Konieczne jest zmodyfikowanie tego indi, aby nie odmalowało się
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Konieczne jest zmodyfikowanie tego indi, aby nie odmalowało się

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Witam,

    Czy jest ktoś, kto może mi pomóc zmodyfikować ten indi (siła walutowa), więc nie odświeża się.

    Teraz to, co robi, to z każdą kreską, którą linie utrzymują.

    Proszę daj mi znać. Dziękuję i doceniam to!

    https://www.forex-instant.com/attach...2027117695.mq4

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Czy jest ktoś, kto może mi pomóc zmodyfikować ten indi (siła waluty), więc nie odświeża. Teraz to, co robi, to z każdą kreską, którą linie utrzymują. Proszę daj mi znać. Dziękuję i doceniam to! {plik}
    Musisz go oglądać w niższym przedziale czasowym, jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest w danym momencie. Jeśli więc obserwujesz, jak zmienia się (przesunięcie) na wykresie H4, przełącz się na wykres H1, aby zobaczyć, gdzie zamknęła ostatnią godzinę. Zawsze będzie obliczać na pasku blisko, w przeciwnym razie będzie to nieprawidłowe @ świeca blisko.

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Musisz obserwować go w niższym przedziale czasowym, jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest w danym momencie. Jeśli więc obserwujesz, jak zmienia się (przesunięcie) na wykresie H4, przełącz się na wykres H1, aby zobaczyć, gdzie zamknęła ostatnią godzinę. Zawsze będzie obliczać na pasku blisko, w przeciwnym razie będzie to nieprawidłowe @ świeca blisko.
    Cześć SRT, nie rozumiem, co mówisz. Używam go na wykresie H4 i nie obliczyć, kiedy świeca H4 zostanie zamknięta? jaka jest różnica między zamknięciem baru a zamknięciem świecy? (co się teraz dzieje, np.: na wykresie 4 godz. - świeca 0900 zamyka się, linia przecina poziom 50. 1300 świecy zamyka się, linia, która wycinała 50 w 0900, nie kończy się już cięcia 50, jest w innym miejscu) dziękuję .

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hej, SRT, nie rozumiem, co mówisz. Używam go na wykresie H4 i nie obliczyć, kiedy świeca H4 zostanie zamknięta? jaka jest różnica między zamknięciem baru a zamknięciem świecy? (co się teraz dzieje, np.: na wykresie 4 godz. - świeca 0900 zamyka się, linia przecina poziom 50. 1300 świecy zamyka się, linia, która wycinała 50 w 0900, nie kończy się już cięcia 50, jest w innym miejscu) dziękuję .
    OK, ten albo przelicza, średnie odświeżenia, albo linię od 0900 świecy do 1300 zmian świecy z powodu różnicy między jedną świeczką a drugą. Nie jestem pewien, bo tego nie oglądałem. Myślę, że powinieneś zapisać punkt @ świecapasek blisko, a następnie sprawdź, czy punkt zmieni się 4 godziny później. Prawdopodobnie łatwiej jest przetestować odmalowanie, jeśli zrobisz to na niższym TF, takim jak H1 lub M15.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} OK, ten albo przelicza, średnie odświeżenia, albo linię od 0900 świecy do 1300 zmian świecy z powodu różnicy między jedną świeczką a drugą. Nie jestem pewien, bo tego nie oglądałem. Myślę, że powinieneś zapisać punkt @ świecapasek blisko, a następnie sprawdź, czy punkt zmieni się 4 godziny później. Prawdopodobnie łatwiej jest przetestować odmalowanie, jeśli zrobisz to na niższym TF, takim jak H1 lub M15.
    niestety tak jest. Próbowałem go 4 godziny 1 godzinę 5 minut 15 minut i 1 minutę To naprawdę fruing!
    Czy jest jakiś sposób, w jaki wiesz, jak temu zapobiec?

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} niestety, tak, tak. Próbowałem go 4 godziny 1 godzinę 5 minut 15 minut i 1 minutę To naprawdę fruing!
    Czy jest jakiś sposób, w jaki wiesz, jak temu zapobiec?
    Przykro mi to słyszeć. Modyfikowałem tylko istniejący kod, nie rozpowszechniałem zmian w innych. Nie chciałbym próbować modyfikować twojego indi. Obawiam się, że będziesz bałagan :-)

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Przepraszam, że to słyszę. Modyfikowałem tylko istniejący kod, nie rozpowszechniałem zmian w innych. Nie chciałbym próbować modyfikować twojego indi. Obawiam się, że będziesz bałagan :-)
    nie ma problemu! dzięki!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.