CFTC Final Retail Forex Rules - Dźwignia 50: 1 - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: CFTC Final Retail Forex Rules - Dźwignia 50: 1

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Maklerzy Fx nie są brokerami w sensie rzeczywistym. Są cenotwórcami. Robią spread, a gdy pozycja stanie się wystarczająco duża, zabezpieczą ją. Po prostu mają luksus czynienia z ich spreadów. Jak wszyscy banki wiedzą, spread dochodowy jest źródłem dochodu. Nie są wystarczająco duże, aby przenieść rynki. Jeśli Twój pośrednik przekręca cenę z dala od rynku, to czas na zmianę brokerów. Nie jest w ich interesie palenie klientów. Kosztuje ich to, aby dostać klienta na pokład i im więcej handlujesz, tym więcej robią na swoim spreadu. czemu...
    Zobacz, to jest to, co myślałem. Zarabiają na spready i zabezpieczają się przed ryzykiem. Ale dlaczego mieliby polować na SL i robić spekulacje? Te zachowania sugerują, że handlują i próbują zarobić na zarabianiu.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak jestem poważny....
    Dukascopy to ECN ... lol ... najlepsza linia nocy. Dzięki. Mogę teraz iść spać z uśmiechem. Zbyt śmieszne. Jaką prowizję naliczają ponownie za handel? Ale jeśli nadgodziny, kupcy są lepiej wykształceni, stają się bardziej sprawiedliwi niż źle? Poważnie? Przeciętny sprzedawca walutowy po przejściu na live trwa 3 miesiące i nigdy nie dokonuje ponownego deponowania. Czemu? Ponieważ zapisują się do pośrednika, który ostatecznie bierze ich pieniądze i myślą, że nie rozumieją handlu. Średnia nigdy nie będzie mądra, a zaczyna się od tego, że przekazują swoje pieniądze Dukascopy, FXCM i Oanda. I daj im pieniądze, o co mi chodzi, to ... zdeponujesz fundusze, aby w końcu uzyskać o wiele więcej. O ile rozporządzenie to jest dobre i pomocne, nie jestem pewien, czy handlowcy na tym rynku zasługują na coś dobrego.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zobacz, to jest to, co myślałem. Zarabiają na spready i zabezpieczają się przed ryzykiem. Ale dlaczego mieliby polować na SL i robić spekulacje? Te zachowania sugerują, że handlują i próbują zarobić na zarabianiu.
    Tak właśnie myślałem !!! Koleś, kiedy masz chwilę bingo, trzymaj się go. Polowanie i rekwotowanie zwiększają zyski, a na koniec, jeśli wpłacisz 10 000 $, oznacza to, że w ciągu trzech miesięcy przeleją te 10 000 $ do swoich bilansów i z konta.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak właśnie myślałem !!! Koleś, kiedy masz chwilę bingo, trzymaj się go. Polowanie i rekwotowanie zwiększają zyski, a na koniec, jeśli wpłacisz 10 000 $, oznacza to, że w ciągu trzech miesięcy przeleją te 10 000 $ do swoich bilansów i z konta.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Maklerzy Fx nie są brokerami w sensie rzeczywistym. Są cenotwórcami. Robią spread, a gdy pozycja stanie się wystarczająco duża, zabezpieczą ją. Po prostu mają luksus czynienia z ich spreadów. Jak wszyscy banki wiedzą, spread dochodowy jest źródłem dochodu. Nie są wystarczająco duże, aby przenieść rynki. Jeśli Twój pośrednik przekręca cenę z dala od rynku, to czas na zmianę brokerów. Nie jest w ich interesie palenie klientów. Kosztuje ich to, aby dostać klienta na pokład i im więcej handlujesz, tym więcej robią na swoim spreadu. czemu...
    Czy czytałeś post? Czy możesz komentować post? Przestań komentować moje. Przyznałem już, że nie rozumiem i dlatego właśnie zadałem to pytanie.

