Activtrades - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Activtrades

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jeśli dobrze pamiętam, to było na stronie FSCS. Pokazuje różne rodzaje inwestycji objętych i handlowców jako osoby są objęte 50k.
    Nie sądzę, by promowali 500 tys., jeśli tak nie było. Po prostu sprawdź sam:
    https://www.activtrades.com/index.as...ents_insurance

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie sądzę, że promowaliby 500 tys., jeśli tak nie było. Po prostu sprawdź sam:
    https://www.activtrades.com/index.as...ents_insurance
    http://www.fscs.org.uk/what-we-cover...sation-limits/
    http://www.fscs.org.uk/what-we-cover...stment-limits/To są linki do stron FSCS. sprawdź je na obu. Kompensacja depozytów bankowych jest wyższa na poziomie 75 tys., A inwestycje wynoszą 50 tys. Wysłałem e-mail do FSCS w tej sprawie, aby wyjaśnić sytuację na 500 tys. FSCS pokrywa do 1M teraz, ale jest to tymczasowe wysokie saldo (np. Reduny, wypłaty rozwodów itp.)

  3. #23
    To nie jest ubezpieczenie FSCS, ale dodatkowe ubezpieczenie w Lloyds of London.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ta polityka jest gwarantowana przez QBE Underwriting Limited i inne firmy uczestniczące w Lloyds of London i jest oferowana w standardzie, bez żadnych kosztów. Klienci ActivTrades są indywidualnie ubezpieczeni do 500 000 jako nadwyżka ubezpieczenia FSCS.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ta polityka jest gwarantowana przez QBE Underwriting Limited i inne firmy uczestniczące w Lloyds of London i jest oferowana w standardzie, bez żadnych kosztów. Klienci ActivTrades są indywidualnie ubezpieczeni do 500 000 jako nadwyżka ubezpieczenia FSCS.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To nie jest ubezpieczenie FSCS, ale dodatkowe ubezpieczenie w Lloyds of London. {zacytować}
    To świetnie. Jeśli activtrades nie działa. Do kogo moglibyśmy się zwrócić o Twoje fundusze? Zwłaszcza jeśli jest to 500 tys. A może po prostu przez activtrades?

  5. #25
    cześć Mam problemy z danymi historii MT5. czy ktokolwiek inny ma problemy z backtestingiem od stycznia 2014? Dostaję historię o wartości 16% za pomocą tickdata na USDJPY i USDCAD, EURJPY, co oczywiście jest do niczego. Wysłałem im e-mailem problem, ale wydaje się, że nie mogą wiedzieć, jak to naprawić. I oczywiście dane historii ticków są na serwerze brokerów, więc niewiele mogę zrobić? więc jeśli chcesz przetestować swój ExpertAdvisor, to w tej chwili jesteś skręcony, jeśli chcesz go przetestować przez długi czas:dzięki

  6. #26
    Jakie spready były widoczne podczas ważnych wydarzeń informacyjnych, takich jak nonfarm i podobne? Ich średni spread nie ma znaczenia, jeśli chodzi o wydarzenia informacyjne, jeśli zdecydują się je znacznie rozszerzyć. Mam z nimi konto i chcę handlować dużymi wydarzeniami z wiadomościami, ale muszę zobaczyć, jakiego rodzaju spready zwykle widzisz jako pierwsze. Czy ktoś może mi pomóc?

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} To świetnie. Jeśli activtrades nie działa. Do kogo moglibyśmy się zwrócić o Twoje fundusze? Zwłaszcza jeśli jest to 500 tys. A może po prostu przez activtrades?
    1. depozyty u twojego brokera są uważane za inwestycję, dlatego jest to 50k £ według FSCS. 500k to dodatkowe ubezpieczenie z Lloyds of London, jak ktoś inny wskazał. 2. Jeśli ActivTrades pójdzie w górę, zostanie wyznaczona specjalna administracja (podobnie jak sprawa Alpari), poinformują cię, z kim odbierasz pieniądze. Biorąc pod uwagę, że umowa ubezpieczeniowa za jest pomiędzy ActiveTrades i Lloyds, a nie z Tobą i Lloydsem, byłbym zaskoczony, gdybyś mógł ją bezpośrednio ubiegać. Ogólny sposób postępowania w przypadku niewypłacalności: postępowanie upadłościowe podlega prawu, ponieważ Zjednoczone Królestwo widzi
    https://en.wikipedia.org/wiki/Admini...United_KingdomCałkiem ciekawy fragment w tekście:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zarządzający musi działać w interesie wszystkich wierzycieli i próbować ratować firmę jako kontynuację działalności. Jeśli okaże się to niemożliwe, musi on działać, aby zmaksymalizować odzyskanie wierzytelności jako całości.
    Sprowadza się to do dobrej i złej informacji: dobrą jest to, że otrzymasz pieniądze, a ta zła natychmiast przekazuje pieniądze klientom, co jest sprzeczne z próbą ratowania firmy, więc będziesz musiał trochę poczekać stwierdzenie, że ubezpieczenie jest (oczywiście) ostatecznością. Moja osobista rada: jeśli poważnie myślisz o dużych kontach, wybierz brokera z ustawieniami typu depozytariusza (zwykle oferowany depozyt na północ od 200 tys.). Oznacza to, że pieniądze są przechowywane na koncie bankowym W TWOJEJ NAZWISKO w banku w Wielkiej Brytanii. W przypadku literówek lub zabawnego zamawiania słów: jestem zmęczony i trochę pijany, dobranoc!

