Rysowanie wielu poziomych linii w oknie wskaźnika ...
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Rysowanie wielu poziomych linii w oknie wskaźnika ...

  1. #1
    Cześć!

    Próbuję napisać indi, które wyświetli linię poziomą w kolorze czerwonymzielonymniebieskim, w zależności od ceny, np. na czas RSI wynosi powyżej 80, linia jest czerwona, gdy RSI pozostaje między 20 80, w tym czasie linia jest rysowana na niebiesko, a czas RSI pozostaje poniżej 20, linia jest pomalowana na zielono. Ponadto, chcę narysować wiele linii poziomych, po jednej dla każdego TF w pojedynczym oknie indi.

    Dowolne komentarze, które funkcje mają wyglądać dla procesu rysowania lub jeszcze lepiej, każdy przykład indeksu multi-tf.

    Tak więc, po prostu potrzebuję sposobu na narysowanie wielu linii poziomych (każda reprezentuje TF) i wielu kolorów.

    Dziękuję za Twój czas,

    Z poważaniem,
    Usman.

  2. #2

  3. #3
    51 wyświetleń, ale nie jedna odpowiedź
    , ludzie!

  4. #4
    Proste pytanie, wiem, że w oprogramowaniu MT4 używam oprogramowania, mogę wstawiać poziome linie, ale chcę wstawić 2 lub więcej linii poziomych jako zestaw, a jeśli przesunę jedną, pozostałe podążą za. Więcej szczegółów: linie poziome są oddalone o 3 pipsy, a jeśli przesuniemy linie poziome, wszystkie będą się przesuwać razem. Proszę pomóż. z góry dzięki ... oto wątek:
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...-deletion.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.