SilentFathers Trading Ideas - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: SilentFathers Trading Ideas

  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jesteś jednym z niewielu, którzy znaleźli coś, czego nawet ja nigdy nie widziałem. I szczerze mówiąc, jest naprawdę dobry. Polecam, abyś kontynuował, ponieważ możesz podwoić, a nawet potroić konto w czasie. Kocham cię pomysł. Będzie testować do tej pory trzy pomysły. Pomaganie innym jest dobre. I zrobiliśmy świetną robotę w kilka tygodni. Znalazłem też coś, więc tworzenie wątku było naprawdę świetnym pomysłem.
    /Och i Hepsibah, mam pomysł dla ciebie. Opublikujemy go jak najszybciej.
    Aa i mam pytanie do ciebie. Czy wymieniasz to na prawdziwe konto? ...
    Dzięki SF i tak, zarabiam na życie, więc wszystkie te transakcje są na jednym z moich kont na żywo. Uśredniałem 200-300 GBP dziennie przy tych drobnych transakcjach i choć zdaję sobie sprawę, że to nie wystarczy dla wielu osób, jest to wystarczające dla moich potrzeb. Czekamy na Twój nowy pomysł

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki SF i tak, zarabiam na życie, więc wszystkie te transakcje są na jednym z moich kont na żywo. Uśredniałem 200-300 GBP dziennie przy tych drobnych transakcjach i choć zdaję sobie sprawę, że to nie wystarczy dla wielu osób, jest to wystarczające dla moich potrzeb. Czekamy na Twój nowy pomysł
    Dobra robota! Udowodniłeś, że to naprawdę dobry sposób na handel.
    Dobrze mieć Cię w moim wątku. Naprawdę szczęśliwy dla każdego, kto zarabia z tym pieniądze.
    Szczerze mówiąc, ludzie lata temu w Czechach powiedzieli mi, że to nie działa. Z góry napisałem, gdzie wejść i było bardzo dokładne. Jednak zawsze tracili stare posty, więc powiedzieli, że jest źle. Udowodniłeś coś innego.
    Zabawne ... Gdzie był problem? O tak, ludzie ...

  3. #33
    hepsibah, twoja metoda jest świetna! Próbowałem potwierdzić transakcje ze Stochiem (8,3,3), pokazuje zawsze punkty zwrotne. Ile oglądasz par, jakie ramy czasowe?

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Twoja metoda jest świetna! Próbowałem potwierdzić transakcje ze Stochiem (8,3,3), pokazuje zawsze punkty zwrotne. Ile oglądasz par, jakie ramy czasowe?
    Koncentruję się głównie na UE, ale na wszystkich tf, szukając nie tylko wzoru poprzecznego, ale także głowy i ramion, wzorców M i W. Myślę, że zaletą korzystania z kanałów jest to, że wszystko na wykresie jest oparte na aktualnej akcji cenowej i jest to piękna czysta karta. Osobiście nie byłbym zbyt zainteresowany wprowadzaniem dodatkowych wskaźników, takich jak stochastyczny - ale cokolwiek pływa po twojej łodzi

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Skoncentruję się głównie na UE, ale na wszystkich tf, szukając nie tylko wzoru krzyżowego, ale także wzoru głowy i ramion, M i W. Myślę, że zaletą korzystania z kanałów jest to, że wszystko na wykresie jest oparte na aktualnej akcji cenowej i jest to piękna czysta karta. Osobiście nie byłbym zbyt zainteresowany wprowadzaniem dodatkowych wskaźników, takich jak stochastyczny - ale cokolwiek pływa po twojej łodzi
    Dziękuję za Twoją odpowiedź. Lubię też wykresy bez żadnego wskaźnika, ale wciąż nie jestem pewien co do wpisów, więc myślę, że to może pomóc

  6. #36
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dziękuję za odpowiedź. Lubię też wykresy bez żadnego wskaźnika, ale wciąż nie jestem pewien co do wpisów, więc myślę, że to może pomóc
    Mam dość sformułowane wpisy, wchodzę na koniec baru po tym, jak V uformował się na dolnym kanale dla kupna, a po odwróceniu V uformował się na wyższym kanale w celu sprzedaży. Jeśli cena się odwróci, handel jest nadal ważny i będę czekać na następne V i dodać kolejny handel - jest to dość niezwykłe, ale czasami cena tworzy podwójne dnogórę lub inne LLHH. Mam tendencję do dzielenia moich całkowitych obrotów handlowych na trzy, aby w razie potrzeby umożliwić dwa dodatkowe transakcje dla tego samego celu. TP jest kilka pipsów poniżej ostatniej LL górnego kanału przez długi i powyżej HH dolnego kanału na krótki. Wyszedłem, gdy pojawiła się szansa na wykresie 1m UE, ale tak bym to grał, gdybym tu był.

  7. #37
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Mam dość sformułowane hasła, wchodzę na koniec baru po utworzeniu V na dolnym kanale w celu kupienia i po tym, jak odwrócona V utworzyła na wyższym kanale w celu sprzedaży. Jeśli cena się odwróci, handel jest nadal ważny i będę czekać na następne V i dodać kolejny handel - jest to dość niezwykłe, ale czasami cena tworzy podwójne dnogórę lub inne LLHH. Mam tendencję do dzielenia moich całkowitych obrotów handlowych na trzy, aby w razie potrzeby umożliwić dwa dodatkowe transakcje dla tego samego celu. TP to kilka pipsów poniżej ostatniego ...
    Jakie są twoje ustawienia dla blueIndior? Dzięki

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Mam dość sformułowane hasła, wchodzę na koniec baru po utworzeniu V na dolnym kanale w celu kupienia i po tym, jak odwrócona V utworzyła na wyższym kanale w celu sprzedaży. Jeśli cena się odwróci, handel jest nadal ważny i będę czekać na następne V i dodać kolejny handel - jest to dość niezwykłe, ale czasami cena tworzy podwójne dnogórę lub inne LLHH. Mam tendencję do dzielenia moich całkowitych obrotów handlowych na trzy, aby w razie potrzeby umożliwić dwa dodatkowe transakcje dla tego samego celu. TP to kilka pipsów poniżej ostatniego ...
    kocham Cię

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Kocham cię
    Lepiej rób to na osobności

  10. #40
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jakie są twoje ustawienia dla blueIndior? Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.