  5. #25
    Człowieku, lepiej tego nie ograniczać. no cóż, citi było już 50: 1 bez tych gości, a bank deutsche wciąż jest opcją, więc mogłem dać bzdury tym klaunom. lubię 100: 1 siebie. tylko mała dodatkowa poduszka. Handluję koszami, więc to by się dla mnie osobiście wyssało. większość ludzi tutaj nie handluje 14 parami na raz, więc nie będą tego potrzebować, ale my będziemy mieli inny przypadek. Obliczyłem, że potrzebuję co najmniej 56: 1. Mógłbym żyć z 50: 1 i nie żywię się z tego powodu. więcej ograniczeń dźwigni i stanie się dla mnie po prostu głupia. dlatego cieszę się, że banki nie muszą przestrzegać tych głupich zasad osła. nie muszą tego robić. tworzą rynek i są bankami, a nie brokerami. Handluję tylko z brokerami, ponieważ nie osiągnąłem takiego poziomu obrotu bankowego, jak powinno być jeszcze całkiem. dlatego nazywają ich brokerami. bo tak zazwyczaj kończą się kupcy

  6. #26

    Czy nie jest nielegalne wypłacanie pieniędzy i wykorzystywanie ich do celów na terenie USA?

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy nie jest nielegalne wypłacanie pieniędzy i wykorzystywanie ich do celów na terenie USA?
    Dunno, Kto mówi, że nie wyjeżdżasz na wakacje poza USA ;-) Ktoś mówił, że myślą o uprawianiu hazardu online i rozpowszechnianiu legalności w USA. Podejrzewam, że to podlega tej samej egorii. Prohibicja nie działa. Powinieneś to już wiedzieć :-))

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy nie jest nielegalne wypłacanie pieniędzy i wykorzystywanie ich do celów na terenie USA?
    Nie, ale musisz przestrzegać przepisów dotyczących zgodności (zgłoś wszystkie zagraniczne konta bankowe). Dodatkowo, zagraniczny zakład lub podmiot gospodarczy nie może być używany jako pojazd do unikania podatków. Pamiętaj, że istnieją umowy dwustronne z naszym Gov i zagranicznymi krajami, więc informacje bankowe są już w wielu przypadkach bezpłatne. Nie zakręcaj z prawem, będzie ci odpowiadał. Więcej informacji na stronie IRS:
    http://www.irs.gov/businesses/small/...106568,00.html

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Człowieku, lepiej tego nie ograniczać.
    To może się zdarzyć. Wymaganie dotyczące dźwigni w proponowanym przepisie zostało zastąpione w ostatecznych zasadach mechanizmem, w którym Komisja ustala parametry (uwolnienie określa minimalny depozyt zabezpieczający w wysokości 2 procent w przypadku głównych walut i 5 procent wartości nominalnej transakcji dla wszystkich inne waluty), a Komisja okresowo dokonuje oceny stosowności tych parametrów. NFA jest upoważniony do ustalania określonych poziomów depozytów zabezpieczających w ramach tych parametrów i jest zobowiązany do okresowego przeglądu i dostosowywania, w razie potrzeby, zarówno poszczególnych poziomów depozytów, jak i określania, które waluty są # 8220, główne # 8221; walutach, w świetle takich czynników, jak zmiany zmienności. Zmiany nie tylko 50: 1 mogą się zmienić, ale także decydują o tym, co jest główną walutą. Są oni zobowiązani do okresowego sprawdzania tych parametrów. 50: 1 nie wpłynie na mnie, ale widzę, jak wiele BS przychodzi nam z drogi.

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, Chciał wysłać link do naszego oficjalnego oświadczenia dotyczącego tych nowych zasad. Sprawdź to, jeśli jesteś zainteresowany!
    http://www.ibfx.com/Corporate/post/2...nsactions.aspxHappy Trading, Abigail
    Miejmy nadzieję, że IBFX i inni brokerzyMM będą lepiej poinformowani w tym czasie niż w zeszłorocznej regule Compliance 2-43, morzu dezinformacji i fiasku, który doprowadził do tego ostrzeżenia !!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.