Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz

  1. #1
    OK, teraz mam twoją uwagę, ESMA proponuje obniżenie dźwigni aż o 5 do 1 w całej Europie. To nie żart, to zabije przemysł i handel, jaki znamy. Brokerzy zachęcają wszystkich, aby zgłaszali swoje obawy do ESMA w okresie konsultacji, który potrwa do 5 lutego.

    ZRÓB TO!
    Nawet jeśli nigdy wcześniej nie protestowałeś, odejdź od tyłu i przejdź przez poniższy proces.

    Bądź spokojny, pomyśl o tym, co mówisz.

    Wyjaśnij, w jaki sposób zmniejszenie dźwigni finansowej doprowadzi do wzrostu liczby nieuregulowanych brokerów spoza UE, a jako klient z przyjemnością przeniesiesz brokerów oferujących przyzwoitą dźwignię.
    *
    Wyjaśnij, dlaczego 50: 1 (lub cokolwiek, co myślisz) jest lepszym ograniczeniem dla dźwigni. Jednym z powodów jest to, że w połączeniu z ochroną przed ujemnym saldem, pozwoli to domom maklerskim ustawić odpowiednią dźwignię w stosunku do aktualnych warunków zmienności, w przeciwieństwie do scentralizowanej kontroli, która jest statyczna i nieeczna.


    Przepisy te będą miały ogromne niezamierzone konsekwencje.


    JAK ZAPEWNIĆ PAŃSTWA INFORMACJE ZWROTNE ESMA
    ESMA ma bardzo szczególne wymagania przy składaniu opinii. Poniżej znajdują się kroki:


    1) Odwiedź stronę konsultacyjną ESMA # 8217;

    https://www.esma.europa.eu/press-new...ures-contracts

    2) Pobierz nr 8220; Wezwanie o dowód # 8221; Formularz umieszczony pod nr 8220; Dokumenty pokrewne # 8221 ;.

    3) Otwórz program Microsoft Word lub inny podobny program, aby przekazać swoją opinię.

    4) Skopiuj i wklej pytania od strony 9 propozycji do Microsoft Word. Nie musisz odpowiadać na każde pytanie, ale zalecamy przynajmniej odpowiadanie na listy # 8220; B # 8221; i # 8220; I. # 8221;

    5) Zapisz swój dokument Word.

    6) Prześlij dokument Word pod numerem # 8220; Formularz odpowiedzi # 8221; i wypełnij swoje dane.

    7) Kliknij # 8220; Odpowiedz # 8221;

    * Usunięto: liczba brokerów jest ograniczona poza UE.

  2. #2
    Dobra robota kolego. Nie marnuj czasu na kontakt z FCA. Rozmawiałem z nimi przez telefon i powiedzieli tylko, że będą oczekiwać na wymagania ESMA dotyczące dźwigni itp. I muszą je przestrzegać. Nie jestem pewien, czy uważam, że w 100% - wydaje się prawdopodobne, że FCA będzie mieć prawo do ubiegania się o zwolnienie, jeśli istnieją szczególne lokalne okoliczności, ale nie będą omawiać tego ze mną. Moja firma z SB twierdzi, że również oczekuje nowych ograniczeń ESMA i po prostu się do nich zastosuje, chociaż zachęcam ich do reakcji na konsultacje EUNGiPW. Nawiasem mówiąc, definicja CFD dla ESMA mogłaby obejmować finansową SB, choć nie jest to wymieniane konkretnie z imienia i nazwiska w dokumencie konsultacyjnym, komunikacie prasowym lub komunikacie prasowym.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    OK, teraz mam twoją uwagę, ESMA proponuje obniżenie dźwigni aż o 5 do 1 w całej Europie. To nie żart, to zabije przemysł i handel, jaki znamy. Brokerzy zachęcają wszystkich do zgłaszania swoich obaw do ESMA w okresie konsultacji, który potrwa do 5 lutego. DO IT! Nawet jeśli nigdy wcześniej nie protestowałeś, odejdź od tyłu i przejdź przez poniższy proces. Bądź spokojny, pomyśl o tym, co mówisz. Wyjaśnij, w jaki sposób zmniejszenie dźwigni finansowej doprowadzi do wzrostu liczby nieregulowanych brokerów spoza ...
    Tak, to się dzieje. 2 z moich brokerów tutaj w Wielkiej Brytanii prosi nas o ubieganie się o konta pro, które pozwolą na bardziej realistyczny efekt dźwigni, ale kosztem i skutkiem, aby przedstawić warunki. Nie wiesz, jak rygorystyczna jest aplikacja, aby spełnić wymogi dotyczące gazu, ale wiem, że wymaga ona znacznie większego rozmiar konta i historia jego działalności.

