Programowanie wskaźnika MT4
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Programowanie wskaźnika MT4

  1. #1
    Jestem kodem w TradeStation, który jest bardzo przydatny bardzo przydatny Jestem w metatrader przez 10 dni, więc nie wiem jak zaprogramować mój wskaźnik metatrader w ramach tego programu jest dość skomplikowany, że dokonał statystycznego badania huśtawka prawdopodobieństwo obliczeń za pomocą łańcuchów Markowa więc jeśli ktoś może dokonać transkrypcji to oczywiście ten kod :-)
    Dziękuję Ci


    FRANCUSKI

    j'ai fais un code sous tradestation qui m'est très utile vraiment très utile je suis sous metatrader depuis 10 jours donc je ne sais pas comment programmer mon namierz sous metatrader ce program est assez compliqué il fait une étude statistique des swings un calcul de probabilité en utilisant les chaines de markov donc si une personne peut le transcrire bien sur elle auras ce code :-)
    merci

  2. #2
    Cześć, jestem zainteresowany łańcuchem Markowa, proszę wyślij mi specyfikację. Dzięki Ric Ver

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.