Linie trendów z Heiken i i Stochs System
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Linie trendów z Heiken i i Stochs System

  1. #1
    ***** AKTUALIZACJA 20 stycznia 2012 *****

    Zauważyłem, że pojawiło się kilku nowych czytelników, odkąd wątek zaczął się ponownie. Pierwsze 9 stron daje dobre informacje, ale najnowsza reinkarnacja tego systemu zaczyna się od tego postu.


    https://www.forex-instant.com/tradin...ce-action.html

    **************************

    Niedawno opublikowalem wątek, aby spróbować pomóc młodszym traderom, którzy mogą trochę się zmagać. Niestety został przeniesiony do sekcji handlowej z powodu mojego nadmiernego entuzjazmu do wątku przez członka handlowego. (Rozumiem, że moderatorzy forum robią to i nie mają żadnych skarg).

    *** AKTUALIZACJA: usunąłem zawartość oryginalnego wątku, który został umieszczony w sekcji komercyjnej. Chociaż opisywany tutaj system jest nieco inny niż ten, który tu prezentuję, jest wiele dobrych informacji i mnóstwo wykresów, które mogą Cię zainteresować i nie chcę tu znowu iść, więc tutaj jest link i ty może lubię rzucić okiem.
    https://www.forex-instant.com/tradin...end-2-1-a.html***

    Na początku wątku podałem trochę mojej historii i drobny awaria tego, czego potrzebowałem, aby zacząć zarabiać na handlu. W tym wątku nie zamierzam powtarzać wszystkich tych informacji, ale raczej przedstawię system. Jestem pewien, że gdybyś chciał przeczytać ten wątek, prawdopodobnie mógłbyś znaleźć sposób jego znalezienia, a niektóre informacje mogą okazać się przydatne.

    Oferowany tutaj system nieco różni się od mojego systemu w drugim wątku. Uwzględniłem w tym systemie kilka czynników, ponieważ mimo tego, że mogę bez nich doskonale handlować, uważam, że z punktu widzenia początkujących handlowców może być użyteczne posiadanie tych osób, które pomagają w wykrywaniu dobrych transakcji i pomagają w wejściu i wyjściu zasady dobrych transakcji.

    System wykorzystuje linie trendu rysowane na wykresach miesięcznych, tygodniowych i dziennych, 100 ema bliskości, heiken ashi świece i stochastics.

    Rysowanie linii trendu jest czasem trudnym problemem, ale aby uprościć rzeczy, po prostu powiemy, że aby narysować linię trendu, wystarczy połączyć spadki w trendzie wzrostowym i wzlotach w trend zniżkowy. Za nami wiele przykładów wykresów.

    Uwaga na temat linii trendu, gdy jesteśmy tutaj. Najpierw rysuję linie trendów na miesięcznych wykresach. Te miesięczne linie trendu są najbardziej wiarygodnymi poziomami wskaźnika na wykresie. Zwykle wywołują reakcję cenową, jeśli nie całkowitą zmianę trendu. Ponadto, jak wskazano w moim drugim wątku, rysuję 2 linie trendu dotykowego, przez co rozumiem, że pierwszym dotknięciem jest początek linii trendu, a drugi dotyk jest pierwszym punktem połączenia. Wiele osób powie ci, że linia trendu nie jest linią trendu do trzeciego dotknięcia, do którego mówię, ale linia trendu 4 lub 5-minutowego zaczyna życie jako linia trendu 2-stykowego.

    Używam linii trendów, ponieważ są one dobrym, niezawodnym (w wyższych ramach czasowych) miejscem do szukania odwrotu w kierunku trendu.

    Używam 100 ema bliskości, aby pomóc określić długoterminowy trend. Ogólnie rzecz biorąc, biorę tylko transakcje w tym samym kierunku, w którym ema jest pochylone, o ile nie ma silnego wzoru, takiego jak flaga lub trójkąt.

    Używam Heiken i świece, które są świecami o średniej cenie, ponieważ odfiltrowują dużo hałasu z regularnych akcji cenowych. Zmiana koloru w linii trendu wspartej stochami w kierunku głównego trendu daje dobry sygnał. Mogą również pomóc ci pozostać w handlu dłużej, ponieważ jesteś mniej podatny na martwienie się o hałas z dnia na dzień.

