Potencjalne nowe oprogramowanie w stylu uczenia maszynowego. - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Potencjalne nowe oprogramowanie w stylu uczenia maszynowego.

  1. #21
    Wszystkie dane z MT4 od 2001 roku zostały wyodrębnione ... z tego wnioskuję, że wzorzec utrzymuje się aż do roku 2001! To dobra wiadomość! Przepraszam, ale mam zamiar przestać publikować tutaj aktualizacje. Odpowiem na ostatnie Qs, jeśli są jakieś. Aha i wygląda na to, że działa dla wszystkich par walutowych. Nie testowałem jeszcze towarów i indeksów, ale prawdopodobnie będzie to również dla nich.

  2. #22
    Pokażę wam wykres od 2001 roku, ale mam około 30 MB danych i ponad 0,5 miliona punktów danych. Ktoś wie, gdzie mogę wykreślić tak wiele punktów? lol Dzięki z góry

  3. #23
    hej sloof, weź excell lub rapidminer. tam możesz wizualizować swoje dane. może mógłbyś dać nam małą wskazówkę na temat swojej pracy. Powiedziałeś, że używasz napisanego przez siebie cyklu o stałej częstotliwości cyklu. następnie mierzysz amplitudę. co bierzesz za ten pomiar? odległość od MA? lub zygzak? a jeśli częstotliwość cyklu jest stała, czy przeskalowałeś wykres tak, aby zachodził na szczyty? ale w jaki sposób odzyskasz właściwy czas na wykresie, w którym występują te spody i szczyty? czy przeskalowałeś? jeśli tak, to skąd wiesz, jaki stosunek skali musisz użyć, ponieważ stosunek musi być różny od jednego obrotu do drugiego. co z phasemodulation. dla różnych ram czasowych? a co z główną częstotliwością, która musi występować w każdym przedziale czasowym?

  4. #24
    przepraszam, że przeszkadzam ... pytania zostały usunięte

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    hej, weź excell lub rapidminer. tam możesz wizualizować swoje dane. może mógłbyś dać nam małą wskazówkę na temat swojej pracy. powiedziałeś, że używasz napisanego przez siebie cyklu ...
    To, co napisałem, nigdy nie miało być w ogóle indiorem cyklu! To szalona część o tym wszystkim ... po prostu okazało się, że mam jedną i nigdy wcześniej tego nie zauważyłem. Mogę powiedzieć, że większość indioru opiera się na MA z okresem 120. Nie próbowałem z innymi okresami (myślałem, że inne okresy mogą dawać lepsze wzory ... jeszcze tego nie testowałem), ale tam jest szansa, że ​​120 jest najlepsze. Nadal szukam różnych TF ... Myślę, że 1M ma zbyt dużo szumu, aby naprawdę podążać jakimkolwiek wzorem, ale można znaleźć 5M wzory. Dotąd dotyczy to tylko 5Min. Zasadniczo, czy pytasz, czy istnieje związek z liczbą fraktali w każdym cyklu? Phasemodulation .... Podejrzewam, że może to być związane z wyższymi TF, czy skalowałeś wykres w czasie, aby pokryć szczyty Jeszcze nie, a szczyty mogą być ważne, na pewno wygląda na to, że szczyty są zmienne ... Wciąż nie mam odkrył wzór tam, ale z danymi od 2001 roku powinienem być w stanie to rozgryźć za pomocą dobrego oprogramowania graficznego. Dzięki za informację o datamerze. Excel ma limit 60 000 lub coś podobnego. Mam około 680 000 punktów danych.

  6. #26
    Excel 2007 może obsłużyć 1 milion wierszy.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Excel 2007 może obsłużyć 1 milion wierszy.
    ale prawdopodobnie nie można go wykreślić. Chciałbym stworzyć OGROMNY wykres, który umożliwi powiększanie i pomniejszanie oraz nawigację w lewo i prawo. Myślę, że Wolfram Mathematica może to zrobić ... Będę musiał wziąć ze sobą dane do szkoły w tym tygodniu.

  8. #28

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Matlab!
    hahaha o tak! to powinno działać

  10. #30
    ktoś polecił narzędzie rapidminer, użyłem tego narzędzia, dopóki nie odkryłem knime (
    http://www.knime.org/). knime ma również w pełni zintegrowane wsparcie dla R (zdecydowanie sugeruję również uczenie się R i jestem pewien, że pokochasz knime). Nie potrzeba narzędzi, które nigdy nie były zaprojektowane do tego rodzaju pracy (Excel). Zanim zaczniesz oszczędzać na licencję matlab, sugerowałbym odkrywanie potencjału R po raz pierwszy (knime i R oba są open source).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.