CFTC Final Retail Forex Rules - Dźwignia 50: 1 - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: CFTC Final Retail Forex Rules - Dźwignia 50: 1

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Więc jeśli Deutsche Bank nadal oferuje 100: 1 ... czy FXCM nie będzie?
    Nie, FXCM nie jest brokerem SECFINRA. Założę się, że MBT żałuje, że nie łączy swojego podmiotu walutowego z ich działem akcjikontraktów futures, w przeciwnym razie byliby oni również w wykluczonej grupie SECFINRA.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie, FXCM nie jest brokerem SECFINRA. Założę się, że MBT żałuje, że nie łączy swojego podmiotu walutowego z ich działem akcjikontraktów futures, w przeciwnym razie byliby oni również w wykluczonej grupie SECFINRA.
    Trader KGB, Właściwie wcale tego nie żałujemy. Oczywiście, nasz zespół prawników śledził to wszystko cały rok z wielkim zainteresowaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że CFTC wysłuchał komentarzy od przedsiębiorców i uznał, że ich pierwotna propozycja 10: 1 była zbyt restrykcyjna. Uważamy, że 50: 1 to znacznie lepsze miejsce do lądowania, a zmiana ta nie będzie miała wpływu na większość naszych klientów z perspektywy, że nasze średnie konto nie jest zazwyczaj marginalne powyżej 50: 1. Jeśli chodzi o sytuację SECFINRA, to zrozumienie z ogólnej wiedzy na temat sytuacji, że brokerzy wkrótce zakończą się wynikiem 50: 1, a SEC nie chce wejść w tę sytuację i zostać głównym regulatorem FOREX. Pole do gry będzie na poziomie dla brokerów z USA i najprawdopodobniej będzie na poziomie globalnym dla firm z siedzibą w większości krajów wkrótce. Jesteśmy w porządku, skoro jesteśmy z tej perspektywy, chociaż nie należy tego traktować jako komentarza na temat tego, czy jesteśmy otwarci za granicą, czy nie. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy zadowoleni z wyników i uważamy, że ulepszone regulacje w ciągu ostatnich kilku lat powinny pomóc klientom poczuć się bezpieczniej dzięki swoim depozytom w regulowanych firmach, a także powinny przyczynić się do poprawy gotowości społeczeństwa do rozważenia rynku FOREX. Zgadzam się, że 10: 1 byłoby okropne.

  3. #13
    ktoś odrzucił mój komentarz na ten temat w drugim wątku. ale wydaje się, że nie, nas mieszkańcy nie będą mogli mieć kont zagranicznych. sprawdź tekst na stronie głównej
    http://www.jadefx.com- nie przyjmuje mieszkańców USA i obywateli jako klientów.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ktoś odrzucił mój komentarz na ten temat w drugim wątku. ale wydaje się, że nie, nas mieszkańcy nie będą mogli mieć kont zagranicznych. sprawdź tekst na stronie głównej
    http://www.jadefx.com- nie przyjmuje mieszkańców USA i obywateli jako klientów.
    Staraj się nie informować o twoich wiadomościachopiniach na podstawie komentarzy na stronach sklepowych.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ktoś odrzucił mój komentarz na ten temat w drugim wątku. ale wydaje się, że nie, nas mieszkańcy nie będą mogli mieć kont zagranicznych. sprawdź tekst na stronie głównej
    http://www.jadefx.com- nie przyjmuje mieszkańców USA i obywateli jako klientów.
    Istnieje kilku brokerów, którzy nie przyjmują klientów z USA z własnych powodów. Mój broker offshore nie sugerował, że moje konto zostanie zamknięte.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Staraj się nie informować o twoich wiadomościachopiniach na podstawie komentarzy na stronach sklepowych.
    Żadne bucketshops nie pozwalają klientom z USA! Fxpro, jadefx itp. ... to było w ten sposób przez DŁUGI CZAS ... nic nowego

  7. #17
    chodzi o to, że jadefx był pierwotnie w USA, a wcześniej w tym roku przeniósł się na morzu, a teraz przyszedł z pomysłem, aby nie pozwolić obywatelom USA na handel z nimi. Zakładam, że musi to zrobić z nowymi regulacjami.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    chodzi o to, że jadefx był pierwotnie w USA, a wcześniej w tym roku przeniósł się na morzu, a teraz przyszedł z pomysłem, aby nie pozwolić obywatelom USA na handel z nimi. Zakładam, że musi to zrobić z nowymi regulacjami.
    Albo są mądrzejsi od przeciętnego oszusta, wiedząc, jak łatwe jest dla amerykańskich regulatorów wykorzystaniezamrożenie ich banków. Skupić siły, które nie mogą walczyć z powrotem = lepsze długoterminowe egy.

  9. #19
    Język w ustawie Dodda Franka zabrania amerykańskim klientom handlowania na rynku Forex z podmiotami offshore. Ustawa mówi, że jedynym kontrahentem, który może zaoferować forex klientom detalicznym, jest amerykańska instytucja finansowa. Dla mnie oznacza to, że klienci z USA będą musieli powrócić do amerykańskich brokerów.

  10. #20
    Pierwotnie był proponowany jako badanie. Nie jestem pewien, czy jeszcze to zrobili ... choć z jego brzmienia przeszli nowe ograniczenia dźwigni. Te dwa elementy niekoniecznie są jednym i tym samym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.