    Używam stochastics (8,3,3, lowhigh, simple), aby potwierdzić odwrócenie ceny. Ze wszystkich oscylatorów uważam stochastics za najbardziej przydatny do reprezentowania tego, co dzieje się w pędzie ceny. W drugim wątku zamieściłem kilka postów z wyjaśnieniem, dlaczego nie podoba mi się wykupienie i wyprzedanie warunków. Nic się nie zmieniło, nadal ich nie lubię, ale uważam, że stoch może być przydatny przy poszukiwaniu dobrych odwrotów, pod warunkiem, że handlujesz z tym trendem. Sądzę też, że łatwiej jest zdefiniować dobry punkt wejścia dla nowszego tradera, jeśli użyjesz tych wizualnych pomocy.

    Będę zamieszczał więcej z przykładami wykresów i wkrótce przedstawię szczegółowe zasady wejścia i wyjścia. Nawiasem mówiąc, jest to system do handlu dziennymi wykresami, więc jeśli chcesz wziąć dużo transakcji, to nie jest dla ciebie. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze i nie chcesz płacić brokerowi fortuny w spreadach, możesz przeczytać więcej.

  2. #2
    2 Załącznik (-i) Aby skonfigurować wykresy, na początku łatwiej jest używać zwykłych świeczników. Przechodzę do miesięcznego wykresu i powiększam go do tej pory, ale wciąż widzę pojedyncze świece. Następnie rysuję dowolne linie trendu, które widzę w kolorze fioletowym, aby określić linie miesięcznetygodniowe. Następnie przechodzę do wykresu tygodniowego i dodaje nowe linie, które widzę, czasami nie ma ich wcale. Później przejdę do wykresu dziennego i dodaję wszystkie linie, które widzę na czerwono, aby wskazać linie krótszego terminu. Udoskonalam również długoterminowe linie trendów na wykresie dziennym, tak jak w przypadku Metatradera, ale nie umieszcza linii w dokładnych punktach cenowych. Wydaje mi się, że tak się dzieje, ponieważ określa ona linie na początku miesiąca, a nie konkretną cenę. Wyłączenie automatycznego przewijania zajmuje tylko minutę, a następnie cofnij je i skoryguj. Gdy mam już narysowane linie trendu, mogę dodać pozostałych uczestników. Najpierw nakładam świece HA. Są w Metatraderze w niestandardowych sytuacjach. Następnie dodaję 100 ema. Ponieważ używam świec HA, dodam również 1 okres sma końca, aby pokazać mi to samo, co wykres liniowy. Nie używam wykresu liniowego, ponieważ nie można zmienić grubości. Zmieniam również wykres na wykres liniowy i ustawię kolor linii jako brak w oknie właściwości, więc widzę tylko świece HA. Następnie dodam stochastics z ustawieniami 8,3,3, lowhigh, simple. Pierwszy wykres znajduje się poniżej miesięcznika usdchf. Drugi wykres to wypełniony wykres dzienny.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...ng-indior.html
    https://www.forex-instant.com/tradin...overnight.html

  3. #3
    1 Attachment (S) Po prostu dość sygnału wejściowego dla powyższego wykresu usdchf będzie heiken ashi zmiana koloru z powrotem na czerwony w jednym z linii trendu, który zmierza w kierunku i zielony stochastics przejście poniżej czerwieni, najlepiej powyżej poziomu 50 . Zauważ, że w tej chwili brałeś tylko szorty, ponieważ niebieski 100 ema przesuwa się w dół, a para jest w oczywistym trendzie spadkowym. Oto przykład eurgbp. Właściwie wziąłem ten handel, jednocześnie dokonując transakcji przy użyciu mojego innego systemu, ale tak się złożyło, że zauważyłem dobry handel również według tego systemu (tak wiele dla osób z zewnątrz, ale mam nadzieję, że i tak zdasz sobie z tego sprawę z czasem). To jest wpis o zakupie. Niebieski 100 ema został naruszony nieznacznie, ale nic, czym trzeba się zająć, ponieważ stochastyka i zmiana koloru HA w połączeniu z trzecim dotknięciem linii trendu wszystkie sygnalizują dobrą okazję do zakupu. Czas pokaże, czy będzie to dobry wpis dla każdego systemu, czy nie. Aby zarządzać handlem, poruszę się, by przerwać nawet po ruchu około 60 do 80 pipsów na tej parze, ponieważ nie porusza się o wiele więcej. Gdy już się zepsuję, zatrzymam się za każdym niewielkim wycofaniem, a ja będę tratował bardziej agresywnie, jeśli HA zmieni kolor w stosunku do trendu. Pozwolę, by a stopu wyrzuciła mnie z handlu. Jeśli transakcja osiągnie kolejną linię trendu, rozważę skorzystanie z zysku ręcznie. Rano muszę iść do łóżka do pracy, ale kiedy będę kontynuował, opowiem więcej o systemie i więcej przykładach wykresów i handlu.
    https://www.forex-instant.com/tradin...weblogger.html

