zobaczyć, czy na drodze są jakieś śmieci. Kolejna interesująca rzecz, którą możesz być zainteresowany. Jeśli otrzymasz sygnał i strzały MTF z systemu Genesis ... Możesz uzyskać informacje na temat możliwych transakcji w systemie. Lubię ekstremalny wizualny wygląd twojej konfiguracji, ponieważ łatwiej jest odfiltrować transakcje o niskim prawdopodobieństwie. Teraz nadal musisz filtrować strzałki systemu Gensis z ustawieniami handlu, ale dzwoni do komputera, gdy wszystko się zbliża. Mają nawet system powiadomień, które bardzo mi się podobają, ponieważ ekran, który oglądam nie ma, ale ma 4 lub 5 walut i mogę zrobić coś innego, po prostu słuchać alercji i zapomnieć o tych, których znam. kierunek. Jeśli chodzi o wyższe TF, wolę je i będę próbować około 15 walut w danym okresie, bez reguardu do skorelowanych walut. Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany czymś takim, w przeciwnym razie po prostu opublikuję transakcje w przyszłym tygodniu.

  3. #23
    Cześć wszystkim, natknąłem się na ten wątek i od razu zwróciło to moją uwagę, ponieważ bardzo przypomina to, co aktualnie robię w handlu (używam CCI zamiast macd, aby zmierzyć dynamikę i inny zestaw MA, aby pokazać trend) . Zrobiłem szybki wizualny test historyczny i podoba mi się to, co widzę do tej pory, wygląda to bardziej precyzyjnie niż mój własny sposób robienia tego, ale zastanawiałem się, czy po prostu odegrać przejście na HAS lub MA, zamiast brać od razu handel byłoby korzystne. Wygląda na to, że odszukanie MA lub HAS (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) skutkowałoby zmniejszeniem pływającego DD, które z łatwością można było przetasować w bardziej ograniczonych miejscach bez zmiany dużej ilości trafień lub nagród, a więc zasadniczo mniejsze ryzyko dla tej samej nagrody. Minusem tego jest to, że przegapisz niektóre transakcje czekające na powrót, który może nigdy nie nadejść, ale nie sądzę, że jest to duży problem w krótkich ramach czasowych, takich jak 1m czy 5m, po prostu ze względu na ogromną liczbę dostępnych możliwości dni w dzień z tymi TF. W każdym razie, chciałem usłyszeć twoją opinię na ten temat, zanim zacznę bardziej rygorystyczną i istotną analizę historyczną. Przy okazji Taxi Driver, gratulacje na swojej krzywej equity
    możesz nie mieć do czynienia z milionami na tym koncie, ale mimo to, ten duży zwrot bez szalonych wypłat z ponad 100 transakcji jest całkiem solidny, nie wykoleić się od tego, co robisz, ponieważ jak dotąd wydaje się, że działa całkiem dobrze, może być tymi 5 latami mniej więcej łamania się, to już przeszłość ...

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, natknąłem się na ten wątek i od razu zwróciło to moją uwagę, ponieważ bardzo przypomina to, co aktualnie robię w handlu (używam CCI zamiast macd, aby zmierzyć dynamikę i inny zestaw MA, aby pokazać trend) . Zrobiłem szybki wizualny test historyczny i podoba mi się to, co widzę do tej pory, wygląda to bardziej precyzyjnie niż mój własny sposób robienia tego, ale zastanawiałem się, czy po prostu odegrać przejście na HAS lub MA, zamiast brać od razu handel byłoby korzystne. Wygląda na to, że granie z wycofaniem do MA lub HAS (którykolwiek ...
    Oto moje dwa centy .... Jeśli chcesz spróbować retracement trading, Ichimoku jest bardzo dobry. Powiedz mi, z adresu e-mail, jeśli chcesz dostać bezpłatny ebook z niesamowitym opisem tego. Jeśli Twój familair, odbija się od chmury (szczególnie płaskie blaty) Wewnątrz lub na zewnątrz Kumo jest bardzo dobry handel. Jeśli chodzi o ten system, spojrzałem na to nieco, ale nadal byłbym zainteresowany twoimi odkryciami, ale jakie są twoje zasady dotyczące twoich badań? W wyższych przedziałach czasowych patrzyłbym na retrospekcję jako na ponowne wejście lub może na dodatek. Czy mówisz o wzięciu nowego wysokiegoniskiego po odjęciu, czy może biorąc pod uwagę krótkoterminowy trend w handlu i wybór dna do kupienia i blaty do sprzedania? Hmmm. Spóźniłem się, Czas na łóżko ... Dobre rzeczy, o których warto wiedzieć, ponieważ możemy nieco ograniczyć badania. Bezużyteczne nie działa dwa razy, co? Z poważaniem, LL

