Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz

  1. #31
    Teoretycznie jest to możliwe. Raz zrobiłem 350% w miesiącu na koncie 2K, ale nie jest realistyczne oczekiwać tego każdego miesiąca. Ale zawsze istnieje możliwość, że DD zacznie rosnąć i dmuchać na konto. Musisz zdać sobie sprawę, że handel nie jest liniowy i jeśli masz sukces 1 lub 2 miesiące, nie oznacza to, że będziesz konsekwentnie działał w przyszłości. Wszyscy handlowcy napotykają DD, które są wyższe niż się spodziewali w pewnym momencie i wtedy, gdy masz kłopoty, jeśli celujesz w takie zwroty. Jeśli spojrzysz na moje TE, zauważysz, że jeśli zwiększę ryzyko o współczynnik 10, zarobiłbym około 40% miesięcznie na poziomie maks. DD równym 35%. Powiedziałeś, że znalazłeś przewagę, więc zobaczmy TE i pokaż nam, co potrafi twój system. W przeciwnym razie twoje słowa są puste. I proszę, nie przychodź tutaj z siatką lub egią martingale. Te zawodzą w 100% przypadków.

  2. #32
    Będę tu jeszcze dwa lata. będziemy mieli czas na porównanie. z tego co widzę, masz wygórowaną aproachę z bardzo wysokim współczynnikiem zysku. więc zobaczysz, że jeśli podniesiesz do 1% 30% jest możliwe. system, który posiadasz jest stabilny i podoba mi się to, że ma co najmniej 100 transakcji. mówiłeś o dd. tak, one się zdarzają. moje systemy nie są martingale lub siatki. są mechaniczne.

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli limit wynosi 1:30, wszystko będzie dobrze. Handlowcy, którzy wiedzą, co robią, będą nadal mogli przynosić przyzwoite zyski, a handel stanie się bezpieczniejszy dla tych szalonych. Przypuszczam, że wszyscy brokerzy będą przeciwko czapce, to oni będą najbardziej tracić ...
    Nie sądzę, że brokerzy stracą na tym. Handlowcy po prostu wpłacą więcej pieniędzy, aby zarobićstracić tę samą kwotę.

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie sądzę, że brokerzy stracą na tym. Handlowcy po prostu wpłacą więcej pieniędzy, aby zarobićstracić tę samą kwotę.
    Oczywiście, że stracą. Niektórzy ludzie po prostu nie mają pieniędzy, więc inwestują 5 tys. I handlują z wysoką dźwignią. Teraz zainwestują 5 tys. I będą musieli handlować o 1:30 maks. Myślę, że wiele osób po prostu pójdzie na ASIC lub brokerów offshore, gdzie nadal jest dozwolona wyższa dźwignia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.