  4. #4
    1 Załącznik (y) Zawsze warto trochę pomniejszyć wykres. Górne linie kanałów są czasami również bardzo pouczające. To jest handel eurgbp, około 30 pipsów w tej chwili. Powiększ nieco mapę i widać wyraźny kanał. Dotyki są zaznaczone na kolor purpurowy. Czy najlepszym miejscem do odwróceniapobrania zysków jest obszar oznaczony kolorem jasnoniebieskim? Ten typ analizy linii trendu nie będzie się sprawdzał przez cały czas, ale dobrze jest spojrzeć na możliwości, ponieważ może on dłużej utrzymać dobry handel.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...n-channel.html

  5. #5
    po zidentyfikowaniu trendu opartego na miesięcznym i dziennym można wyjaśnić swój wpis, tak jak używasz wykresów o niższym czasie w celu wprowadzenia

  6. #6
    Hi Hugh Jestem bardzo zainteresowany twoim systemem, tak jak zwykle to robiłem i koncentrowałem się na niższych ramach czasowych, szukając więcej akcji, jednocześnie tracąc pieniądze !!! Myślę, że grosz w końcu spadł (wraz z dużym procentem mojego konta!), Że długoterminowe wykresy są znacznie lepszym miejscem dla dość niedoświadczonego inwestora, takiego jak ja. Szukałem tych forów, szukając prostego systemu, który najbardziej mi odpowiada. Znalazłem kilka systemów opartych na Trendline, które naprawdę przemawiają do mnie i mają sens, ale głównie w znacznie krótszym czasie. Jednak twój system wydaje się pasować do moich wymagań, w całości opierając się na długoterminowych listach przebojów, ale jestem całkiem nowy w obrocie handlowym, więc mogę zadać kilka głupich pytań, szczególnie w odniesieniu do długoterminowych filozofii, jak do tej pory, koncentrując się na krótszych ramach czasowych. Oto moja pierwsza transza głupich pytań: O której godzinie przeprowadzasz analizę i jak często? Ile par monitorujesz i jakie one są? Które ramy czasowe wykorzystujesz do wejścia? Czy mogę użyć tego systemu w niższych ramach czasowych? Mam na myśli rozpocząć proces codziennie i może wejść na godzinę? (Przepraszam, wciąż cierpi na swędzenie palcem wskazującym) Dzięki za podzielenie się swoją metodą i wyjaśnienie jej tak jasno. Czekam na wiele udanych transakcji z tobą. Wszystkiego najlepszego Clive.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    po zidentyfikowaniu trendu opartego na miesięcznym i dziennym można wyjaśnić swój wpis, tak jak używasz wykresów o niższym czasie w celu wprowadzenia
    Spójrz na tabelę powyżej eurgbp. Cena zbliżyła się do linii trendu 2-stykowego. Heiken ashi zmienił kolor na zielony na linii trendu, a stochastyka przekroczyła dno i zaczęła się wznosić. Kiedy te rzeczy zdarzają się razem, należy poczekać do zamknięcia świecy dziennej, a następnie otworzyć transakcję. To, co aktualnie sprzedajesz, to odbicie trendów z potwierdzeniem ze stochastyki.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hi Hugh Jestem bardzo zainteresowany twoim systemem, tak jak zwykle to robiłem i koncentrowałem się na niższych ramach czasowych, szukając więcej akcji, jednocześnie tracąc pieniądze !!! Myślę, że grosz w końcu spadł (wraz z dużym procentem mojego konta!), Że długoterminowe wykresy są znacznie lepszym miejscem dla dość niedoświadczonego inwestora, takiego jak ja. Szukałem tych forów, szukając prostego systemu, który najbardziej mi odpowiada. Znalazłem kilka systemów opartych na Trendline, które naprawdę mi się podobają i mają sens, ale głównie na wiele ...
