CITI FX dla mieszkańców spoza Stanów Zjednoczonych
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: CITI FX dla mieszkańców spoza Stanów Zjednoczonych

  1. #1
    Próbowałem otworzyć konto w Citi FX w USA (jestem rezydentemobywatelem Australii)
    Ale odmówiono mi, ponieważ nie byłem rezydentem USA
    Czy ktoś jeszcze próbował
    Citi Bank FX wydaje się atrakcyjny, ponieważ utrzymuje pieniądze klientów w banku FDIC ... (Może nadal nie być w 100% bezpieczny, ponieważ pieniądze najpierw trafiają do CTI FX, a następnie do banku

    Nadal martwię się o ten problem z bezpieczeństwem klientów, zwłaszcza gdy rozwija się australijski sag Sonray

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nadal martwię się o ten problem z bezpieczeństwem klientów, zwłaszcza gdy rozwija się australijski sag Sonray
    Ponieważ prawie w każdym wątku skarżą się, że żaden broker nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, po prostu chcę zadać pytanie w imieniu wszystkich tutaj - czego dokładnie oczekujesz od brokera w zakresie gwarancjiregulacjiobietnic?

  3. #3
    Nie wiem, dlaczego wy mnie chcecie wskazać? Po prostu próbuję znaleźć bezpieczniejszą drogę ... jako konsument, co jest z tym nie tak? Po prostu staramy się znaleźć brokera walutowego na równi z ochroną typu SIPC Ludzie właśnie stracili prawie 46 milionów z tak zwanym renomowanym brokerem w Aus .. Oni byli w biznesie od 2006 roku. Mają AFSL i byli białą wytwórnią Saxo Bank. być zmartwionym? Tyle, że tylko Citi FX wydaje się być odpowiedzią FSA nie obejmuje FX, AFSL jest bezużyteczny Jakiekolwiek inne?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wiem, dlaczego wy mnie chcecie wskazać? Po prostu próbuję znaleźć bezpieczniejszą drogę ... jako konsument, co jest z tym nie tak? Po prostu staramy się znaleźć brokera walutowego na równi z ochroną typu SIPC Ludzie właśnie stracili prawie 46 milionów z tak zwanym renomowanym brokerem w Aus .. Oni byli w biznesie od 2006 roku. Mają AFSL i byli białą wytwórnią Saxo Bank. być zmartwionym? Tyle, że tylko Citi FX wydaje się być odpowiedzią FSA nie obejmuje FX, AFSL jest bezużyteczny Jakiekolwiek inne?
    Największą przeszkodą dla Citi FX jest minimalny bilans początkowy wynoszący 10 000 $. Wielu inwestorów poszukuje nowych brokerów, wydaje się, że wyceniają się z rynku. Dukascopy chwycił się tego czasu i obniżył swoje minimum. BTW, CitiFX jest zasilany przez Saxo (whitelabel), choć nie wiem do jakiego stopnia.

