MT4 build 670 recenzji - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: MT4 build 670 recenzji

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że to bardzo podejrzane, że MT4 indior działa na brokerze, a inny pośrednik w tym samym indeksie MT4 nie działa. Magia ?? To jest ten sam MT4 dla wszystkich brokerów? Jest manipulowany przez brokerów? To jest kod otwarty MT4 jak Linux? Wiem, że większość z was nie jest zainteresowana tym tematem, tworzycie zdesperowane egy MT4. W kraju niewidomych jednooki człowiek jest królem.
    Dlaczego handlowcy wydają się być normalni Że MT4 indior działa na jednym brokerze, a inny broker nie działa tak samo?
    Czy to głupie pytanie? może mogę znaleźć inteligentną odpowiedź?

  2. #12
    Prawdopodobnie źle napisany indior, który ma wbudowaną zależność, taką jak przyrostek symbolu (lub nie). Nie ma się czym ekscytować iz pewnością nie jest wadą MT4.

  3. #13

  4. #14
    Źle napisany kod jest regułą, a nie wyjątkiem. Jeszcze bardziej z MQL4.

  5. #15
    hej .... ktoś może mi pomóc o platformach ..... tak naprawdę chcę tego ..... kiedy otwieram handel ...... wtedy w czasie bliskim ... chcę, żeby odwrotnie transakcja zostanie ot natychmiast ... automatycznie ....... ((oznacza, że ​​kupuję = 1 część, teraz gdy ją zamykam, 1 partia musi się sprzedać)) znalazłem c handlowca ..... z roboforex .... masz tę opcję ... ale po prostu chcesz wiedzieć, czy to możliwe na mt4mt5 ????

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Źle napisany kod jest regułą, a nie wyjątkiem. Jeszcze bardziej z MQL4.
    CodeMeister Witaj, jestem twoim fanem twojej pracy i korzystam z twojego indioru. Dlaczego twój indior P 2 M A działa w niektórych brokerach, a inni brokerzy nie? Już na nowych aktualizacjach nie mogę używać twojego MT4 indior. Dzięki, jeśli możesz mi pomóc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.