Dane historyczne MB-Trading
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dane historyczne MB-Trading

  1. #1
    Cześć handlarze,

    Rozpaczliwie szukam historycznych danych Forex z MB-Trading Live Accounts. Jak zdobyć te dane?

    Powodem jest to, że rozwijam EA na kontach MBT Live. Działa już dobrze, ale czuję, że gdybym miał więcej danych, z pewnością byłbym w stanie jeszcze bardziej ulepszyć EA.
    To, czego potrzebuję, to dane M1 lub dane tyknięć jak najdalej.
    Używając Metatradera z MBT, istnieje historyczna funkcja backfill, ale wracam po około 2 miesiącach.

    Masz pomysł? Założę się, że muszą istnieć ludzie tworzący EA dla planowanych kont MBT, które borykają się z podobnymi problemami!

    pozdrawiam i dziękuję za pomoc,
    .

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, handlowcy, rozpaczliwie szukam historycznych danych Forex z MB-Trading Live Accounts. Jak zdobyć te dane? Powodem jest to, że rozwijam EA na kontach MBT Live. Działa już dobrze, ale czuję, że gdybym miał więcej danych, z pewnością byłbym w stanie jeszcze bardziej ulepszyć EA. To, czego potrzebuję, to dane M1 lub dane tyknięć jak najdalej. Używając Metatradera z MBT, istnieje historyczna funkcja backfill, ale wracam po około 2 miesiącach. Masz pomysł? Założę się, że muszą być ludzie rozwijający EA dla zamierzonego ...
    Tradeigel, dane historyczne są dostępne tylko za pośrednictwem naszego pakietu SDK MBT, tutaj znajduje się podsumowanie danych: - od 10 do 40 dni w przypadku kleszczy - 1 rok w przypadku minut - 20 lat w przypadku pasków dziennych, które można wykorzystać do tworzenia pasków tygodniowych, miesięcznych i rocznych. Daj mi znać, jeśli chcesz zgłębić to dalej.

  3. #3
    Hej, to świetnie! Dzięki za odpowiedź. Nie spodziewałem się, że urzędnik MBT zareaguje tutaj. Cóż ... Rzuciłem okiem na NinjaTrader 7 Beta, ponieważ ma wspierać dane historyczne MBT. Nie udało mi się jednak pobrać żadnych danych (przez cały czas pojawiały się komunikaty o błędach z NT) Czy mógłbyś skierować mnie do przykładowych fragmentów kodu, jak uzyskać dostęp do interfejsu API danych historycznych? Ponieważ chcę zdecydować, czy łatwiej jest zakodować program pobierający dane, czy warto rozwiązać problemy NinjaTrader i skłonić NT do pobrania danych. Ponadto, jeśli istnieją plany związane z interfejsem MT4 z interfejsem Hist API, proszę powiedz mi, może nie warto wysilać się, próbując korzystać z interfejsu Navigator API, gdy dwa tygodnie później mogę po prostu przewinąć z powrotem do Metatrader pobierając dane historyczne i już je posiadając Format danych MT4. dzięki za pomoc, .

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej, to świetnie! Dzięki za odpowiedź. Nie spodziewałem się, że urzędnik MBT zareaguje tutaj. Cóż ... Rzuciłem okiem na NinjaTrader 7 Beta, ponieważ ma wspierać dane historyczne MBT. Nie udało mi się jednak pobrać żadnych danych (przez cały czas pojawiały się komunikaty o błędach z NT) Czy mógłbyś skierować mnie do przykładowych fragmentów kodu, jak uzyskać dostęp do interfejsu API danych historycznych? Ponieważ chcę zdecydować, czy łatwiej jest zakodować program pobierający dane, czy warto rozwiązać problemy NinjaTrader i skłonić NT do pobrania danych. Również,...
    Nie ma za co. Jeśli chodzi o NT7, wysłałem e-mail do naszych znajomych, aby dowiedzieć się, dlaczego dane historyczne się pojawiają. To byłoby łatwiejsze niż przechodzenie przez SDK, ale tutaj: MBT SDK oferuje dostęp do handlu i ofert. MBT SDK pozwala na tworzenie własnych niestandardowych aplikacji, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji wprowadzania zamówień, zarządzania pozycjami i ofertowania naszej rodzimej, detalicznej platformy transakcyjnej MBT Desktop. MBT SDK to w pełni kompatybilna platforma Microsoft COM napisana w Visual Studio w wersji 6 i powinna pozostać zgodna z NETem dla NET2k8 i nie tylko. Pakiet MBT SDK jest automatycznie udostępniany użytkownikowi, po prostu instalując naszą platformę handlu detalicznego na MBT Desktop, nie jest potrzebny żaden inny instalator SDK. Możesz rozwijać się w każdym IDE zgodnym z Microsoft COM: Visual Studio w wersji 6 i wyższej (wersja 5 nie nadaje się do użytku), Borland C, Delphi i VBA w Excelu należą do najpopularniejszych obecnie używanych IDE. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź poniższy link na naszej stronie internetowej.
    http://www.mbtrading.com/developersMbtSdkApi.aspx

  5. #5
    Wiedziałem od NinjaTrader, że NT7 będzie obsługiwał historyczne dane MBT i zostało przetestowane. Jednak NT7 będąc w wersji beta nadal może otrzymać komunikat o błędzie i poprosiliśmy Cię o zgłoszenie problemu na forum NT7, aby pomóc w rozwiązaniu następnego wydania. Proces raportowania procesu NinjaTrader Serdecznie dziękujemy za udział w testowaniu NinjaTrader 7. Nie popełnij błędu, to jest oprogramowanie w wersji beta i są błędy. Jeśli napotkasz problemy lub masz pytania na temat NinjaTrader 7, skorzystaj z poniższej sekcji forum pod linkiem poniżej. Nie usuwaj też żadnych dziennikówśladów w przypadku wystąpienia problemu, ponieważ możemy poprosić Cię o przesłanie tych informacji, aby pomóc nam w procesie debugowania.
    http://www.ninjatrader-support2.com/...splay.php?f=43

  6. #6
    Dziękuję za szybką i dopracowaną odpowiedź.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.