Mój Dziennik Introspektywny - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Mój Dziennik Introspektywny

  1. #21
    W skrócie ze ą. Wygląda na to, że nastawienie zmieniło się na zwyżkujące z powodu 1,2,3 na wykresie 5-minutowym. czekać na wycofanie i dostać się długo

  2. #22
    idiota. Myślę, że mój pierwszy pogląd był poprawny: bessy. tak długo

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez ;
    e; [/b] 10880794] Powód mojego czasopisma: · Aby pomóc mi wyjaśnić moje myślenie, w szczególności na ustawieniach i wyjściach · Aby pomóc mi w mojej dyscyplinie handlu, aby trzymać się moich zasad · Aby pomóc mi być świadomym obecnego środowiska ( patrz wykresy od teraz) Format mojego czasopisma składa się z trzech elementów, a mianowicie: · Obserwacja notatek (tj. widok wykresów) · Uwaga Działanie (transakcje brane krótko lub długo z powiązanymi celami zysku). · Uwaga Refleksja (rozważ błędy i decydować o usprawnieniach) Czego nie robi ten dziennik: · Raport z moich zwrotów · Ile zarobionych lub utraconych pipsów · Widok zewnętrzny (nie zachęca do porady innych) · tutaj, aby uczyć innych Ten dziennik jest: · Introspektywny widok ( wyłącznie dla siebie, patrząc do wewnątrz) · Tylko handlu GBPJPY
    Gratuluję przestrzegania zasad, które przygotowałeś i mam nadzieję, że dostaniesz dużo zielonych pestek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.