Forex Reversals Scanner?
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Forex Reversals Scanner?

  1. #1
    Czy ktoś może mi zasugerować, jakie dobre skanery tam są dla odwrócenia. podwójny wierzchołekdół. głowa i ramię, 1-2-3 patter.The skaner powinien być samodzielny, a nie wskaźniki podłączone do wykresu.

    Dzięki!

  2. #2
    platforma internetowa lub .. ea do skanowania wszystkich ponad 20 par jest w porządku

  3. #3
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś może mi zasugerować, jakie dobre skanery tam są dla odwrócenia. podwójny wierzchołekdół. głowa i ramię, 1-2-3 patter.The skaner powinien być samodzielny, a nie wskaźniki podłączone do wykresu. Dzięki!
    Możesz to sprawdzić, ale właśnie wypróbowuję to dzisiaj.
    https://www.forex-instant.com/attach...1880220644.rar

  4. #4
    Prowadzę bezpłatny zautomatyzowany kanał telegramu, który informuje nas o zmianach wskazanych przez wskaźnik harmoniczny zwany ZUP. Tutaj jest link :
    https://t.me/HarmonicAlerts

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Możesz to sprawdzić, ale właśnie to wypróbowuję. {plik}
    proszę podzielić się swoimi doświadczeniami z tym skanerem, używa również it.thanks

  6. #6
    witam wszystkie korharmoniczne i zup są najlepszymi wyszukiwarkami wzorców (skaner) google it pl i można znaleźć ostatnią wersję goodluck

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Możesz to sprawdzić, ale właśnie to wypróbowuję. {plik}
    Dzięki za ten wskaźnik. Chciałbym zapytać, czy wiesz, czy nieprawidłowe wzorce są automatycznie usuwane z pulpitu nawigacyjnego.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dziękujemy za ten wskaźnik. Chciałbym zapytać, czy wiesz, czy nieprawidłowe wzorce są automatycznie usuwane z pulpitu nawigacyjnego.
    Chyba tak. Niestety, po prostu sprawdziłem 2 dni tylko z ciekawości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.