Renko 2 podejście heiken ashi
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Renko 2 podejście heiken ashi

  1. #1
    cześć wszystkim


    Mam pomysł na podejście transakcyjne. Tylko pomysł, jeszcze nie przetestowany. Opiera się na 2-kropkowych klockach z blokami renko z heiken ashi (HA) i heiken ashi wygładzonymi (HAS).

    Wejście długie:
    Ostatnia świeca HA i HAS zamknięta w kierunku do góry.
    Wyjdź długo:
    Świeca HA zamknięta o zmienionym kolorze.

    Wpis krótki:
    Ostatnia świeca HA i HAS zamknięta w kierunku do dołu.
    Exit short:
    Świeca HA zamknięta o zmienionym kolorze.

    Podejście czysto mechanistyczne. Zaletą wykresów renko jest to, że są mili w pokazywaniu akcji cenowych. Wadą jest to, że cena może się bardzo szybko zmienić i możesz łatwo pominąć ważny punkt wejścia (lub wyjścia), gdy handlujesz ręcznie, jednak może to być dobry sposób automatycznego handlu. Z powodu krótkiego okresu czasu ruchy pojawiają się w myślach, że możesz wziąć pod uwagę skalpowanie.
    Może warto to sprawdzić.


    Linie ze złotym złotem reprezentują 50-krotne odstępy, a przerywane złote linie oznaczają 10-krotne odstępy. Nie bardzo widoczne na miniaturowym obrazie. Zobacz pełny obraz, by zobaczyć szczegóły.

    http://img850.imageshack.us/img850/9166/screen4.gif


    Twoje zdrowie
    Paweł

  2. #2

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    pomysł nie jest dobry
    Bummer:Jak wyglądają liczby?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    pomysł nie jest dobry
    Dlaczego niektórzy ludzie są tak nieuprzejmi? Może spalony? Dziękuję P.w.w za udostępnienie, będzie wyglądać ....

  5. #5
    Wykonałem wizualne obliczenia zysku dla danych na wykresie (w tym 1 pip spread): Razem transakcje: 36 Zwycięskie transakcje: 16 Przerwanie transakcji: 20 Średnia wygrana: 6.8 pip Średnia stracona: 3.3 pip Zysk: 43 pips Najdłuższa a: 3 najdłuższa Zwycięska passa: 3 Czy istnieje sposób na przetestowanie egy przeciwko danym historycznym lub przetestowanie go? Zrobiłem obliczenia zysku dla tych samych danych z 1 pipsowymi wykresami renko (w tym 1 pip spread): Razem transakcje: 67 Zwycięskie transakcje: 40 Przegrane transakcje: 27 Śr. Wygrana: 4,9 pipsa Średnia stracona: 3,15 pipsa Zysk: 138 pipsów Z mojego doświadczenia wynika, że jest naprawdę trudny, odważę się powiedzieć, że nie można ręcznie wymieniać 1 pipsowych wykresów renko. Cena może się bardzo szybko zmienić. Znów automatyczny handel może być kluczem do sukcesu.

  6. #6
    1 Załącznik (y) .... nie jestem wielkim fanem Renko ... ale na popularnym rynku
    Ostatnie odbicie S3 udał się do S2 w około 4 minuty na mieszkanie Może może przetestować to dla nas
    Twoje zdrowie
    https://www.forex-instant.com/forex-...s-journal.html

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wykonałem wizualne obliczenia zysku dla danych na wykresie (w tym 1 pip spread): Razem transakcje: 36 Zwycięskie transakcje: 16 Przerwanie transakcji: 20 Średnia wygrana: 6.8 pip Średnia stracona: 3.3 pip Zysk: 43 pips Najdłuższa a: 3 najdłuższa Zwycięska passa: 3 Czy istnieje sposób na przetestowanie egy przeciwko danym historycznym lub przetestowanie go?
    Przyglądałem się temu trochę dziś rano. Wykresy są mylące. Dzięki 2 pip bloki może malować 5 lub 6 barów w ułamku sekundy, zanim będziesz miał szansę wejść. Tam idą twoje zyski.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przyglądałem się temu trochę dziś rano. Wykresy są mylące. Dzięki 2 pip bloki może malować 5 lub 6 barów w ułamku sekundy, zanim będziesz miał szansę wejść. Tam idą twoje zyski.
    Tak, to jest problem. Dlatego zastanawiam się, czy EA byłby pomocny. Automatycznie kupuj i sprzedawaj.

  9. #9
    - Miałem trochę dziwnych rzeczy, które dzieją się na moich wykresach renko. -Układam indi na wykresie gromady 4HR dla 2-kilowej barki renko. - Gdy otworzę swój wykres offline, wykres renko zmienia się wraz ze zmianą ram czasowych na oryginalnym wykresie 4HR (wykres, w którym załadowałem indi) lub po ponownym uruchomieniu metatradera. wykres renko wygląda zupełnie inaczej. jakieś rozwiązania? dzięki

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, to jest problem. Dlatego zastanawiam się, czy EA byłby pomocny. Automatycznie kupuj i sprzedawaj.
    To może pomóc. Nigdy nie widziałem pracy EA w zamierzeniu. Widziałem wiele zniszczonych wątków i systemy trafiały do ​​kosza, wraz z wprowadzeniem EA. Cała uwaga skupiona jest na tym, dlaczego EA nie będzie działać, a system zostanie zapomniany.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.