Mt4 Wskaźnik Guru potrzebny do kodu wskaźnika dla mnie
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mt4 Wskaźnik Guru potrzebny do kodu wskaźnika dla mnie

  1. #1
    Witaj świecie :-),

    Potrzebuję pomocy od GURU, która może kodować wroga na MT4. Daj mi znać, jeśli chodzi o koszt.
    Potrzebuję kryty dla platformy Mt4 Platform V4.0, aby powiadomić mnie za pomocą przycisku push lub e-mail z dodaną strzałką, gdy spełnione są moje warunki handlowe.

    Ustawienia wykresu są następujące: - Patrz rys. (A)
    - Ramy czasowe = M15
    - MA1 = 10
    - MA2 = 20
    - MA3 = 40
    Ryc. (A)



    https://email.telstra.com/webmail/ht...d=106217part=1

    Zasada 1 - Wysyłaj powiadomienia tylko w określonych godzinach, powiedzmy od T1 do T2
    Zasada 2 - Jeśli świeca znajduje się w zacienionym obszarze (rys. B.), Nie są wysyłane żadne powiadomienia.

    za. Kup warunek powiadomienia
    § Świeca między T1 T2
    § Świeca (1) zamyka przede wszystkim 3 MA (świeca czerwona)
    § Jeśli następna świeca (Świeca 2) 5 minut przed zamknięciem jest powyżej poprzedniej świecy (1) zamknij (również zielona), wyślij mi e-mail lub powiadomienie push

    b. Sprzedaj warunek powiadomienia
    § Świeca (1) zamyka się poniżej wszystkich 3 MA (świeca czerwona)
    § Jeśli następna świeca (Świeca 2) 5 minut przed zamknięciem znajduje się poniżej poprzedniej świecy (1) zamknij (również czerwona), wyślij mi e-mail lub powiadomienie push

    Ryc. B.


    https://email.telstra.com/webmail/ht...d=106217part=2

    Mam nadzieję, że to ma sens :-).

    Przewiduję, że indior ma następujące konfigurowalne parametry:
    1. Naciśnij Włączaniewyłączanie powiadomienia
    2. Powiadomienie e-mailem WłączWyłącz
    3. Rozpocznij czas handlu (T1)
    4. Koniec czasu handlu (T2)
    5. Zgłoszenie Świecy nr (Domyślnie 2 - to numer świecy, który sprawdza powyższą świecę 1 przesyłają powiadomienie b4 o danym czasie bliskim W powyższym przykładzie użyłem świecy 2)
    6. Czas powiadomienia przed zamknięciem świecy (powinno to być w sekundach, domyślnie 5 minut, czyli 300 sekund - jest to czas tuż przed zamknięciem świecy, gdy sprawdzamy, czy jesteśmy powyżej świecy (1) w pobliżu)
    7. Ustawienia MA1 (wolne)
    Kropka
    Przesunięcie
    Metoda MA
    Zastosuj do
    8. Ustawienia MA2 (średnie)
    Kropka
    Przesunięcie
    Metoda MA
    Zastosuj do
    9. Ustawienia MA3 (szybkie)
    Kropka
    Przesunięcie
    Metoda MA
    Zastosuj do
    10. Strzałka
    Rozmiar
    Kolor
    Dni do wyświetlenia na wykresie (Dodaj to tylko, jeśli jest to możliwe)

    Mam nadzieję, że to ma sens. Mam nadzieję, że wkrótce się z Tobą porozmawia !!!

  2. #2

  3. #3
    Dzięki za powyższą sugestię Sixer, dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie. Niestety brakuje jej kluczowych wymagań, w szczególności 5-minutowego alarmu przed zamknięciem dla paska 2. § Świeca między T1 T2 § Świeca (1) zamyka przede wszystkim 3 MA (świeca czerwona) § Jeśli następna świeca (Świeca 2) 5 minut przed zamknięciem jest powyżej poprzedniej świecy (1) zamknij (również zielony), wyślij mi e-mail lub powiadomienie push

  4. #4
    Cześć Sixer, nie widzę nic o dostosowywaniu kodu do kosztów na jego stronie internetowej. I tak go o to zapytam. Dzięki

  5. #5
    Na czym polega problem - fxalgotrader może dodać tę prośbę do kodu, jeśli zapłacisz wspomnianą kwotę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.