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, właśnie zastanawiałem się, czy granie ruchu retrakcyjnego do HAS albo MA zamiast od razu brać handlu byłoby korzystne. Wygląda na to, że odszukanie MA lub HAS (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) skutkowałoby zmniejszeniem pływającego DD, które z łatwością można było przetłumaczyć w bardziej ograniczonym tempie bez zmiany dużej ilości trafień lub nagrody, więc zasadniczo mniejsze ryzyko dla tej samej nagrody
    Głosuję za wycofaniem transakcji! Są bezpieczniejsze. Kiedy rynek robi ruch, lepiej pozwolić, by błoto trochę się uspokoiło. Ale tak, nie może być żadnego zniesienia - oglądałem AU kilka dni temu na M15 i nie znalazłem punktu wejścia, to było po prostu strzelanie. Myślałem, że wycofa się, kiedy wejdę i otrzymam DD, co mnie denerwuje. Później przyszło mi do głowy, że gdy zwykle wchodzę na 0,03 lota, mogę po prostu wprowadzić 1/3 jego wartości - 0,01, a wycofanie się nie byłoby tak denerwujące, gdyby się zdarzyło. Istnieje kilka sposobów na radzenie sobie z ryzykiem i DD.

  6. #26
    Cześć Taxi. Twój system wygląda obiecująco. Dziękuję za podzielenie się. Mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko odpowiadaniu ..
    1. Czy wszystkie wpisy są wykonywane na M5? 2. Widzę, że kilka transakcji dzieje się przez 2 dni lub dłużej. Więc zaglądasz do htfs dla wyjścia ..? Doceń swoją pomoc .. Dzięki BJ ..

  7. #27
    1 Załącznik (y) Oto moja pierwsza transakcja o wysokim prawdopodobieństwie. MACD się pali, istnieje 123 kontynuacja trendu, przerwa poniżej pivota, system klaunów mówi, ale nie siedzę i nie oglądam wykresów, więc to był alerter z matrycą, który krzyczał na mnie, by spojrzeć na ekran. To jest mój pierwszy obrót na 5M dla tego systemu. Można również dodać, że cel następnego pivota uczynił go legalnym dla mnie handlem, aby umożliwić dobry RR. W ten sposób również nie ma liczb okrągłych. Oglądam tylko 4-5 walut podczas skalpowania. Przez 4 godziny używam tego samego pomysłu z około 15 walutami. dostał się do usdcad ostatniej nocy i para na 24 godz. W dniu 24 wypróbuję schemat piramidy z kilkoma dodatkami, jako że trendy podnoszą siłę. Sprawdzi się i poinformuje wszystkich, jak to działa.

  8. #28
    [quote = LazyLobster; 6540305] Oto moje dwa centy .... Jeśli chcesz spróbować retracement trading, Ichimoku jest bardzo dobry. Powiedz mi, z adresu e-mail, jeśli chcesz dostać bezpłatny ebook z niesamowitym opisem tego. Jeśli Twój familair, odbija się od chmury (szczególnie płaskie blaty) Wewnątrz lub na zewnątrz Kumo jest bardzo dobry handel. Jeśli chodzi o ten system, spojrzałem na to nieco, ale nadal byłbym zainteresowany twoimi odkryciami, ale jakie są twoje zasady dotyczące twoich badań? W wyższych przedziałach czasowych patrzyłbym na retrospekcję jako na ponowne wejście lub może na dodatek. Czy mówisz o wzięciu nowego wysokiegoniskiego po odjęciu, czy może biorąc pod uwagę krótkoterminowy trend w handlu i wybór dna do kupienia i blaty do sprzedania? Hmmm. Spóźniłem się, Czas na łóżko ... Dobre rzeczy, o których warto wiedzieć, ponieważ możemy nieco ograniczyć badania. Bezużyteczne nie działa dwa razy, co? Mój pomysł jest dość prosty, gdy wszystko staje się czerwone po tym, jak obniżono niski poziom, należy poczekać, aż cena ponownie wzrośnie do świecy HA, a potem na krótko i na odwrót. Zastanawiam się nad backtesting tej prostej konfiguracji dla określonych okresów dnia tj. 5 rano do południa dla UE w 5 min tf i 18 do 22 wieczorem dla AJ na 1min TF. Mieszkam w strefie czasowej EST i są to prawie moje dostępne czasy na transakcje intraday. W prawdziwym handlu na żywo wziąłem pod uwagę więcej czynników, takich jak strefa SR o wyższych ramach czasowych, RN, wzorce świec, a nawet rozbieżności w MACD, aby być na zegarku dla odwrócenia tendencji, ale te analizy zawierają pewien poziom subiektywności które tak naprawdę nie mogą być testowane w przeszłości, ponieważ wszystko jest po fakcie. Kiedy cofam się, chcę, żeby wyniki były obiektywne, więc pozostanę przy bardzo prostych regułach, które są w 100% mechaniczne i nie podlegają interpretacji, aby dać mi punkt wyjścia, od którego mogę się dalej rozwijać. Również TP i SL zostaną prawdopodobnie naprawione w celu uproszczenia procesu. Jeśli przy tych wszystkich sztywnych regułach metoda jest nadal zdolna do pobudzenia lub wygenerowania jakiegoś zysku, myślę, że warto będzie poświęcić trochę czasu w tym wątku, ale z wynikami pokazanymi do tej pory przez taksówkarza i to, co widzę na mój wykres Jestem całkiem optymistyczny. Miałem zamiar sprawdzić wyniki na 100 sesji lub coś w tym stylu, ale może mi to zająć trochę czasu, ponieważ mam inne niezwiązane ze sobą rzeczy, które najpierw trzeba załatwić. W każdym razie, kiedy skończę, dam ci znać, jakie są wyniki, jeśli nadal jesteś zainteresowany.

