MT4 qs
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: MT4 qs

  1. #1
    Cześć David ...... Właśnie odkryłem i przeczytałem twój świetny post, aby pomóc w poruszaniu się po platformie MT4, która zawiera listę pewnych funkcji, które nie są łatwo widoczne z bardzo obszernego samouczka. Informacje zawarte w twoim poście zapewniają ogromny skrót do szybkiego opanowania platformy dla każdego, kto nie jest z nią zaznajomiony. Dziękuję za udostępnienie.

    Właśnie pobrałem oprogramowanie MT4, ustawiłem swoje wykresy i ogólnie bawiłem się nim i jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Istnieją jednak trzy elementy, które ty (lub ktokolwiek inny czytający ten post) może rzucić trochę światła na: -

    i) Czy możliwe jest zwiększenie rozmiaru punktu odczytu ceny pionowej po prawej stronie wykresu?

    ii) 4 paski narzędzi, które ustawiłem na górze wykresu, zostaną automatycznie otwarte i pojawią się na każdym wykresie, na który przełączam. Jednak po zamknięciu programu i ponownym uruchomieniu brakuje pasków narzędzi, więc czy wiesz, jak je ustawić i domyślnie pojawiać się za każdym razem?

    iii) Czy istnieje sposób, aby celownik pozostał włączony, nawet po kliknięciu na wykresie. Podczas ręcznego testowania wstecznego stale klikasz i przeciągasz, aby przewinąć (co można zrobić za pomocą klawiatury), lub punkt-punkt dla odczytu ceny i pipsów itp. Sposób pisania oprogramowania, każde kliknięcie wykresu anuluje celownik, który za każdym razem wymaga reaktywacji i może być dość denerwujący.

    Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc, jaką możesz zaoferować.

    Jasio

  2. #2

  3. #3
    Dzięki soso .... Teraz rozumiem w odniesieniu do lepkich postów. Jasio

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.