Odwrócenie sygnału MACD - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Odwrócenie sygnału MACD

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, pochwały za twoją intuicję. Jest to alternatywny sposób korzystania z Macd. Czy możesz dodać niektóre zrzuty ekranu M5 do swoich wpisów kupnasprzedaży? Dzięki.
    Cześć, dziękuję za komplementy! Znalazłem więcej alternatywnych metod opłacalnego używania MACD, które wkrótce udostępnię. Będę również udostępniać zrzuty ekranu.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, dziękuję za komplementy! Znalazłem więcej alternatywnych metod opłacalnego używania MACD, które wkrótce udostępnię. Będę również udostępniać zrzuty ekranu.
    Ok dzięki . Będę czekać na twoją pracę.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, dziękuję za komplementy! Znalazłem więcej alternatywnych metod opłacalnego używania MACD, które wkrótce udostępnię. Będę również udostępniać zrzuty ekranu.
    Cześć kartthik, Czy mógłbyś kontynuować wyjaśnienia i przykłady wykresów? Dziękuję Ci.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć handlarze, Prosty system. Indior użył podwójnej linii macd z 12, 26, 9 ustawieniami. Ramy czasowe 5 minut. Kup, gdy linia macd przekroczy linię zero od góry, sprzedaj, gdy linia zero linii macd od dołu. Zatrzymaj ę 30 pipsów. Zyskaj zysk powyżej 60 lub użyj egy, w którym się znajdujesz. Chodzi o to, że nie zmniejszasz swoich zysków. Przestań używać sygnałów, gdy handel przyniesie zysk. Wszystkie komentarze dotyczące poprawy, wyśmiewania, a nawet odrzucenia systemu (jeśli nie są użyteczne) są mile widziane. Dziękuję Ci
    Na przykład {image}
    Cześć Kartthik Dzięki za udostępnienie tego wspaniałego indioru ... BTW, jak mogę zrobić dwie linie trendu z odwróceniem MACD? Po prostu mogę zrobić to z MACD? Jak to robisz? Dzięki Paulu, podziel się z nami tym wspaniałym pomysłem!

  5. #15
    Cześć kartthik, brak wiadomości o twoim systemie odwrotnym Macd Signal?

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć handlarze, Prosty system. Indior użył podwójnej linii macd z 12, 26, 9 ustawieniami. Ramy czasowe 5 minut. Kup, gdy linia macd przekroczy linię zero od góry, sprzedaj, gdy linia zero linii macd od dołu. Zatrzymaj ę 30 pipsów. Zyskaj zysk powyżej 60 lub użyj egy, w którym się znajdujesz. Chodzi o to, że nie zmniejszasz swoich zysków. Przestań używać sygnałów, gdy handel przyniesie zysk. Wszystkie komentarze dotyczące poprawy, wyśmiewania, a nawet odrzucenia systemu (jeśli nie są użyteczne) są mile widziane. Dziękuję Ci
    Na przykład {image}
    ”Twój system transakcyjny jest absolutnie poprawny. Kupuję jednak w Histogramie skrzyżowania Signal nie rozumiem. Proszę wyjaśnić,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.