  4. #4
    Tomorton - Cheers mate. Jestem pewien, że obejmie wszystko. Nawet jeśli nie jest to teraz określone, nie pozostawia niczego niezaznaczonego. Diceman - Eeesh. Wcześniej widziałem kilka konsultacji fokusowych, ale uważam, że warunki są wciąż negocjowane. Def. co każdy europejski przedsiębiorca przynajmniej udziela informacji zwrotnej. To wszystko, co możemy zrobić ...

  5. #5
    Dobrze zrobione kolega dla informacji. KP

  6. #6
    Mówiłem wam - fx wkrótce się skończy! Twój głos jest nieistotny. Oni już podjęli decyzję. CHCĄ pozbyć się obecnego systemu finansowego. CHCĄ pozbyć się GOTÓWKI. CHCĄ mieć scentralizowane elektroniczne fiat. Rozejrzeć się! Te przepisy są globalne! Japonia, USA, Rosja, Turcja i NOW EUROPE !. OBUDŹ SIĘ! NIE chcą, abyś spekulował przy pomocy instrumentów finansowych. KIM ONI SĄ?? Wiesz, kim oni są! Nie mogę podać ich imienia, ponieważ usunie mój wpis. Forex to jedyny legalny rynek regulowany o tak niskiej barierce wejścia. To jest tymczasowa anomalia. Teraz luka się zamyka. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje nowy typ rynku, który zastąpi FX. Kryptowaluty. To będzie nowa gra dla nas. I co jeszcze lepsze - rządy i organy regulacyjne nie mogą położyć brudnych rąk na krypto. Oni nawet nie rozumieją jeszcze technologii. Po prostu zapomnij o Forex.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    OK, teraz mam twoją uwagę, ESMA proponuje obniżenie dźwigni aż o 5 do 1 w całej Europie.
    Według
    https://www.leaprate.com/forex/regul...everage-limit/propozycja ma w dalszym ciągu stosować limit 1:30 do walut. O ile nie przeoczyłem czegoś w dokumencie ESMA, limit 1: 5 zdaje się dotyczyć wyłącznie Cryptos.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mówiłem wam - fx wkrótce się skończy! Twój głos jest nieistotny. Oni już podjęli decyzję. CHCĄ pozbyć się obecnego systemu finansowego. CHCĄ pozbyć się GOTÓWKI. CHCĄ mieć scentralizowane elektroniczne fiat. Rozejrzeć się! Te przepisy są globalne! Japonia, USA, Rosja, Turcja i NOW EUROPE !. OBUDŹ SIĘ! NIE chcą, abyś spekulował przy pomocy instrumentów finansowych. KIM ONI SĄ?? Wiesz, kim oni są! Nie mogę podać ich imienia, ponieważ usunie mój wpis. Forex to jedyny legalny rynek regulowany z tak niską barierą wejścia ...
    Racja, ponieważ rynki kryptowalut są przejrzyste i nie są zdominowane przez strony kontrolujące 10% rynku za zasłonami. Można pomyśleć, że za kryptowalutą kryje się wspaniała technologia, ale szczerze mówiąc tego rodzaju wiedza nie ma znaczenia, kiedy rynki są tak łatwo manipulowane. Moim zdaniem forex jest zdecydowanie bezpieczniejszą opcją, porównując je do spekulacji walutowych kryptowalut. Wolę handel konsekwentnie na przejrzystym, regulowanym rynku (Mifid II), wspartym solidnymi podstawami, niż próba trafienia w dziesiątkę niektórych kryptowalut. To nie odbiera, że ​​całkowicie zgadzam się z triphopem. Nowi i obecni unijni brokerzy CFD już zmieniają swoje podejście. Na przykład musiałem wypełnić kilka ankietsprawdzenie przeszłości, zanim mogłem ubiegać się o mojego obecnego brokera. Coraz więcej brokerów wdraża środki bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed ujemnym saldem. Lekcje są pobierane od czarnych łabędzi, takich jak SNB. Istnieje wiele alternatyw, które chronią handel detaliczny na rynku Forex, i znowu Mifid II robi świetną robotę. Zmniejszanie dźwigni finansowej 5 do 1 jest całkowicie przesadzone i powinno być jedynie ostatecznością, na wypadek gdyby inne przepisy w ramach MIFID II nie sprawdziły się.

  9. #9

  10. #10
    gdzie przeczytałeś, że dźwignia zostanie zmniejszona? czy możesz wskazać link? a jeśli to wszystko prawda, kiedy to się stanie? dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.