Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Handel walutami w Europie zagrożony - działaj teraz

  1. #11
    Dziękuję za stworzenie wątku. Wypełniłem już kwestionariusz i przesłałem go. Mam nadzieję, że wszyscy europejscy sprzedawcy detaliczni potraktują to poważnie i wyrażą swoją opinię, odpowiadając na pytania. Nie byłoby źle, gdybyforex-instantmogło jakoś przypiąć ten wątek, ponieważ powinno to dotyczyć pośrednio.

  2. #12
    Jeśli masz konto na żywo w Wielkiej Brytanii, skontaktowałbyś się z Tobą i poprosiłeś o podanie statusu pro

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli masz konto na żywo w Wielkiej Brytanii, skontaktowałbyś się z Tobą i poprosiłeś o podanie statusu pro
    Nie wszyscy dostawcy SBCFD w Wielkiej Brytanii nadal są w tej sprawie otwarcie otwarci. Wiem, że IG wysłała pocztą elektroniczną klientów i zapytała, co zrobią, jeśli propozycje zostaną ratyfikowane. LCG jeszcze nie skontaktowało się z klientami i nie powie mi, jakie są ich plany. Wezmę udział w konsultacjach EUNGiPW, ale przypuszczam, że jeśli to przejdzie, sprawi, że mój handel w SB będzie nieopłacalny i będę musiał otworzyć konto DMA u brokera. Co ludzie mają jako swój plan B?

  4. #14
    Zastanawiam się, kto marzy o tych rzeczach. Zablokowanie dźwigni finansowej z pewnością zmniejszyłoby sprzedaż detaliczną. Pytanie brzmi: dlaczego to zrobić? czy ktoś naprawdę wierzy, że dzięki temu handel byłby bezpieczniejszy? kilku brokerów oferuje obecnie ochronę przed ami, dlaczego więc taka zmiana byłaby potrzebna? nie widzę, jak może to być korzystne. jeśli to potrwa o 30: 1, to chyba ... no cóż, nikt nie dba o sprzedaż detaliczną. chociaż nie nowości, ale niewiele mogę z tym zrobić.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zastanawiam się, kto marzy o tych rzeczach. Zablokowanie dźwigni finansowej z pewnością zmniejszyłoby sprzedaż detaliczną. Pytanie brzmi: dlaczego to zrobić? czy ktoś naprawdę wierzy, że dzięki temu handel byłby bezpieczniejszy? kilku brokerów oferuje obecnie ochronę przed ami, dlaczego więc taka zmiana byłaby potrzebna? nie widzę, jak może to być korzystne. jeśli to potrwa o 30: 1, to chyba ... no cóż, nikt nie dba o sprzedaż detaliczną. chociaż nie nowości, ale niewiele mogę z tym zrobić.
    Dźwignia w wysokości 30: 1 jest z pewnością bezpieczniejsza, a wiele zarządzanych funduszy nie wykorzystuje swoich pozycji. Stąd mniejszy nacisk na wykonanie. Ale sprzedawcy - 100: 1 czasami dźwignia 400: 1! To właśnie robi różnicę. To niewielkie badanie sugeruje, że 82% funduszy jest opłacalnych (na podstawie danych za 2011 r.).
    https://www.dukascopy.com/fxcomm/fx-...590language=enPonadto, kiedy ten artykuł mówi o Europie, czy to oznacza cały kontynent Europy, czy też oznaki maoistowsko-marksistowsko-leninowsko-komunistyczno-kolektywistycznej z niewybieralnymi komisarzami, znanymi jako UE? Jeśli tak, to nie potrwa długo i nie jestem pewien, co stanie się z parami EURXXX, kiedy członkowie EZ, zwłaszcza duże, takie jak Włochy, odpadają.

  6. #16
    Odpowiadał. Limity dźwigni są w porządku, ale w granicach rozsądku. 20: 1 wydaje się nieco słabszy dla par nie-ważniejszych.

