Activtrades
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Activtrades

  1. #1
    Cześć Kupcy,
    Czy ktoś jest w obrocie lub obecnie handluje? Jestem szczególnie zainteresowany tym, jak je znajdują kupcy z Wielkiej Brytanii i Europy.
    Zauważyłem, że mają przyzwoity spread, w jaki sposób oferują tak niskie spready, gdy nie są ECN?

    Jeśli ktoś ma lepszego alternatywnego brokera z siedzibą w Wielkiej Brytanii (i FCA), daj mi znać
    Wielkie dzięki

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} To świetnie. Jeśli activtrades nie działa. Do kogo moglibyśmy się zwrócić o Twoje fundusze? Zwłaszcza jeśli jest to 500 tys. A może po prostu przez activtrades?
    Nie wiem, prawdopodobnie FSCS poniżej 50K i Lloyds QBE Underwriting Limited powyżej 50K.

  3. #3
    Handluję z nimi przez około 8 miesięcy. Jak dotąd wszystko dobrze. Wsparcie dla profesjonalistów, brak problemów z wykonaniem, brak do tej pory wezwań. Również wycofywanie prac. Rzeczywiście są brokerem STP, a nie prawdziwym ECN! W sumie masz 4 konta na żywo i nie widzisz powodu, by narzekać. Zostali zhakowani kilka miesięcy temu i w konsekwencji ograniczyli spready jako przeprosiny. BTW: istnieje już wątek dotyczący ActiveTrades ...
    https://www.forex-instant.com/crypto...rogrammer.html. Utrzymuj forum w czystości!

  4. #4
    Wielkie dzięki Drolph za twój widok. Sprawdzę link i podążę za nim.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Handlowcy, Czy ktoś handlował lub obecnie handluje z Activtrades? Jestem szczególnie zainteresowany tym, jak je znajdują kupcy z Wielkiej Brytanii i Europy. Zauważyłem, że mają przyzwoity spread, w jaki sposób oferują tak niskie spready, gdy nie są ECN? Jeśli ktoś ma lepszego alternatywnego brokera z siedzibą w UK (i FCA), to daj mi znać. Wielkie dzięki
    Handluję z nimi na żywo, żadnych problemów, depozyty i wypłaty działają dobrze. Używałem ich, ponieważ chciałem mieć dostęp do MT5, ale ta potrzeba już nie istnieje i wróciłem do Oandy, która moim zdaniem jest najlepszym brokerem, regulowanym w Wielkiej Brytanii (oddział europejski). Myślę, że nie zawiedziesz się zbyt daleko ani z Oandą, ani z ActivTrades.

  6. #6
    Activtrades jest bardzo dobrym i niezawodnym brokerem. Spread jest bardzo dobry, a spread jest nadal dobry podczas ważnych wydarzeń.

  7. #7
    Handluję z nimi od dwóch lat, bez żadnych skarg. Pamiętaj, że nie jestem skalperem (moje otwarte pozycje trwają około 1-5 dni), więc nie przejmuję się zbytnio kosztami spreadu lub poszerzaniem spreadów wokół wydarzeń z wiadomościami. Wybrałem je, ponieważ nie mogłem znaleźć żadnego innego regulowanego brokera detalicznego, w którym fundusze klientów są indywidualnie pokrywane do 500 000 funtów i który oferuje również zasady ochrony przed ujemnym saldem (nigdy nie wiesz, kiedy CHF znowu się pojawi). Uzyskanie właściwej ochrony kapitału stało się bardzo trudne, gdy Deutsche Bank, Citi Bank, RBS i Baclays opuściły działalność detaliczną. Kiedy handlujesz z 100 000 - 500 000 # 8364; jesteś za mały, aby otworzyć konto inwestycyjne w banku inwestycyjnym i za duże, by być chronionym przez brytyjski FSCS, szwajcarski einlagensicherung lub sheme ochrony konsumentów UE. Z drugiej strony, dźwignia tylko na żądanie na konto gt; 250.000 funtów.

  8. #8
    Wierzę, że brokerzy, którzy używają metatrader, są po prostu brokerami kieszonkowymi, którzy zawsze oferują mi miły dzień

  9. #9
    Myślę, że to dobry pośrednik. Mógłbym otworzyć tam konto, Jest to jeden z niewielu, który ma pozytywną zamianę dla WSZYSTKICH par ... Włącz metale. A spread jest jednym z najniższych 0,7 - 0,8.

  10. #10
    2 Załącznik (s) Bo to, co widzę po stronie wymiany, jest jednym z najlepszych na świecie.
    https://www.forex-instant.com/crypto...real-time.htmlI to jedyny, który znalazłem, który płaci stopę dodatnią na wszystkich metalach ...
    https://www.forex-instant.com/broker...t-account.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.