Pokój handlowy - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Pokój handlowy

  1. #31
    USDCAD Short at 1.3105 SL 25 Pips away TP 1.30785 GOLD short 1179.50 TP at 1165 NZDUSD Krótko o 0,65944 TP na 0,6500 Co sądzisz o tym handlu? Z pozdrowieniami Danny

  2. #32
    Nieczęsto wymieniam UC, ale 31700 odbyło się kilka razy. Jest jednak w środku kanału (nie cierpię handlować tym obszarem) i przy tak wielu próbach musi się złamać. Mogę go skrócić o 1/3 mojej normalnej wielkości i średniej w pozostałych, jeślikiedy osiągnę zysk z bardzo ograniczonym zatrzymaniem

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    USDCAD Short at 1.3105 SL 25 Pips away TP 1.30785 GOLD short 1179.50 TP at 1165 NZDUSD Krótko o 0,65944 TP na 0,6500 Co sądzisz o tym handlu? Z pozdrowieniami Danny
    Cześć Danny, podoba mi się, że tylko skrót Nzdusd może sprawić ci kłopot, ponieważ może odbijać się w stronę obszaru 0.6660, ale to przez następne dni, więc możesz nadal mieć fajne intraday handlowe na usdcad i złoto, które będę również krótkie, ale na UsdCad jesteś krótki na 1.3165 (literówka tam?) tylko mój osobisty widok

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nieczęsto wymieniam UC, ale 31700 odbyło się kilka razy. Jest jednak w środku kanału (nie cierpię handlować tym obszarem) i przy tak wielu próbach musi się złamać. Mogę go skrócić o 1/3 mojej normalnej wielkości i średniej w pozostałych, jeślikiedy osiągnę zysk z bardzo ograniczonym zatrzymaniem
    tak dobry poziom, aby przejść krótko, byłbym również shorting już handlu @ 1.3145, ale prawdopodobnie będzie niższa, aż do około niskiej powierzchni 1.3100

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Danny, podoba mi się to, że tylko skrót Nzdusd może sprawić ci kłopot, ponieważ może odbijać się w kierunku obszaru 0.6660 na usdcadzie i złocie, który byłby zwarty, a także tylko moim osobistym widokiem
    Dziękuję za twoją opinię, że opuściłem nzdusd z zyskiem 10 pipsów

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} yep dobry poziom, aby przejść krótki, byłbym również na krótko już handlu @ 1.3145, ale prawdopodobnie będzie niższa, aż do około niskiej powierzchni 1.3100
    Dość intuicyjny z waszego długiego euro ... USD dopiero wczoraj wchodzi na fali 4 w górę .... cel 1533 na Euro .... potem w dół

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dość intuicyjnie z tobą tęsknię za tym Euro .... USD to dopiero wczoraj wchodząca fala 4 w górę .... cel 1533 na Euro .... potem w dół
    dziękuję, zgódź się z twoim celem na Euro, ale nadal handlujemy niepewnym i niestabilnym rynkiem

  8. #38
    eur long @ 1.1389 sl 40 pips tp open closed @ BE

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Długi AUDUSD na poziomie 0,7272. SL o wartości 0,7250. TP w ... nigdzie.
    Zamknięte AUDUSD. 10 pipsów. Zrobiłem to w tym tygodniu.

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nieczęsto wymieniam UC, ale 31700 odbyło się kilka razy. Jest jednak w środku kanału (nie cierpię handlować tym obszarem) i przy tak wielu próbach musi się złamać. Mogę go skrócić o 1/3 mojej normalnej wielkości i średniej w pozostałych, jeślikiedy osiągnę zysk z bardzo ograniczonym zatrzymaniem
    hej Moneym, jeśli zrobiłbyś tak krótko, to zarobiłbyś ponad 100 pipsów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.