Obracając 100,00 USD do 1 000 000 USD, Celuj rok!
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Obracając 100,00 USD do 1 000 000 USD, Celuj rok!

  1. #1

  2. #2
    Powiedzą ci, że nie da się tego zrobić i to głupie, bez wątpienia. Pozwól mi tylko powiedzieć, że można to zrobić, jeśli jesteś dobry w handlu. Będziesz musiał przezwyciężyć pewne emocjonalne przeszkody, gdy prawdziwe pieniądze będą na linii, a gdy zdobędziesz więcej pieniędzy, stanie się po prostu coraz trudniejsze, podważając poziom komfortu i utrudniając utrzymanie równowagi. Będziesz musiał również wymyślić przyzwoitą egię MM, która utrzyma twój podstawowy kapitał bezpieczny z niskim ryzykiem%, ale RÓWNIEŻ ma element agresji, więc gdy zarabiasz więcej, możesz użyć tego na wyższe ryzyko% handlu. To powstrzyma cię przed całkowitym dmuchnięciem twojego konta (niskie ryzyko% na rdzeń), ale zapewnia wyższy poziom ryzyka, potrzebny do osiągnięcia tak dużego celu z niewielkiego kapitału startowego. Nie osiągniesz 1 miliona dolarów ze 100 $ w ciągu roku, utrzymując się na poziomie 1% ryzyka na handel na zawsze. Zrób to i możesz osiągnąć swoje cele. Nawet podstawowa, średnia egia wygrywająca może przynieść dobre pieniądze z dobrym MM i z głową na poziomie. To najtrudniejsza część handlu
    utrzymywanie tego razem i trzymanie się planu, to jest, gdzie większość handlowców zawodzi w końcu. p.s.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...s/116-ema.htmlspójrz tam, nie mówię o samej egii, ale raczej o systemie MM, którego używa. To jest przykład tego, o czym mówię. Używanie większego ryzyka przy niektórych zyskach (chociaż nigdy nie narażasz prawdziwych zagrożeń na ryzyko, podobnie jak dobry, bezpieczny inwestor), pozwala na wykładniczy wzrost (także ę), więc będziesz musiał pokonać tę emocjonalną przeszkodę również .) W pewnym momencie osiągniesz kwotę, na którą możesz powiedzieć ok. 2% od transakcji, pozwoli mi to osiągnąć mój cel, nie potrzebuję już szybkiego wzrostu i możesz wyeliminować ten duży cykl zysków i wrócić do właściwego handlu.

  3. #3

  4. #4
    Ach, naysayers, wykrzykując powściągliwość za każdym razem, gdy ktoś rozpoczyna dziennik ... hej, Sulthon ... powodzenia ... i upuść tego pedała, paląc zabija !!

    Cytat Zamieszczone przez ;
    błędność nowicjusza
    Cytat Zamieszczone przez ;
    błędność nowicjusza

  5. #5

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ach, naysayers, wykrzykując powściągliwość za każdym razem, gdy ktoś rozpoczyna dziennik ... hej, Sulthon ... powodzenia ... i upuść tego pedała, paląc zabija !!
    Przepraszam, to jest mój pierwszy raz, kiedy krzyczę: FALLACY ... Twój kolejny przegrany, którego widzę

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przepraszam, to jest mój pierwszy raz, kiedy krzyczę: FALLACY .... twój [sic] inny przegrany, którego widzę
    Cały czas - 22,3% według twojego eksploratora handlowego. Chcesz nieco zlekceważyć obrażanie? Jasne, nie jest tak, że każdy, kto twierdzi, że chce zarobić milion, będzie to robił ... ale to nie dlatego, że nie jest to możliwe, jest po prostu trudne. Pokaż wsparcie i pomoc, dlaczego próbujesz sprowadzić innego członka FF? Jeśli naprawdę wierzysz, że on tego nie zrobi, DLACZEGO? Jakie powody, co możesz zrobić, aby mu pomóc itp.?

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przepraszam, to jest mój pierwszy raz, kiedy krzyczę: FALLACY ... Twój kolejny przegrany, którego widzę
    pobłogosław jego marzenia, od 100,00 do 1000 dolarów może bardziej realistyczne!

  9. #9
    Mam nadzieję, że jesteś przygotowany, ponieważ jeśli nie wiesz Dokładnie, co robisz, to się rozbijesz i spalisz, i to nie tylko pieniądze, które masz zamiar spalić, istnieje kumulacyjny stres psychiczny, który poniesie to i może spowodować nieprzewidziane trudności w innych dziedzinach życia. Pamiętaj, że pieniądze, którymi handlujesz, nie są pieniędzmi demo. To prawdziwe pieniądze, na które prawdopodobnie musiałaś pracować, a jeśli przegrasz, będziesz musiał je wymienić. Jedynym sposobem na zastąpienie go jest pozbawianie się innych luksusów i potrzeb. Handel nie jest grą i nie traktuj jej jako takiej, ponieważ głupota ma realne konsekwencje. Musisz zintegrować ten jeden FAKT w swoim umyśle i NIGDY nie zapomnisz ani nie wątpisz, że jest to moc, by rzucić cię jak worek gówna. Brak opłacalnego planu handlowego = konto Zniszczenie zawsze za każdym razem. Bez tego masz ZERO procent szansy na zrobienie tego.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handel nie jest grą i nie traktuj jej jako takiej, ponieważ głupota ma realne konsekwencje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.