MT4 Alerty do telefonu komórkowego?
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: MT4 Alerty do telefonu komórkowego?

  1. #1
    Próbuję uzyskać sygnał ostrzegawczy do mojego telefonu komórkowego. Gdy przejdę do narzędzi, opcji, a następnie wiadomości e-mail, wypełniam cały test informacji i trafień. Dostaję test alertu do mojego telefonu. Ale nie mogę uzyskać ostrzeżenia z wykresu. Jakieś pomysły??

  2. #2
    potrzebujesz skryptu lub EA do wysłania maila. Wstawiony kod, jeśli (some_countition_meet) SendMail (Subject, Text);

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Próbuję uzyskać sygnał ostrzegawczy do mojego telefonu komórkowego. Gdy przejdę do narzędzi, opcji, a następnie wiadomości e-mail, wypełniam cały test informacji i trafień. Dostaję test alertu do mojego telefonu. Ale nie mogę uzyskać ostrzeżenia z wykresu. Jakieś pomysły??
    Pracowałem nad tym z Oculawem i odkryłem przyczynę problemu. Długość wiadomości tekstowej musi być krótka. Nie znam dokładnej liczby bajtów dozwolonej, ale mój pierwszy alert był dłuższy niż komunikat testowy MT4. Skróciłem go, aby było mniej i działało. Pomyślałem, że warto to udokumentować tutaj, ponieważ nie widziałem tego wcześniej na żadnym forum.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.