OIL Chart Chart Mówiąc - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: OIL Chart Chart Mówiąc

  1. #11
    Kup ropy naftowej Grudzień @ 78,60 Stop Loss @ 77,29 Target 1: 85.00 TS: 150 PIP

  2. #12
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kup ropy naftowej Grudzień @ 78,60 Stop Loss @ 77,29 Target 1: 85.00 TS: 150 PIP
    Agree, Hang on to $90 my friend !!

    https://www.forex-instant.com/discus...t-advisor.html

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    2 days ago i set my target at 41.5 according to below chart but latter i changed my target to 44 and now market been back and i missed this move to sell out.
    Tak ... bóg błogosławi Ameryce. 90 dolarów było lepszym celem ... koleś

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak ... bóg błogosławi Ameryce. 90 dolarów było lepszym celem ... koleś
    ohhhhhhhhhhhhhhhh jestem pewien

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ohhhhhhhhhhhhhhhh jestem pewien
    Jeździć bronco, moim przyjacielem ... jeśli sprzedasz, zabiję cię !!! tak kochanie!

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ride the bronco my friend...if you sell out I will kill you!!! yea baby! golferfx
    Kupiłem @ 79,80 mój cel, spotkam cię @ 85,00

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    [centrum] kupiłem @ 79,80 mój cel spotkasz cię @ [b] [FONT = Century ...
    Nie za bilon poniżej 90 dolarów mój przyjaciel !!!!!!!!!!!

  8. #18
    Pivot: 77.70 LONG positions above 77.7 with 81 81.7 as next targets. Alternative scenario: The downside penetration of 77.7 will call for 76.6 75.5. Comment: The price is banging against its bullish flag upper boundary. Caution. Trend: ST Ltd upside; MT Consolidation Key levels Comment 83** Intraday resistance 81.7*** Intraday resistance 81** Intraday resistance 79.32 Last 77.7** Intraday Pivot point 76.6** Intraday support 75.5** Intraday support

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.