Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jezu, wyluzuj. Nie muszę marnować czasu na brodzenie przez rant od ludzi, którzy wyciągają numery z osłów i rzucanie oskarżeń wokół, jak każdy z nich coś znaczy. Na temat: Nie jestem pewien, czy 5 dźwigni jest naprawdę tak źle, bym z 10, ale hej to ja. Jeśli widzisz ilość zepsutych kont, które robię na co dzień, to prawie zawsze z powodu nadmiernego dźwigni. Zawsze są inni pośrednicy, którzy są legit, które pozwolą ci zrobić więcej dźwigni, tak więc to naprawdę nie problem - po prostu upewnij się, że wypłaty są ...
    Mam konto na żywo z firmą, rozpoczęcie 50 000 £, dźwignia 1: 3 Jest w porządku i możesz realistycznie zyskiwać porównywalne do przeciętnego wynagrodzenia dla osób bez zbytniego ryzyka. Gdybym miał sfinansować własne konto, wybrałbym małą dźwignię zamiast 1: 100 Byłbym szczęśliwy z 1: 5 maks.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Mam konto na żywo z firmą, 50 000 funtów na początek, 1: 3 dźwignia To nic nie szkodzi i możesz realistycznie zyskiwać porównywalne do przeciętnego dziennego wynagrodzenia dla ludzi bez większego ryzyka. Gdybym miał sfinansować własne konto, wybrałbym małą dźwignię zamiast 1: 100 Byłbym szczęśliwy z 1: 5 maks.
    Tak, zgadzam się z tobą.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Całkiem pewna binarka została wypędzona z Izraela (do najodważniejszych obszarów świata), a wielu brokerów na rynku Forex martwi się teraz - szczególnie tych, którzy tam się znajdują - i chce odejść.
    Opcje binarne powinny być przedmiotem wymiany za pośrednictwem giełdy, ponieważ jest to jedyny sposób na zapewnienie sprawiedliwego wyniku. Kilka lat temu wypróbowałem opcje binarne i wykonałem swoją pracę domową, aby upewnić się, że mam do czynienia z regulowanym brokerem. W tym czasie było to prawie Dukascopy w Europie i Nadex Exchange w USA, którym mógłbym zaufać na tyle, by spróbować. Najpierw zdecydowałem się na Nadex, ale nie akceptowali oni kont z mojego kraju (jedyny raz, gdy spotkałem się z tym z MB-Trading w 2011 r. I zamknęli sklep kilka lat później). Zacząłem więc od Dukascopy, ale nadal miałem problemy z logowaniem i rozprzestrzenianiem się, więc po prostu się poddałem. Dobrze, że tak zrobiłem, ponieważ sprawił, że skoncentrowałem się na tym, co teraz robię. Opcje binarne są w porządku, jeśli wymieniasz je za pośrednictwem giełdy, ale jeśli zrobisz to za pośrednictwem pośrednika, to w końcu wymyślą sposób, aby udaremnić twój handel. Pamiętam, że jakiś pośrednik binarny z siedzibą w Isle of Man oferował 50% prowizji za każde skierowanie otwierające konto większe niż 2000 USD, zastanawiałem się, czy są pewni, że dana osoba straci wszystko, co chce, że z góry dzieli połowę wartości konta z Tobą. Dźwignia mądrego, jestem w porządku z 1:10, ponieważ to jest to, co zawsze używałem, ale pomaga, jeśli pośrednik oferuje wyższą dźwignię, ponieważ oznacza to, że nawet przy tej samej realnej dźwigni używam 10x, będę miał mniejsze wymaganie marginesu (1 %) i jest to ważne, gdy handel piramidami odbywa się zgodnie z tendencją w porównaniu do sytuacji, w której masz dźwignię w wysokości 1:20 i nadal używasz realnego poziomu 10x, twój wymóg dotyczący depozytu zabezpieczającego będzie wynosił 50%, co znacząco zmienia egię zarządzania pieniędzmi. iw takim przypadku uniemożliwia zastosowanie

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    co stało się z alpari? ponieważ wiem, że bankrutował. klienci nie otrzymywali pieniędzy, ponieważ musieli trzymać pieniądze na oddzielnych rachunkach.
    Tak, otrzymałem zwrot pieniędzy (na innym koncie brokera), ale myślę, że zajęło to ponad 2 lata.

  5. #25
    Jeśli limit wynosi 1:30, wszystko będzie dobrze. Handlowcy, którzy wiedzą, co robią, będą nadal mogli przynosić przyzwoite zyski, a handel stanie się bezpieczniejszy dla tych szalonych. Przypuszczam, że wszyscy brokerzy będą przeciwko czapce, to oni będą najbardziej tracić ...

  6. #26
    Mam mały sl i tp do daytradingu. potrzebuję wyższej dźwigni powyżej 1:50, aby zarobić więcej pieniędzy. jeśli handlujesz 1 lotem, a Ty dokonujesz 30% miesięcznego obrotu, dwie części mogą przynieść ci 60%. więc potrzebujesz dźwigni, aby mieć mocniejsze transakcje.

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam mały sl i tp do daytradingu. potrzebuję wyższej dźwigni powyżej 1:50, aby zarobić więcej pieniędzy. jeśli handlujesz 1 lotem, a Ty dokonujesz 30% miesięcznego obrotu, dwie części mogą przynieść ci 60%. więc potrzebujesz dźwigni, aby mieć mocniejsze transakcje.
    Jeśli chcesz zarobić 60% miesięcznie (a nawet 30% za to), to tylko kwestia czasu, zanim zdmuchniesz swoje konto

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jeśli chcesz zarabiać co miesiąc 60% (a nawet 30%), to tylko kwestia czasu, zanim rozwalisz konto
    Gówno, widziałem kilku krótkoterminowych handlowców intraday na żywo statystyki konta na innym forum. Zrobili około 50%miesiąc z 2-10 lotów, 10-20 transakcji dziennie, bez utraty dnia przez rok lub dłużej.

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Bzdura, widziałem kilka krótkoterminowych handlowców intraday statystyk na żywo na innym forum. Zrobili około 50%miesiąc z 2-10 lotów, 10-20 transakcji dziennie, bez utraty dnia przez rok lub dłużej.
    Może powinieneś trzymać się tego forum ... Jeśli dzwonisz do mojej bzdurnej deklaracji, podaj dowód tego, co mówisz inaczej, jeśli nie masz wiarygodności. Proste.

  10. #30
    ascap zwroty mogą być prawdziwe. nawet długoterminowe. z moich statystyk na 8 transakcjach dziennie dla daytrading z 1% ryzykiem na handel można zarządzać 30% miesięcznie. tylko 2%, co oznacza podwojenie pozycji, a zatem dostęp do większej dźwigni możesz uzyskać 60%. Osiągnąłem sukces później w handlu. od lat próbowałem znaleźć coś, co działa i nic nie działało. teraz znalazłem wiele rzeczy, które działają i mam poczucie długoterminowych statystyk. i wiem, czego szukać teraz. w nadchodzących latach myślę, że zamierzam to zrobić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.