HAC - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: HAC

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Gosh, przepraszam laksior. Nie wiem, dlaczego tak jest. Czy zamknąłeś i ponownie uruchomiłeś platformę?
    Dla mnie to samo. Wnętrza niewidoczne. Mam Windows 8.1 64bit i wypróbowałem go z różnymi mt4s ...

  2. #22
    1 Załącznik (y) Po pewnym czasie ustaw ponownie dla innego skrótu. Ta miała miejsce w środku dnia.

  3. #23
    1 Załącznik (y) I na koniec ... ostatnia konfiguracja EURUSD do tej pory, bardzo długa.

  4. #24
    Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na to, jak można to zrobić najbardziej wydajnie, chciałbym je usłyszeć. Na przykład, jeśli pary mogą być sortowane według ich bliskości linii HAC do zamknięcia Synergy, etc ... lub może jest coś jeszcze lepszego. W każdym razie, jeśli uważasz, że moje wyobrażenie zasługuje na miano, daj mu trochę do myślenia, a może uda nam się stworzyć coś w rodzaju poszukiwacza handlu. Zdobądź najlepsze pomysły, a ja zapytam FerruFX, co za opłatą go zaprogramuje.

  5. #25
    Cześć Almuten, miło cię znowu usłyszeć! Czy mógłby Pan wyjaśnić, czym jest synergia? Czy to jest indior? Czy jest to system transakcyjny, który ktoś wymyślił? Dzięki.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, miło znów słyszeć! Czy mógłby Pan wyjaśnić, czym jest synergia? Czy to jest indior? Czy jest to system transakcyjny, który ktoś wymyślił? Dzięki.
    Hej, Timo, co to jest, jest wersją świecy Heiken-i. Główną różnicą, o ile mogę powiedzieć, jest to, że przy obliczaniu ceny zamknięcia świecy faktyczne zamknięcie rynku ma dodatkową wagę. Na przykład obliczenia są następujące: (((Open High Low Close)4) Close))2 Formuła została opracowana przez Dean Malone. Wymyślił także TDI.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hey Timo, co to jest, to wersja świecy Heiken-i. Główną różnicą, o ile mogę powiedzieć, jest to, że przy obliczaniu ceny zamknięcia świecy faktyczne zamknięcie rynku ma dodatkową wagę. Na przykład obliczenia są następujące: (((Open High Low Close)4) Close))2 Formuła została opracowana przez Dean Malone. Wymyślił także TDI.
    Dzięki Almuten, wykonałem kilka szybkich testów z twoim najnowszym pomysłem i wygląda na to, że na pewno ma to wartość! Jakaś tabela lub deska rozdzielcza do monitorowania wszystkich par dla tej konfiguracji byłyby naprawdę dobre.

  8. #28
    5 Załącznik (-i) Coś przydatnego do grania z ... Pracowałem nad poprawą mojego czasu, jeśli chodzi o transakcje i im więcej pracuję, tym bardziej mi się podoba. Po raz pierwszy dowiedziałem się o tym na temat wątku Forexalien. Nazywa się ”Drake Delayed Stochastic”. Oryginalnie pomysł na ten pogląd wynikał z potrzeby odfiltrowania fałszywych alarmów w celu rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych (wierzcie lub nie). Jest wykorzystywany do oceny trendów w statystykach, ale działa również bardzo sprawnie, podobnie jak znaczące wierzchołki i dna zostaną wykonane wraz z Drake. To, co tutaj przytoczyłem, to zarówno niepochodzące od malowania, jak i pomalowane wersje. Podoba mi się ten, który nie odmalowuje. Zasadniczo są one takie same, ale podoba mi się pomysł, że kiedy wydruki są ”drukowane”, to, co drukuje, pozostaje wydrukowane tak, jak pierwotnie było. Ale to tylko ja. Właśnie zauważyłem, że wiele razy, szczególnie podczas złożonej korekty, przedłużającej się sytuacji toppingbottoming lub nawet wzorca ABC, można podać wiele fałszywych sygnałów. Odfiltrowuje co najmniej połowę z nich. W większości przypadków na przykład rynek nie zmieni się, dopóki Drake nie osiągnie co najmniej kilku okresów w strefach WykupieniaOversold. Po przekroczeniu i skierowaniu w drugą stronę możesz mieć pewność, że cena nie zmieni się ponownie, dopóki nie osiągnie drugiej strony indiorowego okna. Oczywiście nie jest to niezawodne, ale jest dość blisko, pod warunkiem, że obecne są pozostałe kryteria dobrego ustawienia. Ustawienia:
    Wiem, że zaczynam rozmnażać się we wnętrzach, których tak naprawdę chciałem całkowicie uniknąć, ale ponieważ pracowałem z tym systemem przez dwa lata, odkryłem, że pomimo tego, że jest tylko kilka osób, produkują dużo informacji do przetworzenia. Rzeczywiste wprowadzanie transakcji wymaga innego skupienia i koncentracji. Posiadanie indioru, który mi mówi Hej! .... Przygotuj się już teraz ... ... jest raczej pomocny. Pomaga mi być mniej reaktywnym i nie spieszyć się z oglądaniem go. To nie jest to, co chcę obejrzeć, szukając ustawień handlu. Jest to jedna z ostatnich rzeczy, które należy zastosować przed pociągnięciem za spust. Jak już pewnie zauważyliście, zdarzają się sytuacje, gdy indyk RAC przekracza 80 lub 20, a HAC jest przeniknięty, itd ... i wszystko wygląda idealnie, ale niestety! Rynek nie był jeszcze gotowy. Takie sytuacje są bardzo pomocne dzięki Drake'owi, zwłaszcza jeśli uważne obserwowanie wielu TF za ”czystość” jest trudne. Jedną z mocniejszych konfiguracji używających tego indioru jest, gdy linie przecinają się wzajemnie, a inne kryteria HR pojawiają się w ciągu kilku okresów. Przykład 1: Kiedy jest doskonały
    Przykład 2: Kiedy nie jest to takie idealne W tym przykładzie Drake i RAC nie były zsynchronizowane. Drake był gotowy na północ, a RAC szykował się na południe. Sam sygnał HR był w porządku, ale rynek nie był gotowy. Przesunął się bokiem w punkcie wejścia, dopóki nie był.

    https://www.forex-instant.com/attach...6546755921.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...1587753263.ex4

  9. #29
    1 Załącznik (y) A teraz jest wykres H4. To naprawdę nie jest ”perfekcyjna konfiguracja” jak H1 i nie zamieniłbym tego w ten sposób, ale biorąc pod uwagę, że H1 był tak doskonały, użyłem H4 jako urządzenia pomiarowego. Prawie przybity 3x do pip.

  10. #30
    2 Załącznik (s) Oto kolejna konfiguracja, która odbędzie się w drugą stronę we wrześniu. Ten jeden trafienie 5-6 razy na tej samej linii trendu przed przejściem niżej.
    Oto 3-krotny cel osiągnięty na początku października

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.