  9. #29
    aceventura69: Byłbym bardzo zainteresowany twoimi testami historycznymi, jeśli chcesz je udostępnić. Kiedyś brałem udział w teście historycznym. Wciąż robię, gdy myślę o wejściach i wyjściach, ale nie w takich miejscach jak kiedyś. Nie mówię, że nie powinieneś ... Ale nie znajduję mojej własnej analizy historycznej nigdzie tak użytecznej, jak testowanie przyszłościowe, czyli handel demo. Uważam, że o wiele więcej informacji zdobywa się, gdy stosuję ustawienia handlu, niż gdy przyglądam się im, gdy przeprowadzam backtest. Tak więc, przeprowadzam backtest, by zyskać komfort z konfiguracją handlu, ale potem wskakuję. Mogę też dodać, że czuję to samo, co handel demo emocjami, niż gdy handluję z prawdziwymi pieniędzmi, więc to też nie stanowi problemu. Mam teraz opłacalne systemy, ale nie cierpię patrzeć na te same stare listy przez cały czas. Właśnie dlatego podoba mi się ten, jest kolorowy, dość prosty do odczytania, i znalazłem sposób, aby mój komputer zadzwonił do mnie, gdy nadejdzie. Dzisiaj był dzień dobry. Przeskoczyłem piłkę na moich wyjściach i wyjechałem wcześnie, ale po kilku zawodach wyciągnąłem około 150 pipsów. Gdybym został z moimi pierwotnymi wyjściami, wszystko byłoby znacznie lepsze. Są to moje wyniki dla 30M z 4-godzinnymi wykresami potwierdzeń w 15 walutach. Gdybym miał szybsze palce i dużo więcej cierpliwości, liczba ta mogłaby z łatwością zostać zwiększona do 600 pipsów tylko na 4-5 walutach. Jednak dzisiaj był wielki dzień trendów i każdy w każdym systemie mógł mieć podobne lub lepsze wyniki. Podsumowując, całkiem fajny na poniedziałek, ale trochę śmierdzący, biorąc pod uwagę potencjał, który powinienempowinienem był wyprodukować. Nadal mam dużo pracy do wykonania, jeśli chodzi o moje zaufanie do moich wyjść w tym systemie. Moje wykresy 4Hr są nadal w toku i nie mam jeszcze żadnych znaczących informacji, ponieważ wszystkie transakcje są nadal otwarte. Jeden otwarty codziennie. Powiedziałem, że spróbuję skalpować na 5M i na początku miałem dobre wyniki ... 60 pipsów na 5 walutach w ciągu godziny. Ale zacząłem mieć problemy z połączeniem, więc zrezygnowałem po tym, jak straciłem połowę z powodu wycofań, które wcześniej opuściłem. Bardziej lubię dłuższe wykresy terminarzowe. Z poważaniem, LL

  10. #30
    Rezultaty tego systemu są najbardziej cholernym gównem, jakie kiedykolwiek widziałem. WTF. Czytanie wątku ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.