Nowy wybór pośrednika
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowy wybór pośrednika

  1. #1
    Tak więc zawęziłem go do 3 brokerów, z którymi obecnie prowadzę przegląd, wszelkie dane wejściowe zostaną docenione, nie przyjmą żadnej innej porady brokera, której nie wymienię poniżej, powodem jest to, że chcę pozostać na cel przy moich wyborach.

    Brokerzy ATC
    MB Trading
    DBFX

    Mimo że odrobiłem pracę domową, chciałbym poznać osobiste historie, które mają związek z poślizgiem, zawieszaniem się platformy lub rekwotowaniem, oczywiście wszystko, co dotyczyłoby brokerów wymienionych powyżej. Poślizg, który pojawia się podczas wiadomości, nie dotyczy mnie, ponieważ nie mam zamiaru handlować podczas wiadomości. Wiem, że ATC jest IB dla FXCM i każdy broker ma swoje wady, ale widzę to jako zamknięty wyścig i potrzebuję remisu. Miałem nadzieję, że uzyskam 100: 1, ale w tym momencie 50: 1 i tak będzie bezpieczniejsze. Handluję z 4 innymi pośrednikami i nie lubię tego poślizgu i zawieszenia platformy, jakiego doświadczyłem. Używam do skalpowania, ale teraz jestem dłuższym traderem, więc wykonanie jest ważne, ale nic nie da, jeśli przegapię to za pips lub dwa. Więc cokolwiek konstruktywnego na temat 3 wymienionych lub zaleceń z trzech byłoby najbardziej pomocne.

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak więc zawęziłem go do 3 brokerów, z którymi obecnie prowadzę przegląd, wszelkie dane wejściowe zostaną docenione, nie przyjmą żadnej innej porady brokera, której nie wymienię poniżej, powodem jest to, że chcę pozostać na cel przy moich wyborach. ATC Brokers MB Trading DBFX Mimo że odrobiłem pracę domową, chciałbym poznać osobiste historie, które mają związek z poślizgiem, zawieszaniem się platformy lub rekwotowaniem, oczywiście wszystko, co dotyczyłoby brokerów wymienionych powyżej. Poślizg, który pojawia się podczas wiadomości, nie dotyczy mnie, ponieważ nie mam zamiaru handlować ...
    Mogę pomóc ci zawęzić to do dwóch brokerów: ... Chcielibyśmy poinformować, że od piątku 13 maja 2011 r. Deutsche Bank nie będzie już udostępniać dbFX, swojej internetowej platformy wymiany walutowej dla osób fizycznych i małych instytucji. dbFX podjął ustalenia, które pozwolą istniejącym klientom otworzyć konto z FOREX.com ....

  3. #3
    lol, wspaniale, że jest po prostu cudownie, a co z pozostałymi dwoma?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mogę pomóc ci zawęzić to do dwóch brokerów: ... Chcielibyśmy poinformować, że od piątku 13 maja 2011 r. Deutsche Bank nie będzie już udostępniać dbFX, swojej internetowej platformy wymiany walutowej dla osób fizycznych i małych instytucji. dbFX podjął ustalenia, które pozwolą istniejącym klientom otworzyć konto z FOREX.com ....
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mogę pomóc ci zawęzić to do dwóch brokerów: ... Chcielibyśmy poinformować, że od piątku 13 maja 2011 r. Deutsche Bank nie będzie już udostępniać dbFX, swojej internetowej platformy wymiany walutowej dla osób fizycznych i małych instytucji. dbFX podjął ustalenia, które pozwolą istniejącym klientom otworzyć konto z FOREX.com ....

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Raz spróbowałem konta demonstracyjnego z ATC. Mam tylko problem z tym, że ich prowizja jest zbyt wysoka.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    lol, wspaniale, że jest po prostu cudownie, a co z pozostałymi dwoma?
    Łatwo. MB.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Łatwo. MB.
    Czy w przeszłości korzystałeś z usług ATC Brokers? Ciekawe, jak doszedłeś do tego wniosku.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy w przeszłości korzystałeś z usług ATC Brokers? Ciekawe, jak doszedłeś do tego wniosku.
    ATC jest teraz z FXCM. Skończona sprawa.

  10. #10
    ATC jest w FXCM, ale wciąż są ECN, a ich feed jest bezpośrednio na MT4. Oto moja sprawa z MB, jaka jest poślizg w normalnych warunkach typowych godzin handlu na koncie na żywo? Słyszałem złe rzeczy o powtórnych cytatach i poślizgu, ale dotarły do ​​mojej krótkiej listy, ponieważ uważam, że te problemy były prawdopodobnie podczas wiadomości lub dużej zmienności, ludzie wydają się tylko ogłaszać złe. Wciąż, jeśli nie handlowałeś z ATC, jak możesz być pewien?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.