  5. #5
    Wiele osób zdawało się być zirytowanych, że wciąż podnoszę to pytanie. Ale czy nie jest to teraz bardziej istotne? Ze względu na zmiany w przepisach amerykańskich wielu klientów korzystających z usług US i Eu szuka Non-USA, ale bezpieczniejszej prawnej dla FX! i wielu może być cholerstwem na temat Australii z dobrą pozycją w ostatnim GFC. (wielu brokerów z USA otwiera filie Aus, takie jak FXCMIBFX itp.) PRZECZYTAJ PDS, zanim jeszcze obwinia mnie, że jestem jedną z ofiar niedawnego zawalenia się brokera OTC. Myślę, że robię dobry uczynek, wskazując na ujawnione tu problemy. mieliśmy Opus Prime, Storm Financial, a teraz Sonray ... ujawnił niedociągnięcia w segmencie operacji ASIC Więc nie obwiniaj mnie ani nie zamykaj mnie za podniesienie tego.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wiele osób zdawało się być zirytowanych, że wciąż podnoszę to pytanie. Ale czy nie jest to teraz bardziej istotne? Ze względu na zmiany w przepisach amerykańskich wielu klientów korzystających z usług US i Eu szuka Non-USA, ale bezpieczniejszej prawnej dla FX! i wielu może być cholerstwem na temat Australii z dobrą pozycją w ostatnim GFC. (wielu brokerów z USA otwiera filie Aus, takie jak FXCMIBFX itp.) PRZECZYTAJ PDS ... zanim obwiniam mnie SO jako jedną z ...
    człowieku, kiedy sam się o siebie przekonasz. byłeś ofiarą oszustwa i zaniedbań niektórych pracownikówdyrektorów Sonray, a nie ASIC lub branży OTC, bóg kolego, którego te bzdury wyrzucają, szybko się starzeje. Przykro mi, że straciłeś pieniądze, ale dlaczego widzisz, że ASIC, czy też przemysł OTC cię skazują ... Sonray zrobił to, ukrywając y i dokonując w zasadzie nielegalnych transakcji. czego do cholery chcesz? wszyscy mamy handlować masowo regulowanymi zapasami groszowymi na asxie lub tych bzdurach asx cfds. jankesi szarpią teraz rynek otch forex i po co? więc jest więcej osób handlujących przyszłymi minis FX? na koniec dnia to nasze pieniądze i mamy prawo inwestować w to, jak nam się podoba. Od nas zależy, czy znamy ryzyko, zanim dokonamy transakcji, czytając pds lub warunki, a następnie zdecydujemy, czy iść dalej, czy nie. więc jeśli nie znałeś ryzyka i dostałeś to jako wezwanie do przeklętego krwawego zła dla ciebie! SOBIE Z TYM PORADZIĆ. nie można winić branży, ponieważ niektórzy ludzie w firmie postanowili złamać zasady. więc ponieważ niektórzy ludzie rozbijają samochody, czy zakazujemy wszystkim samochodom? niektórzy ludzie piją alkohol i łamią prawo, więc co robimy z alkoholem? czy rozumiesz?

  7. #7
    kolega Apocalyptolt;
    https://www.forex-instant.com/discus...ease-risk.html______ {* _ *} _______ Nie pouczaj mnie o tym Wiem, jakie ryzyko jest ... i chętnie podejmuję normalne ryzyko handlowe, nie BS utworzone przez ASIC i przemysł OTC. Wygląda na to, że jesteście wkurzeni w USA, ponieważ macie takie podejście do rynków finansowych i ktoś próbuje zmienić system. Każdy może nie lubić amerykańskich systemów. Wszystko, co robiłem, to ostrzec innych, którzy myślą o Australii jako dobrym miejscu, aby wyjaśnić tę kwestię swojemu brokerowi, zanim pomyślicie, że AFSL jest bezpieczny! Apocalyptolt;
    https://www.forex-instant.com/discus...-ibook-g4.html______ {* _ *} _______ czy pracujesz dla branży OTC!

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem Australijczykiem i jesteś jak zepsuta płyta o firmie, która popełniła oszustwo i ukryła y ...... więc decydujesz się powiedzieć, że pracuję w branży, bo mówię ci, żebyś spojrzał na siebie i model biznesowy, z którym zdecydowałeś się handlować z ....... człowiekiem, jesteś handlarzem, handluję OTC i nie chcę, żeby szedł tak, jak teraz jest w USA. Uważam, że mamy prawo handlować tym, czego chcemy, jak chcemy. Jeśli jakieś kubki w firmie zdecydują się złamać zasady, nie będę winić branży, będę winić osoby odpowiedzialne jak każda normalna osoba !!!!! OK na podstawie tej małej Australii jest bzdura, wszyscy powinniśmy przestać handlować OCT tylko dlatego, że straciliście pieniądze ??? A co z finansowaniem burzy, która korzystała z banku Commonwealth na pożyczki, więc Australia powinna przestać korzystać z CBA. Czy powinienem pójść na formularzu i kontynuować rozmowę o tym, jak złe jest CBA do pożyczania burzowych pieniędzy ????? Zrobiłeś swój punkt widzenia, ale nie możesz powiedzieć, że inni brokerzy w AUS są tacy jak sonray, bo upadł sonray. Gdyby tak było, nie byłoby żadnych krwawych interesów! co jest jeszcze bardziej zabawne, to tutaj twoi doradcy w sprawie banku citi fx, bank citi w 09 przetrwał na rządowych outach, chodź !!!! kiedy otworzyłem się z pośrednikami interaktywnymi, zacząłem się zastanawiać, że moje fundusze pomogą w banku Citi w 09 !!!!! bóg thnaku poszedł do BOA. (nie jest to o wiele lepsze) jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.