Wiele sygnałów trendu - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Wiele sygnałów trendu

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wiem, że będę miał y ... i wiem, że prawie nie mam najlepszych ustawień ... ale dobry początek to wspaniały obiad z miłym mężczyzną ...
    Cześć reteid2222, Czy możesz udostępnić plik zestawu dla tego konkretnego wykresu i wyników? Dziękuję Ci,

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć reteid2222, Czy możesz udostępnić plik zestawu dla tego konkretnego wykresu i wyników? Dziękuję, RisingSun
    Widzę, że to v1.03 i ma ustawione TP w to s może dać mu szansę
    Zysk ponownie na noc

  3. #33
    Hej wszystkim ... głupie pytanie, ale jestem nowy w handlu EA. Czy ten EAall EA działa nawet kiedy masz wyłączony komputer? na przykład po załadowaniu będzie działać, nawet po wyłączeniu komputera? Czy musisz mieć komputer przez cały dzień, aby to działało? Dzięki

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej wszystkim ... głupie pytanie, ale jestem nowy w handlu EA. Czy ten EAall EA działa nawet kiedy masz wyłączony komputer? na przykład po załadowaniu będzie działać, nawet po wyłączeniu komputera? Czy musisz mieć komputer przez cały dzień, aby to działało? Dzięki
    Twój komputer musi działać, aby dowolny EA działał. Jeśli nie jest możliwe uruchomienie komputera 24/7, rozwiązaniem jest VPS. Twoje zdrowie,

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Twój komputer musi działać, aby dowolny EA działał. Jeśli nie jest możliwe uruchomienie komputera 24/7, rozwiązaniem jest VPS. Pozdrawiam, RisingSun
    Osoreirimasu

  6. #36
    O jej. Tym razem a z dnia na dzień. Spróbuję więcej, zanim opublikujesz dalej. Twoje zdrowie

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    O jej. Tym razem a z dnia na dzień. Spróbuję więcej, zanim opublikujesz dalej. Twoje zdrowie
    Mój testowy serwer vps jest wyłączony ... Mam dziś nowy i zacznę tę egię w poniedziałek ... Dodałem też chłopakówdziewczyny, którzy wysłali mi po południu o testowaniu ... przepraszam za opóźnienie ...

  8. #38
    1 Załącznik (-i) Hi reteid2222. Testuję twój EA, ale używam zamykania koszyka. Rozpocząłem ostatnią wersję w tym tygodniu i wszystko poszło dobrze. Ale w drugim koszyku miałem mało do wielkiego celu zysku iw środę myślę, że cały mój zmienny zysk wynoszący około 70 USD (miałem 100 $ TP) nagle wyrósł na duży minus w ciągu kilku minut. Ale nie mogę znaleźć dobrego menedżera koszyka z dochodowym zyskiem w pieniądzu, więc pytam, czy mógłbyś pomóc mi dodać dodatkowe funkcje w moim Equity Manager EA, z którym skorzystałem? - Wykorzystaj zysk, aby zamknąć Prawdziwyfałszywy - zysk zamknąć (w pieniądzu) - użyj y, aby zamknąć prawdęfałsz - ę, aby zamknąć (w pieniądzu) - Użyj zysku Trail, aby zamknąć truefalse - Trailing start (w pieniądzu) - Trailing szerokość
    https://www.forex-instant.com/attach...3868798438.mq4

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Mój testowy serwer vps jest wyłączony ... Mam dziś nową i zacznę tę egię w poniedziałek ... Dodałem też chłopakówdziewczyny, którzy wysłali mi po południu o testowaniu ... przepraszam za opóźnienie. ..
    Nie trzeba przepraszać. Chodzi mi o to, że przed opublikowaniem losowych wyników otrzymam więcej wyników testu.
    Dziękuję EA i zaktualizuję też podio, tak jak lubisz. Kontynuuj wspaniałą pracę.

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Twój komputer musi działać, aby dowolny EA działał. Jeśli nie jest możliwe uruchomienie komputera 24/7, rozwiązaniem jest VPS. Pozdrawiam, RisingSun
    A co, jeśli komputer po prostu śpi po załadowaniu go? czy będzie działać przez cały dzień?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.