Handel liczbami? - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Handel liczbami?

  1. #21
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Skalperze, przestałem używać wypełnionych MA, ponieważ oni sprowadzili mnie do Trades późno. Jeśli zapoznasz się z poniższymi wykresami, zobaczysz, co robię, aby potwierdzić przepływ w trybie przełączania zamówień. Ponadto, patrząc na HTFs, widzimy przyczynę przesunięcia w przepływie zlecenia Uprzedzmy, aby zwyżkował i zwyżkował, aby zniszczyć {image} {image} {image}
    M30 GBPJPY Uwagi


  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} M30JPY M30 Obserwacje {image}
    Fajna analiza; Właściwie to spodziewam się tutaj zwyżkowego ruchu! Zobaczmy………….

  3. #23
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Skalperze, nie bardzo lubię używać map ciepła, ponieważ do czasu, kiedy pokazują ekstremum, takie jak AUDJPY, ruch się kończy. 1
    ha ha master mapy cieplne nieźle ... zakres pary bardzo ryzykowny heatmap po wyborze dnia codziennego najlepsza konfiguracja curruncy ... przed analizą 5m 15m wykres i wyższy wykres reguła mojej metody potwierdzam czas Szybko biorę wpis bardzo prosty
    zasada .. czy jestem mt4 czas otwarty sprawdzanie mojego wykresu Dashboard później weź pomysł, co najlepiej ustawić obecny rynek jest
    zobacz, czy moje konto demo naprawdę inwestuje 15 dni, całkowite zwiększenie konta to 185% saldo konta startowego 200 $ to za mało
    pozdrowienia


  4. #24
    2 Załącznik (y) Krótki handel w GBPUSD M5M1


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.