Banki podobne do Citi, które oferują detaliczne forex?
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Banki podobne do Citi, które oferują detaliczne forex?

  1. #1
    Czy ktoś ma listę banków, które oferują transakcje FOREX klientom detalicznym?

    Zamierzam badać więcej w Citi, ale wydaje się, że na tym forum jest zła krew. Zastanawiam się, czy byli pierwszymi i powinniśmy spodziewać się większej liczby graczy już niedługo, czy jest już kilku innych na pokładzie.

    Dzięki za pomoc,
    Matt

  2. #2
    RBS Marketindex i Barclay Barx mają oddział detaliczny. UBS, jeśli masz zapasowy 100K. Również Saxobank, jeśli chcesz nazwać je bankiem. RBS i UBS nie przyjmą obywateli USA. Zwłaszcza UBS, nawet dużych kont.

  3. #3
    Barclay nie zabierze również klientów z USA. Zakładam, że Saxobank też nie będzie, ponieważ wymienia dźwignie do 200: 1. Nie widziałem jednak niczego ostatecznego. Nie chcę tego ograniczać tylko do banków, które będą zajmować się klientami z USA, ponieważ jestem pewien, że inni mogą korzystać z tych informacji, ale ja jestem klientem z USA. Dziękuję za odpowiedź.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś ma listę banków oferujących transakcje wymiany walut klientom detalicznym? Zamierzam badać więcej w Citi, ale wydaje się, że na tym forum jest zła krew. Zastanawiam się, czy byli pierwszymi i powinniśmy spodziewać się większej liczby graczy już niedługo, czy jest już kilku innych na pokładzie. Dzięki za pomoc, Matt
    Istnieją 3 detaliczne brokerzy forex, którzy uzyskali licencje bankowe w Szwajcarii - MIG Bank, Dukascopy i Swissquote. O ile mi wiadomo, żaden z nich nie akceptuje klientów z USA.

  5. #5
    Zaczyna się pytanie, dlaczego Citi jest dozwolone w USA? Albo dlaczego nie ma więcej banków amerykańskich? Szybkie wyszukiwanie pokazuje, że Bank of America działa poprzez Merrill Lynch, ale zapewnia jedynie klientów instytucjonalnych i korporacyjnych. Nie mogę znaleźć nic w Wells Fargo lub Chase dla handlu detalicznego. Otrzymałem jeden komentarz od przedstawiciela handlowego Citi, że są one regulowane przez OCC. Przypuszczam, że odnosi się do Biura Rozliczającego Waluty; Departament Skarbu USA, który nadzoruje banki.
    http://www.occ.treas.gov/Co to oznacza dla Citi w porównaniu do tradycyjnego detalicznego brokera walutowego?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.