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jakie spready były widoczne podczas ważnych wydarzeń informacyjnych, takich jak nonfarm i podobne? Ich średni spread nie ma znaczenia, jeśli chodzi o wydarzenia informacyjne, jeśli zdecydują się je znacznie rozszerzyć. Mam z nimi konto i chcę handlować dużymi wydarzeniami z wiadomościami, ale muszę zobaczyć, jakiego rodzaju spready zwykle widzisz jako pierwsze. Czy ktoś może mi pomóc?
    Cały dobry wzrost spreadu jest absolutnie porównywalny do maklerów giełdowych. Brak ciężkich 30 pików pestek. Ale pamiętaj, że rozprzestrzenianie się nie jest twoim głównym wichrem podczas czerwonych wiadomości. Jest to uporządkowanie, czyli jak szybko twoja prośba zostaje wypełniona, co prowadzi do poślizgu. Tutaj Activtrades jest akceptowalny, jednak prawdziwe (i droższe) ECN są lepsze, bez wątpienia. Dostałam konta na żywo na Activtrades plus kilku brokerów prowizji za ten wniosek. Ale nie martw się, jeśli chodzi o niskie koszty (i brak prowizji), wydajność jest satysfakcjonująca. Nie zapomnij, dostajesz za co płacisz.

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wszystkie dobre wzrosty spreadów są absolutnie porównywalne z maklerami spreadowymi. Brak ciężkich 30 pików pestek. Ale pamiętaj, że rozprzestrzenianie się nie jest twoim głównym wichrem podczas czerwonych wiadomości. Jest to uporządkowanie, czyli jak szybko twoja prośba zostaje wypełniona, co prowadzi do poślizgu. Tutaj Activtrades jest akceptowalny, jednak prawdziwe (i droższe) ECN są lepsze, bez wątpienia. Dostałam konta na żywo na Activtrades plus kilku brokerów prowizji za ten wniosek. Ale nie martw się, w odniesieniu do niskich kosztów (i bez prowizji) wydajność jest satysfakcjonująca.
    Hmmm, interesujące. Dzięki za wejście! Powodem, dla którego pytam, jest to, że od pewnego czasu jestem z Activtrades i uwielbiam ich rozprzestrzenianie się w normalnym dniu rynkowym i jestem z nich zadowolony, ale stworzyłem egyę z EA, który robi wiadomości i wykazał się niewiarygodnym testowaniem wstecznym. Ogólnie zdaję sobie sprawę, że nie będzie to zbyt dokładne ze względu na poślizg i fakt, że MT4 nie może wykonać testu wstecznego ze zmiennymi spreadami. Zastanawiałem się, czy nie będzie to nawet dokładne (lub przynajmniej opłacalne), gdy nadejdzie czas w następnym tygodniu na sprzedaż w innym kraju. To odpycha, robiąc wiele krótkoterminowych skalpów podczas wiadomości i zastanawiałem się, czy może mi się lepiej udać z kontem ECN ze stałymi spreadami, ponieważ opiera się on na kilku pipsach na każdej transakcji. To prawda, wiem, że jedynym sposobem, aby się dowiedzieć, jest zobaczyć, co się dzieje, ale chcę być najlepiej przygotowany w jakikolwiek sposób, jaki mogę dla tego typu transakcji.

  10. #30
    Problem z handlem wiadomościami niekoniecznie polega na tym, że rynek bardzo szybko się porusza, a problem to faktycznie luki. Zgadzam się z Drolphem na temat spreadów, ale nigdy nie oglądałem wykresu, żeby zobaczyć, czy są większe luki niż u innych brokerów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.