Tiger EA
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Tiger EA

  1. #1
    2 Załączniki Witam wszystkich, testuję ten EA (który znalazłem w sekcji darmowych robotów MQL5) na rachunku demo 10000 USD i uważam, że wyniki są bardzo dobre. Wiem, że trzeba przetestować więcej czasu, ponieważ testuję go od ostatniego wtorku, ale otworzył on 14 transakcji i wszystkie zyski.

    W każdym razie, myślę, że działa tylko na dużym koncie, ponieważ jego szeroki SL. Czy ktokolwiek mógłby zmodyfikować kod zarządzania pieniędzmi, aby mógł zostać użyty na małym koncie salda? Byłoby świetnie, gdyby można było zmodyfikować partię wielkości, abyśmy mogli wybrać dowolną wielkość partii do handlu.

    https://www.forex-instant.com/tradin...n/189-xrp.html

    https://www.forex-instant.com/attach...8481262898.mq4

  2. #2
    czy handlujesz tym na wykresach D1?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, testuję to EA (które znalazłem w sekcji darmowych robotów MQL5) na rachunku demo 10000 USD i myślę, że wyniki są bardzo dobre. Wiem, że trzeba przetestować więcej czasu, ponieważ testuję go od ostatniego wtorku, ale otworzył on 14 transakcji i wszystkie zyski. W każdym razie, myślę, że działa tylko na dużym koncie, ponieważ jego szeroki SL. Czy ktokolwiek mógłby zmodyfikować kod zarządzania pieniędzmi, aby mógł zostać użyty na małym koncie salda? Byłoby wspaniale, gdyby można było zmodyfikować partię wielkości, abyśmy mogli wybrać dowolną wielkość, aby ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, testuję to EA (które znalazłem w sekcji darmowych robotów MQL5) na rachunku demo 10000 USD i myślę, że wyniki są bardzo dobre. Wiem, że trzeba przetestować więcej czasu, ponieważ testuję go od ostatniego wtorku, ale otworzył on 14 transakcji i wszystkie zyski. W każdym razie, myślę, że działa tylko na dużym koncie, ponieważ jego szeroki SL. Czy ktokolwiek mógłby zmodyfikować kod zarządzania pieniędzmi, aby mógł zostać użyty na małym koncie salda? Byłoby wspaniale, gdyby można było zmodyfikować partię wielkości, abyśmy mogli wybrać dowolną wielkość, aby ...

  3. #3
    Tak, przedział czasowy 1D, z wyjątkiem GBPUSD, który wynosi 1H, dlatego ta para ma więcej otwartych transakcji w moich wynikach. Więc myślę, że może to działać dobrze w 1D i 1H. Nie testowałem jeszcze 4H

  4. #4
    ok, dzięki, spróbuj tego w przyszłym tygodniu
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, przedział czasowy 1D, z wyjątkiem GBPUSD, który wynosi 1H, dlatego ta para ma więcej otwartych transakcji w moich wynikach. Więc myślę, że może to działać dobrze w 1D i 1H. Nie testowałem jeszcze 4H
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, przedział czasowy 1D, z wyjątkiem GBPUSD, który wynosi 1H, dlatego ta para ma więcej otwartych transakcji w moich wynikach. Więc myślę, że może to działać dobrze w 1D i 1H. Nie testowałem jeszcze 4H

  5. #5
    Z reguły przykłady z sekcji darmowych robotów MQL5 i innych darmowych zasobów są dalekie od doskonałych wyników. Ale jest włączony, ostrzeżenie, nie testowałem EA.

  6. #6
    dlaczego po prostu nie przetestować tego ea?

  7. #7
    Próbuję backtest tego EA. Nie bardzo dobry, ale wygląda na skalpowanie. Niewiele, ale a może zniszczyć twoje konto. Może i ręczna skóra głowy ..

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dlaczego po prostu nie przetestować tego ea?
    Mój kraj znajduje się w piątej lub szóstej egorii na tym świecie, może być, to jest powód, MQ nie dostarcza backtestera z danymi historycznymi z długiego okresu)

  9. #9
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ok, dzięki, spróbujmy tego w przyszłym tygodniu {quote}
    Mam paskudną otwartą pozycję z EURCHF (-1400 USD zysku) ... Widzę, że ta para nie jest dobra dla tego EA ... W każdym razie 33% wzrostu w ciągu 10 dni, wszystkie transakcje przynoszą zyski.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...nd-indior.html

  10. #10
    hi bro, czy możesz zamieścić oryginalny link na stronie mql5?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.