5-minutowa analiza fali. (Metoda ceny akcji w ciągu dnia) - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: 5-minutowa analiza fali. (Metoda ceny akcji w ciągu dnia)

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wydaje mi się, że ostatnie wieczory były doskonałym przykładem tego, gdzie wsparcie i opór zabiły system. Wiele par próbuje przebić się przez obszary, których nie zdołali przełamać w ciągu kilku miesięcy, ale niektóre transakcje były poprawne na tych poziomach. Jeśli te pary mogą jednak przełamać te poziomy, uważaj! Mógł jeździć ładną długą falą. David
    Cześć DavidH ... Zgadzam się z tobą, że powinniśmy patrzeć na opór wsparcia przed wejściem w transakcje. Zauważyłem kilka razy, że wchodziliśmy na te poziomy, kiedy powinniśmy czekać na przerwy lub odrzucenia.

  2. #22
    Optik, Wspomniałeś, że udostępniasz iluminację ustawień tej metody i jak monitorujesz 10 walut na raz na jednym ekranie. Na pewno chciałbym to zobaczyć! Z góry dziękuję. Sir Viver

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ...... Och ... i SŁYSZAM, że w fruingowe dni jak dzisiaj ... kopanie jest bardzo terapeutyczne
    LOL, nie mogę znaleźć mojego ...

  4. #24
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wspomniałeś, że podzielisz się iluzją konfiguracji na tej metodzie i jak monitorujesz 10 walut na raz na 1 ekranie.
    Oto, jak wyglądał mój ekran dziś rano (załączony plik pdf). Wymieniam drugą metodę na moim drugim monitorze przy użyciu podobnej konfiguracji. Właśnie zainstalowałem MT4 w oddzielnym katalogu i nazwałem goMeta Trader 4 (2). Następnie otwieram 1. MT4 na jednym monitorze dla tej metody i otwieram 2. MT4 na 2. monitorze dla 2. metody ... i zarządzam 18 parami (9 par x 2 ekrany) na 2 monitorach. Powinienem wspomnieć, że handluję od wielu lat, a moje zarządzanie ekranem jest drugą naturą. Z praktyką robi się łatwiej, mam nadzieję, że to pomogło.
    https://www.forex-instant.com/attach...1996837860.pdf

  5. #25
    optik dzięki za udostępnienie swojego wyświetlacza z nami. zastanawiałem się, czy nasze platformy metatrade miały jakąś różnicę. czy chcesz sprzedać stop na wykresie nr 6? w mojej platformie zlecenie ograniczenia sprzedaży może być ustawione tylko na wyższą cenę niż cena rynkowa.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ... czy chcesz sprzedać stop na wykresie nr 6? ...
    tak ... literówka ... naprawiono ... poprawiono pdf

  7. #27
    Jakie były liczby na piątek? Nie byłem w stanie handlować tak długo. David

  8. #28
    1 załącznik (s) tickticker, zgodnie z twoją prośbą ostatnie 500 linii czatu Fridays - dołączone
    https://www.forex-instant.com/attach...7863606850.txt

  9. #29

  10. #30
    Cześć ludzie! Jestem tu nowy i śledzę ten wątek (i inne) z zainteresowaniem. Czytając o tym systemie, coś mnie uderzyło ... Jeśli ustalisz obecność trendu patrząc na wykres 4 godz. I wykres 30 min, a następnie wprowadzisz za pomocą wykresu 5 min, czy nie byłoby równie skuteczne umieszczenie 6 barów SMA i 48-bitowy SMA na wykresie pięciominutowym, aby określić, co robią trendy w ciągu 30 minut i 4 godzin? Pięć minut x 6 = 30 minut i pięć minut x 48 to cztery godziny, więc za pomocą SMA 6 i 48 na wykresie pięciominutowym można monitorować ruchy dwóch dłuższych ramek czasowych bez konieczności przełączania między wykresami. Jakieś przemyślenia na ten temat? Możliwe, że nadmiernie upraszczam i że posiadanie trzech wykresów i używanie świeczników do monitorowania trendów 30-godzinnych i 4-godzinnych jest lepszym sposobem na zrobienie tego - byłbym zainteresowany, aby dowiedzieć się innych na ten temat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.