Mój Dziennik Introspektywny - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Mój Dziennik Introspektywny

  1. #11
    Ogólny trend jest niedźwiedzi, ale może odbijać się od CP, a następnie ponownie w dół

  2. #12
    Refleksja: cierpliwość, teraz jest w S1; uratowane za wcześnie. Przynajmniej nie tracąc pieniędzy, ale potem znowu nie robiąc tego. Jeśli za każdym razem, gdy zwiększę zysk o 10 pipsów, z łatwością osiągnę swój dzienny cel.

  3. #13
    Cierpliwość! Cierpliwość! Zaczekaj, zanim znowu wskoczysz. Analiza jest dobra, ale wykonanie jest bardzo słabe

  4. #14
    Krótki, docelowy S2 Handluj na własne ryzyko

  5. #15
    Nie osiągnął CP przez 4pips. Mam nadzieję, że się nie odwróci i nie trafi.

  6. #16
    Co mam teraz? weź mój 10-procentowy zysk lub pozwól mu działać

  7. #17
    w prawo powrócił do CP; co teraz?

  8. #18
    Myślałem, że użycie dziennika pomoże mi w analizie i dyscyplinie. Moja analiza jest świetna, ale wykonanie jest słabe. Czyli ten dziennik przerwie pracę nad wykonaniem transakcji.

  9. #19
    Zmieniłem moje poglądy na temat przyczyny tego czasopisma. Wcześniej miałem zamiar być bardzo uporządkowany i tak zwane jasne myślenie itp. Próbowałem tego podejścia przez jeden dzień i to nie działało. spędzam zbyt dużo czasu, myśląc o tym, co zamierzam zrobić. Teraz zamierzam handlować bez żadnej głębokiej refleksji i powodów; i spróbuj podejścia Marka Douglasa: w tym sprawiedliwym handlu, jak wtedy, gdy myślisz, że pojawia się przewaga. Krótki z zyskiem 20 pipsów. Ogólny trend spadł: dziś zawsze będziemy starali się tylko brać spodenki

  10. #20
    Dzisiejsze czopy: R3: 155,19 R2: 154,23 R1: 153,26 CP: 152,66 S1: 151,69 S2: 151,09 S3: 150,12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.