  7. #17
    To wszystko na lepsze. Najwyższy czas, aby forex stracił swój urok w kasynie. (nie wspominając o Opcjach binarnych i kryptach, które powinny zostać zbanowane ... jak ... wczoraj) Złe wieści dla brokerów i oszustów ... Następujące główne cechy kontraktów CFD oraz sposób, w jaki zostały one rozprowadzone, wprowadzone do obrotu lub sprzedane w całej UE, wymagają większej uwagi ze strony organów nadzoru: - Inwestorzy detaliczni narażeni są na znaczące ryzyko y (zarówno z tytułu transakcji, jak i opłat transakcyjnych), który jest powiększany przez efekt wysokiej dźwigni. - Złożoność tych produktów i brak przejrzystych informacji w punkcie sprzedaży, co ogranicza zdolność inwestorów detalicznych do zrozumienia ryzyka stanowiącego podstawę tych produktów. - Stosowanie agresywnych technik marketingowych, w tym oferty zachęt dla klientów w celu zachęcenia do handlu tymi produktami.

  8. #18
    Dziękuję za udostępnienie. Czy musimy dużo przejmować się dźwignią. Możesz przenieść się do australijskich brokerów - Global Prime, IC Markets, Pepperstone.

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To wszystko na lepsze. Najwyższy czas, aby forex stracił swój urok w kasynie. (nie wspominając o Opcjach binarnych i kryptach, które powinny zostać zbanowane ... jak ... wczoraj) Złe wieści dla brokerów i oszustów ... Następujące główne cechy kontraktów CFD oraz sposób, w jaki zostały one rozprowadzone, wprowadzone do obrotu lub sprzedane w całej UE, wymagają większej uwagi ze strony organów nadzoru: - Inwestorzy indywidualni są narażeni na znaczące ryzyko y (zarówno z tytułu transakcji, jak i opłat transakcyjnych), który jest powiększany przez efekt wysokiej dźwigni. - Kompleksowość...
    ESMA może mieć rację, może się mylić. Niższa dźwignia może być dobrą rzeczą lub może skłonić klientów do przejścia na jeszcze bardziej ryzykowne podejście. W każdym razie używam SB od 2003 roku. Nie jestem w najmniejszym stopniu narażony na agresywne techniki marketingowe i kiepski przepływ informacji do nowych klientów. Obniżony wskaźnik lewarowania oznaczałby, że musiałem zaakceptować niższą stopę zwrotu z moich zdeponowanych pieniędzy. Dlaczego miałbym w ten sposób negatywnie wpływać? Z pewnością mam prawo zaakceptować poziom ryzyka, z którym jestem w pełni zaznajomiony.

  10. #20
    1/30 wygląda na to, do czego dążą. Jeśli handlujesz dziennymi kratkami, nie powinno to być dużym problemem. Stałem się opłacalny, dopiero po przejściu na codzienne. Daje ci to czas na dokładne studiowanie każdego handlu, zanim wskoczysz. Ta część jest bardzo, bardzo dobra: ESMA ma inny kluczowe propozycje - ochrona przed ujemną saldem na podstawie jednego konta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Celem jest, aby konsekwentnie w stosunku do dostawców, klienci byli rutynowo chronieni przed utratą więcej niż zainwestowali. Niewielu handlowców ma świadomość mega czarnych łabędzi, gdzie brokerzy nie honorują żadnych stop, po prostu dlatego, że po drugiej stronie handlu nie ma nikogo. Dotyczy to wszystkich brokerów, w tym sklepów bez wiaderek. (OANDA honorowała przystanki, na własną szkodę, po tym zmieniły warunki swojej pracy!). Lepiej przeczytaj drobny druk na umowie brokera. Pamiętasz eongf, który w ciągu kilku minut spadł o 1500 pipsów? Zatrzymaj y tam, gdzie w większości przypadków aktywowane są tylko w najgorszej cenie. Wiele daytradowców, z dużą dźwignią, musiało sprzedawać swoje samochody, domy i bieliznę. Możesz google fakt. Ludzie nadal walczą w sądzie. Możesz być sukcesem handlowca od lat i stracić wszystko, mam na myśli wszystko za pół godziny. Nie przeciwstawiam się daytradingowi, czy silnemu wpływowi, wręcz przeciwnie ... ale ludzie lepiej rozumieją związane z tym ryzyko.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.