Trend Trading (RSI William's% R)
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Trend Trading (RSI William's% R)

  1. #1
    5 Załącznik (-i) Cześć,

    przez kilka dni bawiłem się z prostym EA, który wprowadzi długi i krótki, stosując kryteria wykrywania trendów RSI i wpis w zależności od% Willi '. Konfiguracja wpisu opiera się na:

    Wykrywanie trendów:
    T1. RSI od 10 do 50 trendów spadkowych
    T2. RSI od 50 do 90 koniunktury

    Punkt wejścia:
    E1. % R szczyt gt; -20 gdy T1 - SPRZEDAJ
    E2. % R pik lt; -80 gdy T2 - KUP

    Załączono obraz objaśniający
    Załącznik 1797639
    TP i SL są stałe SL = 250 * Punkt TP = 350 * Punkt Używam głównie 15M wykresu i jego jedynych ~ 150-200 transakcji w ciągu roku na parze - niewiele, ale przy użyciu wszystkich możliwych par może dużo.
    Próbowałem nawet szukać godzin handlu, ale niewiele z tego
    Załącznik 1797662

    W wielu testach wstecznych udowodniono, że może to być opłacalne w dużych firmach
    Załącznik 1797655

    ale jest jeden, ALE:
    Początkowo próbowałem z domyślnymi 14 okresowymi RSI i% W. Wtedy zdałem sobie sprawę, że mam lepsze wyniki, gdy używany jest 13 okres, wtedy zdałem sobie sprawę, że najlepszy okres Indywidualny zmienia się w czasie. Podobnie jak w tym roku 13 jest najlepszym, ale w ubiegłym roku lub kle było 16.
    Miał to być prosty EA, ale potem postanowiłem grać również z: break even when in profit, optymalizacja partii, zarządzanie ryzykiem, godziny handlu i stał się dość skomplikowanym robotem


    Oto, gdzie utknąłem i myślę, że mógłbym skorzystać z pomocy.
    1. Czy uważasz, że możemy nieco zoptymalizować robot w trybie on-line, aby dostosować IndPeriod na przyszłość? Jak blisko pętli po 3 miesiącach optymalizacji i korekty na następny miesiąc?
    2. Czy myślisz o niektórych kryteriach, jak filtrować złe ustawienia i zwiększać zysk?
    3. Jakieś inne komentarze lub dane wejściowe?
    EA jest dołączona z dobrymi ustawieniami na ten rok USDJPY, idź się nią bawić, jeśli chcesz i daj mi znać swoje przemyślenia

    Twoje zdrowie!

    https://www.forex-instant.com/forex-...ding-fibs.html

    https://www.forex-instant.com/attach...831265892400.8

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wykrywanie trendów: T1. RSI od 10 do 50 trendów zniżkowych T2. RSI od 50 do 90 koniunktury
    istnieje rozbieżność między tym, co napisałeś, a map piciem (poziomy OBOS 70/30). Zakładasz, że to właśnie napisałeś?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} istnieje rozbieżność między tym, co napisałeś, a map pic (poziomy OBOS 70/30)
    Naaah, to tylko dlatego, że domyślne poziomy tego wroga wynoszą 30 i 70. Robot nie patrzy na nich

  4. #4
    dziękujesz adamG za Ea wszelkie dane z analizy historycznej?

  5. #5
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    dziękujesz adamG za Ea wszelkie dane z analizy historycznej?
    Wiele załączonych przykładowych JPYUSD.
    https://www.forex-instant.com/crypto...tial-lots.htmlWszystko zależy od ustawień. Możesz uzyskać o wiele lepiej, jeśli zoptymalizujesz. Chodzi o to - jak dostosować ustawienia najlepiej na najbliższą przyszłość

  6. #6
    Cześć AdamG, jest szansa, że ​​załadujesz kod źródłowy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.