SilentFathers Trading Ideas
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: SilentFathers Trading Ideas

  1. #1
    4 Załącznik (y) Witam wszystkich, to co chcę ci pokazać to coś, co zrobiłem lata temu. Będzie to również coś w rodzaju mojego własnego pamiętnika, ponieważ łamie moje własne zasady. Co oczywiście jest złe. Co znajdziesz w tym wątku?/Proszę, wątek jest stale aktualizowany, ponieważ nie pamiętam wszystkiego, co chcę wam pokazać za 10 minut. Miej to na uwadze i sprawdzaj regularnie, dziękuję.


    \\ Zaktualizowany dla wskaźnika (wersja cTrader .. Moja własna stara wersja, zrobię nową później, ale teraz nie jest potrzebna)/ Zrozumiesz, dlaczego handlowanie kleszczami jest o wiele lepsze niż za pomocą dowolnej minutyWykres godzinowy Inny sposób umieszczania linii SR Linie trendu (tylko prezentacja, na razie ..) Nauczysz się, jak tworzyć potężny opór lub wsparcie, używając tylko dwóch lub trzech świec!
    Jest o wiele więcej do pokazania. Jestem bardzo zadowolony z wszystkiego, ponieważ wszystko jest niesamowite i nikt z niego nie korzysta. Ponieważ nikt nie widzi
    .. Jeśli rozumiesz ... pokażę ci to na razie. Nie mogę ci nawet pokazać wszystkiego, możliwości są nieograniczone.

    Zobaczmy prosty opór ... wykres 1H vs 50 wykresów paskowych. Nie zwracaj uwagi na niebieski wskaźnik poniżej ceny. Wyjaśnię to później. Będziesz zaskoczony, co ta rzecz może zrobić.


    Muszę przeprosić chłopaków, pozwólcie mi, proszę, zakończyć to teraz, z powodu moich problemów z komputerem i mniej czasu. Kontynuuję ten wątek nowymi postami. To nie jest sprawa jednorazowa, to zajmie trochę czasu. I zrozumiesz.

    Na poniższym wykresie sprawdź, jak możesz wymienić lewy wykres (50 znaków) w stosunku do prawego wykresu, w którym używany jest tylko wykres 1H. Nie widać odwrócenia, ale po lewej stronie możesz! To jest główny punkt, który musisz zrozumieć. I mocniejszy ruch, mniej wykresu potrzebnego. Nawet jedna minuta NIE jest wystarczająca w tych przypadkach! Aby to wyjaśnić, aby zobaczyć cofnięcia w ruchu NFP, potrzebujesz 5 lub 10 wykresów tyknięć. Jedna minuta nie jest tu przydatna.

    Wiem, że to nudne do tej pory, ale zacznę od początku tutaj. Więc zrozumiesz. Nie mogę dojść do sedna, będziesz zgubiony. Obiecuję, że będzie twojego czasu


    Sprawdź różnicę na dwóch ostatnich wykresach. Rozumiesz? Wyrysowałem dwie strzałki, żeby pokazać ci, gdzie możesz iść sprzedać. Możesz zobaczyć, że cena jest leniwy, aby pokonać ten poziom. Nawet najmniejsze wahanie ceny jest dla nas przydatne. Udowodnię to w miarę upływu czasu ..

    Nawiasem mówiąc, jest to głównie akcja cenowa. Cóż ... Szczerze mówiąc, to tylko akcja cenowa. Ten niebieski wskaźnik wyjaśnię później. A najprawdopodobniej zostaniesz przeklęty przez rzeczy, które możesz zrobić z takimi banalnymi rzeczami.







    https://www.forex-instant.com/attach...2939000197.zip

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Do tej pory 733.
    Tylko do testowania drugiego pomysłu. Ale można go używać bez żadnych problemów. {obraz}
    Witaj, SF, mam wskaźnik ”Zespoły cenowe” pobrany ze strony 1. Gdzie mogę pobrać niebieski wskaźnik, którego używasz? dzięki.

  3. #3
    2 Załącznik (y) Teraz, po kilku godzinach myślenia, pokażę ci, jak możesz przewidywać i handlować odwróceniami od samego początku! Sprawdź to zdjęcie i bądź zdumiony. Tylko przy prostym działaniu cenowym i jednym wskaźniku możliwe jest uzyskanie całkowicie niesamowitych linii wsparciaoporu. Pokażę wiele przykładów na pewno później. Chłopaki zadają mi każde pytanie, które chcesz wiedzieć. Będzie potrzebne. Muszę wiedzieć, że rozumiesz to do tej pory. Zaktualizowany post z tablicą wyników. Możesz zobaczyć, jak możesz to wymienić tutaj. Nie jest to możliwe na 1 godzinę, ponieważ nie widać ruchu mikro, ale na kleszcze można! Kiedy wymieniasz karty tickowe, musisz je wymienić, tak jak jest to wykres godzinowy. Widać tam ten trend. Reversals również ...


  4. #4
    ten wskaźnik wygląda na to, że nastąpił wzrost i spadek rzeczywistej ceny. Interesujące ... proszę iść dalej

  5. #5

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ten wskaźnik wygląda na to, że nastąpił wzrost i spadek rzeczywistej ceny. Interesujące ... proszę iść dalej
    Wygląda na to, że tak. Powiem, jak to działa, aby każdy mógł z niego korzystać. Naprawdę lepiej jest używać jako SR. Wychodzę teraz, ale będę kontynuować wątek później. : 3

  7. #7
    Dziękuję Ci SilentFather. Tak trzymaj

  8. #8
    SilentFather, Ciekawa koncepcja do tej pory, ale czy jest to opcja kleszczowa, a nie godzinowe ramy czasowe dostępne na platformie MT4 ?. Wspomniałeś też o wskaźniku, myślę, że wszystko, co wciąż nadchodzi ... Dziękuję jak dotąd.

  9. #9
    Jego wykresy wyglądają na wyłączone cTrader.

  10. #10
    to wygląda interesująco, czekając na więcej informacji ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.