System 3 10 - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: System 3 10

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Stworzyłem podobny EA dawno temu, jeśli chcesz, mogę przesłać prymitywną wersję, więc możesz zrobić kilka testów wstecz ... system jest ładny, ale może znacznie zwiększyć jego potencjał. Badałem ten prymitywny ea na gj 30 minutach ... możesz modyfikować według okresów MA tak, jak chcesz i próbować różnych testów wstecz. Mam nadzieję, że użyteczny dla ciebie opiekun trendów to pierwsza wersja, opiekun trendów 6,50 to ewolucyjna wersja dla gj 30 minut. Ostatnia wersja nie mogę wysłać do ciebie, ponieważ jest to ”bardzo dobry system, i nie chcę tego zrobić! Ale jesteś na dobrej drodze do dobrego systemu!
    equity od 10dic2006 do 27apr2007 opiekun trendów 6,50
    dziękuję, Enrico, jesteś prawdziwą inspiracją. Będę miał ochotę na EA. Dzięki jeszcze raz.

  2. #12
    Chcę wyjaśnić, że gj jest dla gbpjpy, ponieważ ktoś napisał mi, że nie rozumiem, co ma na myśli gj!
    To super skrót!

  3. #13
    Ostatnia wersja nie mogę wysłać do ciebie, ponieważ jest to ”bardzo dobry system, i nie chcę tego zrobić! Ale jesteś na dobrej drodze do dobrego systemu! Dziękujemy za poinformowanie nas, że nie chcesz udostępniać swojego systemu, ponieważ ... to ”bardzo dobry system .... lol. Tyle o dzieleniu się Newbie.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękujemy za poinformowanie nas, że nie chcesz udostępniać swojego systemu, ponieważ ... to ”bardzo dobry system .... lol
    Udostępniłem (wcześniejsze posty) prostą wersję systemu, jeśli chcesz, możesz pobrać. jeśli chcesz, mogę wyjaśnić, jak działa EA. opiekun trendów 6,50. sma 60 low sma50 high ema 6 close if ema6gt; sma 60 low = kup jeśli ema6lt; sma 60 high = sprzedaj close sprzedaj jeśli closegt; sma 60 high close buy if closelt; sma 60 low simple! ten ea jest bez zarządzania pieniędzmi!
    Wysłałem EA, ponieważ wahomeron stworzył bardzo podobny system, więc chciałem mu pomóc w jego stworzeniu! Jeśli chcesz tylko krytykować, proszę odejdź!

  5. #15
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Udostępniłem (wcześniejsze posty) prostą wersję systemu, jeśli chcesz, możesz pobrać. jeśli chcesz, mogę wyjaśnić, jak działa EA. opiekun trendów 6,50. sma 60 low sma50 high ema 6 close if ema6gt; sma 60 low = kup jeśli ema6lt; sma 60 high = sprzedaj close sprzedaj jeśli closegt; sma 60 high close buy if closelt; sma 60 low simple! ten ea jest bez zarządzania pieniędzmi!
    Wysłałem EA, ponieważ wahomeron stworzył bardzo podobny system, więc chciałem mu pomóc w jego stworzeniu! Jeśli chcesz tylko krytykować, proszę odejdź!
    System nie jest zalecany! Twoje zasady wejścia ...... Jeśli ema6gt; sma 60 low = buy ... Mój test pokazuje, że ten system nie działa marnie. To nie jest krytyka, to pokazuje, że twoje zasady nie działają. Mam nadzieję, że nie sprzedajesz tego systemu na swojej stronie internetowej. Z drugiej strony, jeśli sprzedajesz, najwyraźniej zarabiasz więcej niż sprzedajesz na forexie ... lol. Wahomeron może obejść się bez twojej pomocy. Bardziej podoba mi się system Ultimate Indior System MarkJ ...
    https://www.forex-instant.com/crypto...lp-needed.htmlMa większy potencjał ... lol

  6. #16
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Twoje zasady wejścia ...... Jeśli ema6gt; sma 60 low = buy ... test pokazuje, że to nie działa.
    masz rację! jeśli ema6gt; sma 60 high = kup jeśli ema6lt; sma 60 low = sprzedaj to jest odpowiedni obraz z testowaniem ... tHX do podpisania mojego błędu!

    https://www.forex-instant.com/forex-...ormations.html

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Panie i Panowie, odkąd zacząłem dzielić się tym forum, odkryłem radość dawania, nie mogę się powstrzymać. ten system jest po prostu pomysłem, który sprawdzałem wiele razy, ale uważam, że ma dużo potencjału. Wszystkie konstruktywne pomysły są mile widziane. Najlepsze wyniki, jakie widziałem, trwały 1 godzinę. Japoński jen przecina np.: - EURJPY, GBPJPY, i tak dalej. Również 4-godzinne specjalizacje, takie jak GBPUSD ........... setup: 3 EMA zamknięcia 10 EMA z wysokim 10 EMA niskiego wpisu, gdy 3 EMA zamyka się poza kopertą utworzoną przez 10 EMA`s, Stop po przeciwnej stronie kanału. Wyjdź na Trailing Stop dla wielkich pieniędzy. spójrzcie faceci.
    Tak naprawdę nic tu nie udostępniłeś. Pomysły są dziesięciocentówki, ale pot, który idzie do testowania pomysłów z godzinami badań, nie jest tani. Wydaje mi się, że po prostu wyrzucasz coś, mając nadzieję, że ktoś rzeczywiście wykona pracę, żeby to przetestować. Chodzi mi o to, że nie dajesz niczego, co sugerujesz powyżej. Szukacie potu innych. Powodem, dla którego najlepsze wyniki uzyskasz w eurjpy i gbpjpy, jest stały trend ze względu na transakcje carry. DUH! Dlaczego nie przetestujesz własnego systemu i nie poświęcisz trochę swojego cennego czasu, a potem dasz rezultaty? To by się przyczyniło.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powodem, dla którego najlepsze wyniki uzyskasz w eurjpy i gbpjpy, jest stały trend ze względu na transakcje carry. DUH!
    Wygląda na to, że ostatnio wiele wątków systemowych działa świetnie na gbpjpy i eurjpy !! Testowane od początku roku !! ....

  9. #19
    1 Załącznik (s) to raport z testu potknięcia od 1 gen. 2007 do 30 kwietnia 2007
    https://www.forex-instant.com/forex-...l-gbp-usd.html

  10. #20
    Enrico Dlaczego odsuwasz temat, ten wątek dotyczy systemu 3 10, a nie twojego. Rozpocznij własny wątek Newbie. Ten wątek nie należy do Ciebie. Nazywamy to przejęciem wątku. Wskoczyłeś bez pytania nikogo i pokazałeś zasady dla twojego systemu. Podpowiedź: ten wątek jest w języku angielskim. Wszystkie posty powinny być w języku angielskim. Teraz zacznij własną wątek i przestań porwać tego Newbie. Poznaj zasady. Jeśli jesteś programistą systemu, mam nadzieję, że twoja stara praca jest wciąż ot dla ciebie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.