Potrzebujesz pomocy w tworzeniu wskaźnika zgodnie z opisem
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Potrzebujesz pomocy w tworzeniu wskaźnika zgodnie z opisem

  1. #1
    1 Załącznik (y) Zastanawiałeś się, czy ktokolwiek byłby w stanie sprostać wyzwaniu stworzenia wnętrza opisanego w załączonym pliku pdf.

    Chciałbym, żeby był zastosowany do głównego okna wykresu, z opcją umieszczenia go w lewym lub prawym rogu.


    Twoje zdrowie,


    Steven

    https://www.forex-instant.com/attach...1283213177.pdf

  2. #2
    1 Załącznik (s) Wypróbuj to. Skończyłem to już jakiś czas temu, ale nie pamiętałem, które forum. EDYCJA LOL: Przepraszam, że właśnie przeczytałem twój wpis i widzę, że faktycznie chcesz typ deski rozdzielczej. Jeśli nikt inny tego nie zrobi, później się do tego zabiorę ....
    https://www.forex-instant.com/attach...1723884617.mq4

  3. #3
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wypróbuj to. Skończyłem to już jakiś czas temu, ale nie pamiętałem, które forum. EDYCJA LOL: Przepraszam, że właśnie przeczytałem twój wpis i widzę, że faktycznie chcesz typ deski rozdzielczej. Jeśli nikt inny tego nie zrobi, później się do tego zabiorę ....
    Dzięki Gvc :-) To świetne indi i dzięki za odpowiedź ... tak, chciałbym mieć deskę rozdzielczą. Po tym, jak wykonałem analizę wyższych ram czasowych, chciałbym, żebyśmy to zrozumieli. Załączam obrazek tego, który już mam, który jest darmową premią. Po prostu przyszło mi do głowy, że mógłbym użyć w nim więcej przykładów na podstawie używanego przeze mnie Egiptu. Byłoby cudownie, gdybyś mógł to stworzyć i jestem pewien, że wszyscy naforex-instantrównież mogliby z niego skorzystać.
    Pozdrawiam, Steven P. S. Być może obejmuję również Tygodniowy okres czasu ... także tło na zdjęciu jest kolorem mojego głównego ekranu w MT4 lol.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.