Pomoc - wszelkie narzędzia, które mogą z łatwością przekonwertować kod MQL4 na kod Easy Language?
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pomoc - wszelkie narzędzia, które mogą z łatwością przekonwertować kod MQL4 na kod Easy Language?

  1. #1
    Witam wszystkich

    Czy możesz uprzejmie poinformować mnie, jakie oprogramowanie może automatycznie konwertować kod MQL4 na język łatwy do zdobycia. Uprzejmie proszę o poradę.

  2. #2
    Szukam również takiego narzędzia. Czy ktoś może pomóc? z góry dziękuję

  3. #3
    Cześć wszystkim! W końcu przenosimy się z MetaTrader 4 na MultiCharts. Potrzebuję konwertera od MQL4 do EasyLanguage (lub do C ). Czy istnieje taki konwerter?

  4. #4
    Cześć, jeszcze go nie używam, po prostu przetestuj, ale nie dla łatwego języka (jeszcze nie).
    http://www.protrader.net/Mają też w planach stworzenie MQL5. Mam je na oku od dwóch lat, ale jak tylko wyglądam, tak naprawdę nie rozumiem, czy przedsiębiorca może go używać, czy tylko profesjonalistów? Po prostu spójrz,

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim! W końcu przenosimy się z MetaTrader 4 na MultiCharts. Potrzebuję konwertera od MQL4 do EasyLanguage (lub do C ).
    Czy mogę zapytać, dlaczego przeniosłeś się do multichartów? Inni użytkownicy forum mówią, że Multicharts jest naprawdę dobry. Szczególnie jest to dobre dla handlu futures. Czy lepiej zacząć od opracowania kodu Multicharts lub NinjaTrader?

  6. #6
    Ninja ma więcej wsparcia brokerskiego, ale Multicharts zaczyna mi dobrze wyglądać. Chcę przekodować moje EA na przyszłe ich zabezpieczenia iw tym momencie protrader wydaje się najlepszym wyborem, ponieważ Ninja ma zbyt mało brokera (większość z ograniczeniami NFA dla Forex) i Multi, który chce, abyś handlował z FXCM (NIGDY ponownie!). ProTrader może uruchamiać MT4 i EasyLanguage, więc wydaje się logicznym wyborem, dopóki Ninja nie zdobędzie więcej brokerów lub Multi otrzyma więcej wsparcia.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    i Multi, który chce, abyś handlował z FXCM (NIGDY jeszcze raz!).
    To prawda, że ​​brokerzy forex są niedoreprezentowani w Multicharts. Obecnie MC obsługuje czterech brokerów fx: 1. FXCM, który jest głupim brokerem i 2. MBT, który jest mniej gówniany niż FXCM (ale nadal jest gówniany) oraz 3. OEC, który jest najbardziej gówniany z powyższego, 4. Interactive Brokers, które jest przyzwoitym brokerem fx. Istnieje również obsługa PFGBest i Dukacopy w MC, ale integracja z tymi brokerami nie jest doskonała i wymaga polerowania.

  8. #8
    5. LMAX - Lepsze warunki handlowe niż cztery wspomniane w poprzednim poście. LMAX Multicharts.net = doskonała konfiguracja dla robotów o dużej szybkości. Możesz pisać swoje EAs w C #. Drobny spread na LMAX, wykresy tickowe, brak ingerencji brokerów, wpisy natychmiastowe, handel wewnątrz spreadu itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.