Jeszcze jeden zestaw wskaźników Symfonii
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Jeszcze jeden zestaw wskaźników Symfonii

  1. #1
    2 Załącznik (s) Kolejny zestaw obiektów zgodnych z systemem Symphonie Trader.

    Matryca STS:
    STS Matrix jest macierzą indioralną, która powinna być kompatybilna z systemem klienckim Symphonie Trading System v3.0. Ma o rząd wielkości lepszą wydajność i nie wymaga ręcznego odświeżania, aby pokazać aktualnyprawidłowy stan osób. </P> Używa następujących elementów:
    1. TVI
    2. CCI
    3. Niedźwiedzie Byków (Repaints)
    4. GoldMiner (Repaints) Wielokrotne ramy czasowe. Wszystkie paski na wykresie odpowiadające wyższemu słupkowi ramki czasu zostaną zaktualizowane, aby odzwierciedlić bieżący stan wyższej ramki czasowej. Opcjonalne ostrzeżenie, gdy wszyscy czterej współwłaściciele są w kolejce. Ustaw etykiety według własnego wyboru. Wydajność. Około 50 razy szybciej niż zastępuje się. Taśma STS:
    Tabela taśm matrycy STS dla systemu handlu symfonicznego

    STS Dash:
    STS Dash jest tablicą rozdzielczą sygnałów sygnałów matrycy STS do użytku z Systemem Handlowym Symfonii.
    Uwaga!
    - Ustawienie narożnika wymaga, aby biblioteki dll zostały uruchomione.

    - Niestandardowe sprawdzanie indioracyjne wymaga włączenia bibliotek dll.
    - STS Dash WYMAGA MT4 Build 419. Jeśli to spowoduje awarię twojej wersji MT4, usuń ją z folderu ”Instances” i uruchom ponownie MT4.

    __________________________________________________ _____________

    Extreme = TVI (Tick Volume Indoor)
    TrendLine = CCI (Kolor linii trendu to CCI powyżejponiżej 0)
    Sentyment = BullsBears = SEFC084 = Zmodyfikowana transformacja Fishera
    Emotion = Gold Miner = Silver Trend = Trend na rynku Forex. (Zygzak oparty na krytym wnętrzu)

    2012-04-26 Wymazywanie wszystkich pasków, jeśli newbarsgt; 3 na zestaw TF w Matrix i Tape (v1.02). Rewrite of Dash indior. Ulepszone alarmy (v1.00). 2012-04-23 Naprawiono alerty w środowiskach Matrix i Tape (v1.01). 2012-04-22 Dodano program goldminer do STS.zip. Ustaw parametr TimeFrame.ShowBar = 0 w STS Dash.
    https://www.forex-instant.com/tradin...art-trade.html

    https://www.forex-instant.com/attach...04898980875.02

  2. #2
    Niesamowita praca Xaphod. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować je w poniedziałek na żywo. Dzięki jeszcze raz.

  3. #3

  4. #4
    czy możemy zobaczyć Twój plik mq4 dotyczący sposobu utworzenia pulpitu?

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kolejny zestaw Symphonie Trader System Indiors. STS Matrix: Matrix indior kompatybilny z Symphonie Trading System Lepsza wydajność. Alarmy MTF Taśma STS: Wykres taśmy z matrycy STS Poprawiona wydajność. Alarmy MTF STS Dash: Wyświetlaj do 4 ramek czasowych obecnych sygnałów STS Opcjonalne ostrzeżenie, gdy ustawisz do 4 linii czasu. UWAGA! STS-Dash WYMAGA MT4 Build 419. Jeśli to zawiedzie twoją wersję MT4, ...
    Cześć Zaphod, dziękuję za dzielenie się i twoją pracę, ale ... w pomieszczeniu pyta o goldminer-histo.ex4 i nie jest ono zawarte w paczkach. Twoje zdrowie

  6. #6
    wspaniała praca Xaphod !! Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ w tym tygodniu zacząłem używać gann hi-lo z symfonią. Nie jestem pewien, czy zrobiłeś to sam, czy zobaczyłeś moje posty na wątku, ale na pewno jest super .. nie mogę się doczekać, aby przetestować to .. dziękuję .. Teraz czy któryś z sygnałów do odmalowania matrycy?

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wspaniała robota . Nie mogę się doczekać, aby wypróbować je w poniedziałek na żywo. Dzięki jeszcze raz.
    Dzięki. Mam nadzieję, że okaże się to przydatne.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Szablon?
    Przeciągnij i upuść osoby, z których chcesz skorzystać na wykresie. Kliknij prawym przyciskiem myszy na wykresie i wybierz ”Szablon” z menu podręcznego. Wybierz ”Zapisz szablon”.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, dziękuję za dzielenie się i twoją pracę, ale ... wnętrze pyta o gold-histo.ex4 i nie jest zawarte w paczkach.
    Skopiuj plik goldminer-histo.mt4 z archiwum STSi.zip do swojego folderu kontekstowego i uruchom ponownie MT4. goldminer-histo.mt4 jest zawarty w pakiecie STSi.zip. Plik zostanie skompilowany do goldminer-histo.ex4 po uruchomieniu MT4. Ponieważ masz inne skompilowane pliki, musisz mieć nieodebrane kopiowanie goldminer-histo.mt4 do swojego folderu.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    wspaniała praca !! Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ w tym tygodniu zacząłem używać gann hi-lo z symfonią. Nie jestem pewien, czy zrobiłeś to sam lub zobaczyłeś moje posty na wątku, ale na pewno jest świetny .. nie mogę się doczekać, aby przetestować to. Teraz czy którykolwiek z sygnałów do odbarwiania matrycy?
    Tak, goldminer (emocje?) Indior repaints. Jedna na cztery jest całkiem do przyjęcia. Używam gann highlow activator już od pewnego czasu jako zamiennik dla indorego byka, którego wolałbym nie używać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.