Jak na stałe zmienić domyślny kolor świecy w MetaTrader
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak na stałe zmienić domyślny kolor świecy w MetaTrader

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    szybkie pytanie. Zawsze zmieniam kolor świecy w Metatrader, ale nie znalazłem sposobu na zmianę domyślnych kolorów, aby pojawiły się następnym razem, gdy otworzę wykres.
    Szukałem tu i na google bez skutku.
    Jestem pewien, że wszyscy w to wpadliście?

    Dziękuję Ci.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, szybkie pytanie. Zawsze zmieniam kolor świecy w Metatrader, ale nie znalazłem sposobu na zmianę domyślnych kolorów, aby pojawiły się następnym razem, gdy otworzę wykres. Szukałem tu i na google bez skutku. Jestem pewien, że wszyscy w to wpadliście? Dziękuję Ci.
    Śmiało i przygotuj wykres z układem, który lubisz (np. Kolorem świecy, tłem itp.), Niż zapisz ten szablon jako szablon. Potem za każdym razem, gdy otworzysz nowy wykres, będzie on miał domyślny układ i wszystko, co musisz zrobić, to przejść do szablonów i załadować ten, który zapisałeś. Mam nadzieję że to pomoże. Sergiu

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Śmiało i przygotuj wykres z układem, który lubisz (np. Kolorem świecy, tłem itp.), Niż zapisz ten szablon jako szablon. Potem za każdym razem, gdy otworzysz nowy wykres, będzie on miał domyślny układ i wszystko, co musisz zrobić, to przejść do szablonów i załadować ten, który zapisałeś. Mam nadzieję że to pomoże. Sergiu
    Dziękuję Sergiu, to dobry pomysł. Mam kilka innych szablonów, które ciągle przełączam. Po prostu zapisałem je z nowymi ustawieniami.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, szybkie pytanie. Zawsze zmieniam kolor świecy w Metatrader, ale nie znalazłem sposobu na zmianę domyślnych kolorów, aby pojawiły się następnym razem, gdy otworzę wykres. Szukałem tu i na google bez skutku. Jestem pewien, że wszyscy w to wpadliście? Dziękuję Ci.
    Lepszym i szybszym sposobem jest zapisanie szablonu z nazwą ”default”. Kiedy instalujesz nowy MT4, nie ma szablonu o tej nazwie, kiedy zabezpieczysz dowolny szablon o nazwie ”domyślny”, za każdym razem, gdy otworzysz nowy wykres, automatycznie zastosuje szablon o nazwie ”domyślny”. W ten sposób nie musisz go stosować samodzielnie, tak jakby był tam na stałe tak, jak prawdopodobnie chciałeś w pierwszej kolejności.

  5. #5
    Dzięki Mecer, to zdecydowanie pomaga!

  6. #6
    Cześć Mecer, również dzięki mnie, bardzo skuteczne. Pozdrowienia,

  7. #7
    Cześć wszystkim! Jestem nowy na platformie MT4. Zmieniam domyślny format nowego wykresu, tak jak piszesz powyżej. Zastanawiam się, co mogę zrobić z mapą historyczną ... Gdy wykonuję backtest egii, kliknij otwarty wykres, aby sprawdzić wynik. Format wykresu jest zawsze w formacie zielonych pasków. Czy mogę to zmienić za pomocą mojego ustawienia? Z góry dziękuję!!!

  8. #8
    Wyciągam tą starą nitkę spod pyłu bc Mam problem z otwarciem wykresów, które dostosowałem. Kiedy otwieram MT, otwiera się wykres, który zacząłem dostosowywać jakiś czas temu. Skończyłem to wczoraj i zapisałem jako szablon. Mam też małe narzędzia, takie jak linie i podobne rzeczy, więc dodałem je. Kiedy otwieram MT, wykorzystałem wszystkie zmiany, które wcześniej zrobiłem. Teraz jest to pusty wykres z pierwszymi poprawkami, które wprowadziłem. Jeśli zmieniam szablon nic się nie zmienia, widzę, że coś się rusza, ale wraca do pierwotnego wykresu. czytam
    http://www.forexbees.com/tag/differe...e-and-profile/ale bez względu na zmiany, które wprowadzam, nie pozostają one na wykresie. Zapisuję wszystkie zmiany po ich utworzeniu. czego mi brakuje?

  9. #9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.