MT4 build 670 recenzji
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: MT4 build 670 recenzji

  1. #1
    Widzę pewne pozytywne rzeczy i niektóre negatywne, powiem pozytywne.
    1 Łatwy do nauczenia.
    2 dobry projekt.
    3 łatwe kody językowe.
    4 Wielu brokerów
    5 Tysiące ludzi i robotów.
    Pytam, które mogą być negatywne części?
    Pytam tych, którzy mają kilka lat wartości lub usprawiedliwiają użycie mt4?
    Co możesz polecić, obserwować lub przełączyć się na inną platformę?

  2. #2
    Platforma MT4, Off Notowania mogą się zdarzyć na platformie MT4 w przyszłości z powodu ograniczeń technologii MT4. Dzisiaj spróbuj zamknąć pozycję, ale nie pozwoliłeś mi na notowania. Próbuję więcej niż 10 razy i nie mogę.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Platforma MT4, Off Notowania mogą się zdarzyć na platformie MT4 w przyszłości z powodu ograniczeń technologii MT4. Dzisiaj spróbuj zamknąć pozycję, ale nie pozwoliłeś mi na notowania. Próbuję więcej niż 10 razy i nie mogę.
    najprawdopodobniej twój broker gra w gry lub kiepską płynność.

  4. #4
    Komunikaty o błędach, takie jak brak połączenia, nieprawidłowa cena, notowania, kiedy próbuję wejść lub wyjść w decydującym momencie. Zmieniam broker to ten sam problem.

  5. #5
    moim największym problemem jest sposób, w jaki trudno jest zainstalować niestandardowe wnętrze

  6. #6
    Pozwolisz mi wyrazić swoje uczucia na tym forum. Mam wiele podejrzeń co do MT4. Miałem bardzo złe doświadczenia. Myślę, że to niewiarygodne, ponieważ wielu handlowców komentuje na forach anomalie serii, takie jak: Most, aby wejść na rynek, jest to niebezpieczeństwo, które pozwala manipulować otwartym obrotem (działem transakcji), również w celu opóźnienia wejścia. Prawdą jest, że ECN rozwiązał problem DD? Jak dobre będzie to, że eksperci na rynku forex wyjaśnią w tej sprawie?

  7. #7
    nowy mt4 jest dobry. poprawione wnętrza można zrobić. ! usunięto wiele ograniczeń

  8. #8
    Które listy ograniczeń zostały usunięte?

  9. #9
    minusy (by wymienić tylko kilka): - drogie (tj. handlowcy muszą płacić to, co brokerzy muszą płacić MetaQuotes) - słaba obsługa zdarzeń - brak interfejsu do podłączania aplikacji z zewnątrz - tylko jeden ekspert na wykres lub ogólnie rzecz biorąc ekspert jest związany z wykresem - brak asynchronicznego wysyłania zamówień - te same problemy z interfejsem sprzed lat - sposób, w jaki działa ogólnie - jest przeznaczony dla oszustów handlowców (tj. wtyczki wirtualnego dealera) - każdy broker nakłada go na handlowców, zamiast używać technologii pro (to znaczy plaga) plusy: - programowalne, ale znowu niezupełnie

  10. #10
    Myślę, że to bardzo podejrzane, że MT4 indior działa na brokerze, a inny pośrednik w tym samym indeksie MT4 nie działa. Magia ?? To jest ten sam MT4 dla wszystkich brokerów? Jest manipulowany przez brokerów? To jest kod otwarty MT4 jak Linux? Wiem, że większość z was nie jest zainteresowana tym tematem, tworzycie zdesperowane egy MT4. W kraju niewidomych jednooki człowiek jest królem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.