    Witaj Clive, dobrze, że masz cię na przejażdżkę. Nie martw się o zadawanie głupich pytań, ponieważ mogę zagwarantować, że nawet najbardziej doświadczeni handlowcy musieli zadać sobie to samo pytanie. Twoje pytania ... 1) Uwielbiam patrzeć na wykresy w weekendy, rynek jest zamknięty i mogę po prostu spędzać godziny na powiększaniu wykresów miesięcznie, co tydzień i codziennie. Częścią mojej miłości do handlowania tymi dniami jest po prostu oglądanie wykresów! Podczas rysowania długoterminowych linii trendów nie trzeba ich często zmieniać. Na wykresie dziennym linie trendu rozkładają się bardziej regularnie, więc będę musiał je codziennie zmieniać lub dostosowywać. Powiedziałbym, że patrzę na wykresy głównie w weekendy, ale kiedy codziennie sprawdzam dzienną świecę, usuwam lub dostosowuję te, które nie są już ważne, gdy je odwiedzam. 2) Monitoruję wszystkie pary z spreadem 10 lub mniej, zależy od tego, z którego brokera korzystasz. Ponieważ sprawdzasz tylko wykresy raz dziennie, może to zająć tylko 5 minut, aby sprawdzić je wszystkie. 3) Rysuję linie trendów na wykresach miesięcznych i tygodniowych, a następnie wykorzystuję dzienne dla wpisów. Wyjątkiem jest sytuacja, w której cena zbliża się do bardzo silnej miesięcznej linii trendu, a dzienny wykres daje mi zbyt dużo hałasu, w takim przypadku będę czekać, aż tygodniowy wykres da mi lepszy obraz. 4) Naprawdę zachęcam cię do drapania palcem w inny sposób! Im wyższe ramy czasowe, tym bardziej niezawodne wsparcieopór, jaki oferują linie. Możesz wymieniać się odskokiem z codziennych linii trendów, korzystając z mniejszych wykresów ram czasowych, co da ci nieco lepszy wpis, jeśli pójdzie dobrze, ale masz większe szanse na wyrwanie się z handlu. O wiele mniej stresujące jest oglądanie codziennego wykresu i odbieranie transakcji po zakończeniu codziennej świecy. Możliwe jest używanie linii trendów w dolnych ramach czasowych, takich jak codzienna, 4-godzinna, a następnie przyjmowanie transakcji w ciągu 1 godziny lub 30 minut, ale linie są bardziej podatne na złamanie i rzadziej dają dobre sygnały. Mam nadzieję, że obejmuje to wszystko? Jeśli potrzebujesz czegoś innego, po prostu zapytaj.

  9. #9
    Wygląda jak dobry system Hugh! Zastanawiałem się, gdzie zostanie złożone pierwsze zlecenie stop loss? Czy to jedna kreskapip poniżejpowyżej świecy HA przed zmianą koloru? Na linii trendu? Zgadzam się, że handel wykresem dnia może być mniej stresujący, ale dłuższe ramy czasowe również mają dłuższe wypłaty, które mogą spowodować wzrost kilku siwe włosy, jeśli twoje pieniądze są zarządzane nieprawidłowo. Czy ustawienia EMA i STOC są takie same dla wszystkich ram czasowych? Dzięki!

  10. #10
    2 Załącznik (e) Niektóre możliwe konfiguracje do obejrzenia. To jest gbpusd, pierwszy wykres jest tygodniowy, ponownie zbliżając się do linii trendu. Czy to się odbije? Drugi wykres jest codziennie, stochy są wysokie, 100 ema jest na boki. Czy odbije się na linii trendu, a stochy spadną?
    https://www.forex-instant.com/tradin...g-dilemma.html
    https://www.forex-instant.com/tradin...ade-curve.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.